Rok 1939. Zkušebnímu pilotovi Danielovi McCormickovi dal život vše, po čem toužil - létá na skvělém letadle v nově zformovaném letectvu, má skvělého přítele vědce Harryho Finleye a neméně skvělou přítelkyni a lásku od dětství Helenu. O zamýšleném sňatku s ní ví jen on sám. Nenašel zatím odvahu ji to oznámit. Jednoho dne Helena zahyne při nehodě a Daniel si pozdě uvědomí, že již nikdy nebude mít příležitost jí říct, jak moc ji miluje. Radost ze života je ta tam. Daniel se rozhodne pomoci Harrymu při jednom z přísně tajných pokusů se zmrazováním látek. Bude prvním člověkem, který se nechá zmrazit ne jeden rok. Jenže skutečnost je jiná. Daniel je ve svém mrazivém loži nalezen dvěma kluky až po padesáti letech. Je zcela sám v naprosto cizím prostředí a své okolí téměř nepoznává. Díky přátelství malého Nata a jeho matky Claire postupně poznává, že zatímco čas na nikoho nepočká, láska je věčná... (oficiálny text distribútora)

Han22

Krásný doják s dokonalým párem snů Gibson/Curtisová, který je ozvlášťněn dnes už klasickým sci-fi motivem v různých seriálech "probuzení se z hibernace po mnoha letech". ()

-Dawe-

Gibson a Wood? Vynikající dvojce. Druhá polovina byla fantastická. Nápad zmrazit člověka je hodně dobrý, ale mohlo se toho víc využít, ale i tak si nemůžu stěžovat. ()

Zagros

Pohodová romantická komedie se sci-fi zápletkou, která si na nic víc nehraje. Velmi se povedlo obsazení, Gibson, Lee Curtis i Wood se do filmu hodily a herecké výkony byly adekvátní nenáročné komedii. Příběh je spíše naivní a "sci-fi" zápletka je využitá jen lehce. Ideální kousek, když si potřebujete odpočinout po nějakém hlubokomyslném díle. Dlouho ve vás nezůstane, ale dokáže příjemně naladit, tři hvězdy. ()

wosho

Zábavná romantická sci-fi komedie s okouzlujícím Melem Gibsonem a půvabnou J L Curtis. Film nenudí ani na okamžik a dokáže zaujmout i cinické borce co musí vzhlédnout romantiku kvůly přítelkyním. ()

Paity

Navždy mladý je vlastně romantické sci-fi, což je šílená kombinace sama o sobě. Zápletka je sice tuctová, zamražený do ledu a pak zase rozmražený po x letech a juká jak jantar na vše kolem. Jedno se ale nezměnilo... láska. No není to "originální".... ()

Roman Albach

Po 20 letech jsem tento film viděl znova a chápu, že se mi líbil, když mi bylo 12. Staršího diváka musí tato vážně jednoduchá, předvídatelná romantika nudit. A to při hodnocení filmu ještě odpouštím naprosto nedotaženou a nepromyšlenou hibernaci. ()

Hanys_

Celkem zajímavý námět, ze kterého se ale nepodařilo vytřískat maximum. Guru současného sci-fi napsal jen průměrnou romantiku, ve které to chvílemi dost skřípe, takže to pořádně nezachrání ani to fainové obsazení. 5.5/10 ()

bloodline

Príjemná a nevtieravá romantika. Pohladila pred cca 15 rokmi a hladká dodnes jednoduchosťou a citlivou ofenzívou sentimentality. Učebnicový námet do Amazing Stories vyfasoval celovečerný sexi dress code a na cti mu neslúžia, žiaľ, trestuhodne odfláknuté bombarďáky na režisérskej stoličke. ()

willis

Tohle je nechutně přeslazená záležitost. Režisér tlačí na pilu a snaží se vymáčknout z diváka slzy jako kdyby neměl koule(myslím Minera, ne diváka). P.S. napadlo mě jestli tohle náhodou nenapsala nějaká ženská, checknul jsem to... a to bylo překvapení "nějaký" J.J. Abrams":)) ()

Cement73

Lahučko presladené ale nakoniec prečo nie. Aj tie masky ma akurát nepresvedčili o totálnom zostarnutí Gibsona... By the way, škoda, že sa experiment nepodaril :))) ()

Harpy

zaujímavý príbeh, mne sa to páčilo aj keď dávam na feeling zpred pár rokov kedy som tento film videla.....Gibsona mám ako herca aj režiséra dosť rada, a čo si dobre spomínam tento film nemal nejaké väčšie nedostatky, dej sa pozvoľna odvíjal, občas prekážalo až priveľa romantiky, aspoň na mňa, ale inak pekný kúsok... ()

arcticsky

Mírně kýčovitý film, navíc sledovaná kopie nebyla příliš kvalitní. Nicméně, ve chvíli sledování mě to celé tak nějak sedlo a nakonec pointa špatná nebyla... ()

Berry

Krásný a citlivě vyvážený film, ve kterém září jak Mel Gibson, tak začínající (a roztomilý) Elijah Wood. Škoda až moc sladkého konce.. ()