Rok 1939. Zkušebnímu pilotovi Danielovi McCormickovi dal život vše, po čem toužil - létá na skvělém letadle v nově zformovaném letectvu, má skvělého přítele vědce Harryho Finleye a neméně skvělou přítelkyni a lásku od dětství Helenu. O zamýšleném sňatku s ní ví jen on sám. Nenašel zatím odvahu ji to oznámit. Jednoho dne Helena zahyne při nehodě a Daniel si pozdě uvědomí, že již nikdy nebude mít příležitost jí říct, jak moc ji miluje. Radost ze života je ta tam. Daniel se rozhodne pomoci Harrymu při jednom z přísně tajných pokusů se zmrazováním látek. Bude prvním člověkem, který se nechá zmrazit ne jeden rok. Jenže skutečnost je jiná. Daniel je ve svém mrazivém loži nalezen dvěma kluky až po padesáti letech. Je zcela sám v naprosto cizím prostředí a své okolí téměř nepoznává. Díky přátelství malého Nata a jeho matky Claire postupně poznává, že zatímco čas na nikoho nepočká, láska je věčná... (oficiálny text distribútora)

Jonatána

zrovna se na to dívám, Ještě nikdy jsem to neviděla. Mladý Mel Gibson je fešák a Jamie Lee Curtis to sluší taky. a Elijah Wood je úžasné dítko. Nemůžu hodnotit, ohodnotím na konci. Zatím takové příjemné pokoukání. Jen mi vadi dabing u Elijaha Wooda, přijde mi moc "starý".//tak pěkné, koukatelné, příjemné a konec dojemný. Mel jako staroušek je k sežrání a asi i pod vlivem půl litru červeného dávám čtyři hvězdy :-). ()

RajAthen

Film, co opravdu nepřekvapí. Stačí se podívat na plakát, a prostě musíte mít jasno, že ty modré oči projdou těžkou zkouškou v hledání své osudové lásky ... a že mu přitom pomůže párek dětí. Nebudete-li se v tom moc šťourat, filmový domeček z karet spadne s trochou štěstí až po shlédnutí. V případě šťouralství naopak hrozí neodvratný požár, račte si tedy případně schramstnout. Mel býval ale sympaťák a tady mu to prostě nějak prošlo, proč ne. ()

dogma97

Kromě mnoha dalších výhrad - nemám rád vážně míněné úchylárny, kdy normální desetiletý kluk pěje serenádu pod oknem své vyvolené... ()

LdaVinci

Strašně milej a dojemnej film. Moc jsem si ho užil. Má to několik úžasných scének, který si mě vzaly. Mela Gibsona až tak nakoukanýho nemám a tady hraje tak neskutečně milýho chlapíka... Fakt příjemný. ()

Fanak

Na můj osobní vkus trošku přeslazené. Jinak ale klasika romantických filmů. Mel Gibson je výborný, skvěle těží z osvědčeného schématu cesty v čase a neobvyklých situací z toho plynoucích. Jen okoralý cynik zůstane na konci nedotčen:-). ()

matab

Nevím proč, ale ten film mě vůbec nebavil. Neuvěřil jsem mu vůbec ten příběh ani další souvislosti. Dvě hvězdy jen za nedotažený nápad a Gibsona. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 57%, Audience Score - 53% | FDb.cz - 68,9% | Naprosto příjemná rodinná pohodička a zároveň typicky hollywoodská love story, jehož hlavní eso je samozřejmě sympaťák Mel. Především díky němu jsme si tento zajímavý snímek velmi užili! P.S. Jsme alergičtí na české dabingy, kdy malé desetileté děti dabuje zmutovaný teenager (tentokrát to odnesla postava malého Elijaha) ! 75% ()

Gamekeeper77

Velkej potenciál scénáře a výborný obsazení hlavních hrdinů poněkud sráží trochu nedomrlý zpracování a místy nudnej průběh filmu. I tak se na něj ale vždycky rád podívám. 65%. ()

PlysovyMacko

Romanticky film so sci fi prvkami. Daniel sa necha zmrazit po nehode svojej lasky a omylom sa prebudi o patdesiat rokov neskor. Chlapci, ktori ho nasli ho uvadzaju do moderneho zivota a on jednemu z nich sluzi ako otcovska postava. ()

JasonV

Pre všetkých ktorí chcú vidieť zamrznutého Mela Gibsona, 11-ročného Froda a Jamie Lee Curtis, ktorá neuteká pred týpkom s bielou maskou :) ()

Dextwer

Opravdové zklamání. Po přečtení úvodu pro film jsem si říkal, tohle může být opravdu dobrý. Po shlédnutí opravdové zklamání. Po bližším prozkoumání zjistíme, že to je opravdu nereálně zpracovaná Sci-fi komedie, kdy ani při největším zasnění, nelze přehlídnout všechny nedostatky ve scénáři. Jeden z nejhorších filmů Mela Gibsona, co jsem viděl. Škoda . Zajímavosti: * Ve scéně, kdy Daniel (Mel Gibson) poprvé sleduje televizi, se v reklamě na cvičební stroj objeví Suzanne Somers. Moje hodnocení: 50 % ()

moviepill

Áno, je to slaďák, áno je to naivné, ale je to tak zaujímavý námet, že spolu s kvalitným hereckým výkonom Mela Gibsona musím dať 4*. Trochu mi prekážalo obsadenie inak výbornej Jamie Lee Curtis, ktorá sa imho ku Gibsonovi ako potenciálna partnerka nehodila. Najviac mi však udieral do uší český dabing malého Nata (Elijah Wood), ktorý mal od hlasu 10-ročného chlapca na míle ďaleko. Určite aj z tohto dôvodu si film Navždy mladý pozriem ešte raz, ale v originálnom znení. ()

fimler

Šel z toho podobný "vibe" (bohužel, nevím jak to říct v češtině) jako například z filmu Fenomén, Frekvence a z jiných devadesátkových origo filmů. Pro každého, kdo jede v klasických USA filmech tak je to čistá povinnost. Byla to zábavná podíváná na nedělní odpoledne. Zajímavé bylo obsazení Jamie Lee, kterou jsem dlouho už v žádném filmu neviděl. Tady sice nebyla nějak výrazná, ale i tak to bylo k plusu. Celkově slabší 4 hvězdy. ()