Na dostrel

• Česko Na špatné straně hlavně (viac)

Michael Decker (Steven Seagal) je bývalý federálny agent, ktorého agentúra prepustila zo svojich služieb, pretože všetky prípady riešil svojráznym spôsobom a zásadne nerešpektoval služobné predpisy. Teraz pracuje ako ochrankár v nákupnom stredisku. Jeden večer však musí zasiahnuť, keď na parkovisku zbadá muža, ktorý chce ublížiť jeho priateľke. Tento incident však nie je náhodný, cestu mu zámerne skrížil gangster z narkomafie, ktorý vymáha nesplatené dlhy. (TV JOJ)

JohnSmith

Jen krůček od odpadu. Příběh zcela debilní, to co všichni vypouští z úst je na bambulárnu a akce špatně natočená. Proč tedy 1*? Protože Steven hrál už ve větších průserech. ()

m.a.t.o.

„Nikdy never striptérke. Jediná vec, ktorú by rada videla vychádzať z tvojich nohavíc sú peniaze." Aikido master (opäť) neprekročil svoj tieň a bez jediného škrabanca vyčistil Bukurešť (tentoraz sa tvárime, že sme v Paríži ehm) od polodementných mafiánov. Okrem akčných scén ma tentoraz sklamal aj oblečený sex, s tými seagalovkami to ide vážne dole vodou. Jediný dôvod prečo nedávam "odpad" je tá rozkošná pišulka zo Sugarbabes. Bez nej by to bolo vážne ako za trest. 15 % ()

iXtr3m3

Čo ti pere? Seagal tlstý jak hovado (doteraz to maskoval vždy nepriestrelnou vestou až po gule) a odfarbený na havraniu čiernu. Tfuj velebnosti. ()

TERRORDROME

Písať komentáre k Seagalovkám je ľahké, stačí sa posťažovať že je to furt a furt to isté, že Steven je vyžratý, nedokáže sa už skoro sám ani hýbať takže používa dabléra aj na zdolanie schodov a jeho "herectvo" pripomína námesačnosť. No a tým by to haslo. Ani toto nie je o moc iné, Seagalov hrdina opäť zachráni ženštinu v srabe a dostane sa tak do konfliktu s mafiou. Vymýšľať stále dookola po stý krát ten istý scenár musí dať Waxmanovi neskutočnú námahu, priam vidím ako mu pulzuje celá hlava. No, tentoraz je tu dosť málo akcie ktorá by to kryla, ale niečo dokáže zakamuflovať fajn ležérno salámistický záporák, až to miestami vyzerá ako jeho vlastná show. Hlavne pasáž kde vyfasuje na výpomoc toho ázijského bratranca ( "daj si dolu ten zasraný klobúk!" ) je celkom humoristická. Muž so znakom smrti od cholesterolu mi tu inak nepripadal taký tučný, tak sa mi to buď zdalo, alebo na neho použili nejaký druh úzkouhlej kamery. Akurát mu je stále obtiažnejšie rozumieť, jeho hlasový prejav už je takmer len sipenie umierajúceho astmatika a pri dialógoch som mal pocit že sa bije o každý nádych. Pár ľudí ale predsa solídne rozláme, vrátane obstarožnej imitácie Riddicka a dôjde aj na jeden decentný, ale pekný výbuch tašky. Film sa akože odohráva v Paríži a bavil ma ten policajt čo sa s polovičným úspechom snažil o francúzsky prízvuk miesto rumunského. P.S. sex oblečeného Seagala ( ale pozor, tentoraz má vyhrnuté rukávy! ) s nahou sexicou nechýba, akurát ju nakoniec zabije ( sorry za spojler ). ()

bobstock

Opuchlý Steven se opřel do další akční rutiny. Ke všemu přišel jak slepej k houslím a na to, že už má evidentně problém uběhnout 20metrů a všude se pohybují drsňáci se zbraní vyvázne pozor spoiler!! BEZ JEDINÉHO ŠKRÁBANCE NA SVÉM ULTIMÁTNÍM KABÁTKU! Filmařina spolu s příběhem a vyobrazenými postavami je roztomile blboučká. Starý dobrý lamač rukou, nohou nemá absolutně žádnou konkurenci, podaří se mu i vyspat s holčinou na první pohled možná vnučka..ale vždyť jde přece o čest pane Seagal, rádoby vtipné postavy právníka šlápnoucího si do hovna a asiata s kloboukem či naprosto neznámý drogový výrobce v Texasu, kteří jsou příběhu naprosto k ničemu. Stylizace něco mezi Danny Boylem, Stevenem Soderberghem a seriálem 24hodin ve své vší trapnosti shazuje tuto srandu do těžce béčkového klišé. 20% ()

mira007

Steven Seagal zachrání kočandu Jade Ewen tím, že zastřelí jejího frajera, jakéhosi gangstera, aby se s ní spojil, aby odrbali většího gangstera. Opět jakási rumunská spolupráce, opět si ten pučmeloun napsal milostnou scénu s nějakou kráskou, opět strašně stupidní film. ()

MickeyStuma

Steven Seagal si jako obvykle zahrál někoho bývalého. Tentokrát je to bývalý federální agent, toho času coby ochranka v obchodním středisku. Jo jo, i takhle bývalí agenti mohou skončit. V příběhu se zaplete do podivné hry, kde jde o značnou sumu peněz. A i zde platí heslo: Za vším hledej ženu. Snímek vyznívá jako televizní film s viditelně malým rozpočtem, avšak ne zrovna tragickým. O ryze akční etudu nejde, i když své aikido tu Steven samozřejmě předvede a padne i nějaký ten výstřel. Ale převládají spíše konverzační sekvence a kupodivu Stevenovi to takto v jeho věku sluší daleko více. Film jednoduchý, v podstatě nevýrazný a však pro televizní nenáročný večer vhodný. ()

Hapretor odpad!

