Volanie divočiny rozpráva príbeh Bucka, psa hýčkaného svojim pánom i jeho rodinou. Jeho život sa však celkom zmení vo chvíli, keď je zo svojho domova v Kalifornii unesený obchodníkmi so psami, ktorí ho predajú do mrazivej divočiny kanadského Yukonu počas vrcholiacej zlatej horúčky na Klondiku. Tu je svojimi novými pánmi nútený v psom záprahu ťahať hlbokým snehom ťažké sane. Vďaka svojej nezlomnej vôli dokáže Buck v týchto drsných podmienkach prežiť. Našťastie sa mu nakoniec podarí ujsť a nájsť nového priateľa, samotárskeho dobrodruha Johna Thorntona (Harrison Ford). Po jeho boku zistí, že vďaka svojim prirodzeným inštinktom dokáže v nehostinnej divočine nielen prežiť, ale dokonca v tomto novom a slobodnom živote nachádza aj potešenie. (Cinemart SK)

Shitonit

Sorry jako, i kdyby tohle Volání divočiny bylo natočený úplně ale úúúplně na piču, tak já tomu dám pět koulí, ahnedle Vám vysvětlím proč.- --- Proto..že, Volání divočiny je vlastně žánr sám vo sobě, žánr kterej Vás má naplnit, naplní, a vůbec ! Čímžtopádem ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy votírá, to musíte mít rádi! ()

Clark_Kent

V těchto horách existuje místo, kde se potuluje nové plemeno vlka amerického... moudřejší než člověk nebo vlk... Pokud chcete naslouchat přírodě a máte srdce dobrodruha, zažijete i silné emocionální filmové momenty. ()

mac000

Klasický příběh Jacka Londona zpracovaný trochu jinak. K postavě Johna Thortona byly do scénáře přidány osobní (rodinné) motivy Thortonovy aljašské výpravy. Všechna zvířata jsou vytvořena animací, současně však detaily "mordy" Bucka byly dotáčeky s živým hercem. To dodává Buckovi "oduševnělý" psí výraz a nechává vyznít příběh prátelství člověka a psa zcela věrohodně. Výborný příběh a výprava! ()

rezzzy

Digitální pejsek je roztomilý a velmi dobře udělaný. Jen mě to nepřesvědčuje a mnohem vděčnější bych byla za pravého psa a pravé všechno, co je dodělané v postprodukci, i za cenu toho, že pes bude mít méně empatických výrazů. Tyhle postprodukční vymoženosti už jsou za hranou přijatelnosti v rámci hraného filmu, a jak někdo níže poznačil, hraničí s Disneyovskou pohádkou, a to je škoda. Beethovena bychom přece taky nechtěli z počítače a Neuvěřitelná cesta by v digitálu taky nefungovala tak dobře. Mně to va, že už to s živými hrajícími tvory neumíme (nebo spíš nechcem umět). :/ Konec s vyhasínajícím Fordem se mi vůbec nelíbil. Pes má zůstat s člověkem. ()

Ukrizku

Jako rodinný film neměl Buckův příběh chybu. Osobně bych však uvítala reálná zvířata, a to i za cenu mnohem méně atraktivních manévrů, výrazů a pohybů. Naštěstí Omar Sy a Harrison Ford byli naprosto přirození. Po Příběhu psa a Psím poslání je ale laťka příliš vysoko. ()

sniperjozef

Líbí se mi, jak je to technologicky udělané. Jinak mě film naprosto minul. Nějak mě to neumělo chytit za srdce, rozesmát, rozbrečet, zamyslet, prostě nic. Pro děti okolo 10-15ti let asi dobré. ()

Vykuk

WTF? Prvních cca 15min jsem myslel, že jsem si spletl film, že koukám na nového Beethovena nebo nějaký ten rodinný film, kde si zvířáka povídají. Počítačem dělaný pes, ale jako kompletně a celý film.. to je peklo, veškerá atmosféra byla okamžitě pryč.. když se pak objevil Ford, seznal jsem, že se opravdu dívám na správný film, ale ani příběh ničemu nepomohl, odpad to asi není, ale tohle fakt nee.. ()

jprmusic

Nějak jsem se přes ten digitální bordel nepřenes. Tek nějak mi to připomînalo Nekonečný příběh - ale to už je tak 40 let ne? Chápu že to je film pro děti, ale tím spíš bych dal přednost reálu před tou digi podívanou. ()

Mr.Ward

Už z traileru mi to, že udělali psa plně digitálního, přišlo divný. Do kina jsem se teda v únoru nevydal. Navíc mi bylo jasný, že to bude hrát na city, a tomu se snažím vyhnout. 😄 Teď dorazil film na HBO GO, tak sem se do něj pustil. Bože, to byl doják 😅😅 Na digitálního Bucka jsem si během pár minut zvyknul, a tím že jeho chování je víc propracovaný (a přestylizovaný), je jasný, že s psím hercem by to tak udělat nemohli. Příběh je více či méně stejný jako známé klasiky (matně si pamatuju film z 90’s), tohle zpracování ale určitě víc sedne dětem. ()

PlysovyMacko

Som pobozkana predlohou Jacka Londona, preto sa mi film ako aj kniha pacili. Nevadilo mi ani ze Buck nebol ozajstny, ale digitalny. Pekny filmik pre celu rodinu. ()

borohub

Když jsem poprvé viděl toho digitálního psa, tak jsem se hodně zděsil. Animace mi přišla na hrozné úrovni a rozhodně neodpovídá roku 2020. Když jsem se přes tohle přenesl, tak mě docela rychle pohltil infantilní děj nemotorného, dobráckého psa. Cílovka tohoto filmu jsou primárně děti, děj je poměrně jednoduchý, ale nijak nenudí. Velké zvraty se příliš nekonají, záporák je spíše směšný než cokoliv jiného. H. Ford je stále sympaťák a skvělý herec, na scénu se ale dostává později. Dokonce jsem se bál, že tam bude mít jenom pár štěků a tím to hasne, minimálně ze začátku to na mě tak působilo. Obavy ale byly zbytečné. Původně se mi na tenhle film ani nechtělo koukat, ale jsem rád, že jsem ho viděl. Když člověk překousne tu zvláštní animaci, tak se bude bavit. 80% ()

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu