Čarodejnice z Eastwicku

• Česko Čarodějky z Eastwicku (viac)

V pokojnom provinčnom mestečku Eastwick žijú tri priateľky: Alexandra (Cher), Jane (Susan Sarandonová) a Sukie (Michelle Pfeifferová). Všetky tri sú rozvedené a túžia po mužovi svojich snov. A on naozaj príde. V jednu temnú noc sa prisťahuje do pánskeho sídla na okraji mesta tajomný cudzinec Daryl Van Horn (Jack Nicholson). Všetky podľahnú jeho čaru a jedna po druhej sa ním nechá zviesť. Dámy si konečne užívajú krásu, lásku a vzájomné priateľstvo. Ich raj však má jednu chybu - Daryl je diabol... (TV Markíza)

rt12

Nevím co by udělalo opětovné podívání. Po prvním jsem byla nadšena, ani ne tak samotným námětem, jako Nicolsonem a spol. ()

*Elfík*

Nechutné, vulgární, zvláštní, zajímavé.... Hezké a....... Jack Nicholson je prostě blázen, co jiného bych k tomu měla napsat! A čarodějnice můžu! :) ()

MartinNDL

I když dámy v hlavních rolích hrají obstojně, tento film je o někom jiném, má jen jednu star a tou je Jack Nicholson. Není třeba komentovat hraní onoho génia, všichni ho známe. Bylo by to moc jednoduché udělat film a sázet na to, že máme Nicholsona a proto budeme dobře hodnoceni, ale to není případ eastwických čarodějek. Ty mají totiž i skvělou hudbu, napětí a slušný humor. ()

Chen

Vtipně a netradičně napsaný mystický příběh, který vlastně spíše než tajemné síly řeší vztahy muž a žena (ženy). Jack Nicholson (stejně jako trojice dam) podává vynikající herecké výkony. ()

balba

Výborná hororová komedie,která vděčí za svou kvalitu především fantastickému hereckému umění J.Nicholsona v roli ďábla Daryla van Horna.Natočeno podle knihy Johna Updika ()

Streeper

Jack Nicholson je tu správně ďábelský a dokazuje, že je to pan herec. Tyhle role mu neskutečně sedí, role svůdníka, ďábla, psychopata. Trojice hereček je ale také povedená, moc se mi líbí kombinace Cher, Michelle a Susan, skvěle si spolu sedli. Četla jsem i knižní předlohu k filmu, která je příběhově stejná, takže jsem ráda, že se tvůrci drželi toho hlavního, ale kniha mě na rozdíl od filmu vůbec nebavila. Tvůrci si z toho vzali to hlavní a vytvořili něco skvělého, děsivého, romantického. Jen to zvracení si mohli odpustit. ()

C0r0ner

Pro ženské asi v pohodě, ale mně to nic moc neříkalo. Miller na dobu vzniku sice vytvořil dost slušné vizuální efekty, ale příběh jako takový mě vůbec neoslovil, a tak, ač jsem se nenudil, jsem tenhle film sledoval spíše pro rozšíření obzorů a zaplnění mezery ve vzdělání. Ústřední trio holek ale bylo fajn. 60% ()

andrii

....s pusou dokořán, už nebudou v rohu stát. Nechaly se očarovat, zaklínadlem jménem charisma. Ten smyslník "z hrádku," zapálený vyznavač hrátek, si je ale podává, smilně růžky vystrkuje. Povedený dáreček, převázaný ohnivou mašlí, vyskakuje z krabiček. Křepčí, jiskří, nahodí starý známý, blyštivě šklebivý úsměv vymodleného idola, který není z tohoto světa. Osvítí je afrodiziakem poznání, obmotá omamným momentem společníka s uhrančivým dohledem. Luciferským pohledem intenzivně bodá. Jeho tělem skrz naskrz projela síla sirná. Na pozemskost si došlápla, jeho lakýrka rozpálená. Zahubí jej snad svěcená voda, kotlík s lektvarem /z/ černé magie, figurka - voodoo zasvěcená...? ()

Gabbo

Geniálni film na hranici romantiky a mystična. Úžasné herecké výkony všech 3 hereček.. a Jack Nicolson? To je kapitola sama o sobě. Ne nadarmo je v mém top 10. ()

campix

Doufam jsem, že Črodějky z Eastwicku budou více mysteriozní a hororové a mé přání se mi splnilo pouze ve zhruba poslední půlhodině, která je co se týče mysteriozna dokonalá a na rok natočení i poměrně trikově zdařilá. Herecky nemůžu naprosto nic vytknout jelikož Nicholson je jedna z nejlepších voleb na postavu maniakálního šílence. TO už víme například ze Shinning. Dále přeměna v té době ještě mladic (Sarandon, Cher a Pfeiffer) z šedých myšek v sexuální dračice se vcelku povedla. Příjemná lehce mysteriozní komedie na pozdní večer. ()

pakobylka

Málo platné - ženské není radno podceňovat. Možná je lehce získáte - ani nemusíte nasadit všechny páky ... ale to vůbec nic neznamená. UDRŽET SI JE - to je něco docela jiného ! Můžete být klidně i samotný vyslanec pekla, přes (nebo spíš právě PRO) svou na odiv stavěnou obscénnost neodolatelně přitažlivý excentrický exemplář - a přece si nesmíte ani na moment pomyslet, že máte všechno na háku. V opačném případě si následky ponesete sami. Jack Nicholson je chameleon, přímo předurčený pro podobné role - a tři krásné čarodějky z usedlého, trochu zatuchlého maloměsta mu excelentně přihrávají. ()

Juto

Čarodejnice z Eastwicku sú poburujúcim a úplne úspešným pokusom o preskúmanie rozdielov medzi pohlaviami formulovaním tohto skúmania v mytologických pojmoch. 7/10 ()