Otřesné. Fekále, jdi už do důchodu a popíjej čaj na verandě. Tohle je neskutečně ujeté a trapné ... co předvádíš poslední dobou ve "svých" nových filmech bez děje, akce a nadhledu - končíš kámo - už se s tím musíš smířit ... rest in peace ... ()

BOURQUE

Typická „Seagalovka“. Ako B-ko by to aj ušlo, ale ten scenár je fakt smiešny. Nie je možné, že do toho nedokázali vložiť väčšiu fantáziu. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

helloween93

Sedmá spolupráce režiséra Waxmana se Seagalem zasazená tentokrát naoko do Paříže, ale reálně odehrávající se v Bulharsku. Moby dick tentokrát pomáhá striptérce obrat mafii. Děsivé dialogy, minimum akce, cca 3 souboje a jedna větší přestřelka a vyloženě bolestivá Seagalova moudra, která si v žádném filmu nedokáže odpustit. ()

Stíba

Segal oteklej jak pomeranč se za doprovodu lacině vyhlížející slečny a jejího know-how rozhodne okrást o peníze partu francouzských gangsterů. Film v podstatě o ničem i bez čehokoliv co na Seagalových filmech máme rádi. ()

Torgal

Tož nebolo to až tak zlé. Len človek musí správne nastaviť svoje očakávania. V takom prípade ocení napríklad aj to, že sa väčšina filmu odohráva cez deň a teda sa dá udržať prehľad o tom, čo sa deje na obrazovke (čo u starších Seagolov vôbec nie je pravidlom). Prehľadnosti pomáha aj to, že dej je jednoduchý ako tá cigánska štetka, čo sa s Pištom celý film ťahá, a keďže záporák má celkom charizmu, vyzerá to skoro na otváranie šampanského. Bohužiaľ to všetko nič neznamená, pretože príbeh je totálne nezaujímavý a bez problémov by ho pokryla jedna epizóda ľubovoľnej kriminálky. Keďže pri sebelepšej snahe nedokážem nájsť jedinú vec, kvôli ktorej by som mohol film odporučiť, nedokážem nakoniec tú druhú hviezdu udeliť. 3+/10 ()

Ziggy Zagg

Vrcholné dílo z kuchyně neherce Segala. Vždyť už nemá co nabídnout. Odchodí si tam celý film, rozdá pár kopanců do koulí a trousí do toho tvrďácký pindy. A co to má za nabarvenou helmu na hlavě? Že už se na to nevys... ()

Psycho.R

Kvalitně totálně televizní film, Waxman je sice slabej režisér, ale většinou se mu dařilo, aby film vypadal alespoň direct to video, tady se na to už uplně vysral. Příběh nulovej, scénář v mínusu, akce trapná, Seagal se v poslední době vždy tváří, jako kdyby přepral Chucka Norrise... měl jsem ho rád a celkem jsem zvládal i ty jeho videobéčka, ale už mě celkem sere. ()

Acrobat odpad!

Stripterke by plan aj vysiel, keby samotnym zosobnenim cti nebol sam Stevo. Ten len sedi ci stoji, avsak Keoni ide svoj trademark. Dlhe mic nehovoriace a s dejom nesuvisiace zabery. Taranie o tom, ci niekto moze otvorit dvere, zatvorit, zlozit zbran, vystupit, zobrat prachy. O akcii nehovorme, to by bolo neuctive a topornosti hercov z odkaliska ani nehovoriac. Fakticky je povinne je byt znechuteny nad novodobym Nicom. Hanba. ( videne 5.1.2020, jojplus archiv) ()

rublik05

Po celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že tento film vznikl jen proto, protože si Seagal potřeboval pohonit ego a ukázat, jaký o něj mají mladé holky zájem. Jinak moc nechápu smysl tohohle "díla". Nefunguje zde absolutně nic, od nudných dialogů a mizerného scénáře až po absolutně nezajímavé a nesympatické postavy. Nehledě na ten stupidní příběh, ze kterého jde vidět každým coulem ten strašně nízký rozpočet. Kupodivu však je zde Seagal konečně jako hlavní postava a objevuje se ve filmu celkem častěji, než je u něj zvykem a sem tam utrousí i nějakou tu hlášku. Soubojů je zde zoufale málo, jsou však stejně jako přestřelky hrozně špatně natočené. No, když to tak vezmu kolem a kolem, jedná se o typickou "seagalovku" posledních let. 1/10. ()

Likan7

Další Seagalovská nuda. Je neuvěřitelný, že Steven dokázal v roce 2016 natočit 7 filmů. I když ono to asi zase moc práce nedá. Oblečení má stejný, účes, vousy, brýle taky. Na place jen stojí, případně chodí a při postelový scény oblečený obejme nahou herečku, pak je střih. Tady to udělal zase :) Jen je škoda, že všechno ostatní nudí až běda. ()

Shitonit

NA Segalovi je skvjelý, že od dob dávno minulých nepotěší, neublíží, je to prostě Segal, Segalofka, a tím to celý začíná i padá. Občas to padá docela hluboko.. ()

johnsnow

O kus lepšie než predošlý pištowaxmanovský part ale stále nič moc. Problém je v tom, že je tu menej akcie, navyše aj tak musí Pišta poväčšine času využiť dabléra. Ale akože pár prekvapení a dobrých zabití sa nájde takže na tých 3* sa to stále drží. ()

Honzulik

Na špatné straně hlavně - tak ten název nezní špatně, ale jinak zase "vepřovka" Seagal v roli nezničitelného hrdiny... Už to ale opravdu leze krkem a nechápu, proč si Steven nedá chvilku pokoj... ()