Věděli jste, že šimpanzi jsou ohroženým druhem zejména kvůli lidským aktivitám? Můžete jim však pomoci zasláním peněžitého daru pro stavbu Šimpanzí země Crimson Countess! V tomto nádherném útulku pro šimpanze najdete banánovou plantáž, uvidíte čtyři vystoupení denně a navštívíte dětskou zoo. A všichni dárci mohou vyhrát soukromý video-chat s Crimson Countess! Darujte ještě dnes! (Prime Video)

tomik99

Z A-Traina se snaží udělat malinko zajímavější postavu, na Deepa se už úplně vyprdli a Meave tam radši ani není. Soldier Boy samozřejmě představuje naději do budoucna, pakliže to dobře podchytí. ()

Necrotongue

Nevím, nevím, nějak to pro mě postupně slábne a postava Starlight se mi zdá být stále otravnější a otravnější. Bude to asi hlavně tím, že jsou její dialogy s Homelanderem furtdokolově o tomtéž a její rozhovory s Hughiem se taky nehýbou z místa. Ne, že by se tu nevyskytl žádný dobrý nápad, celkově šlo ale o slabší záležitost a muzikál to pro mě pohřbil. / Poučení: Každá zodpovědná smažka to má vždycky pod kontrolou. ()

William_

A-Train díky své zradě z minulé epizody čekal, že dostane kredit u Voughtu a především u své komunity, a tak si připravil posezení při kterém se Blue Hawk omluví za své činy, ale stal se naprostý opak. Estrádní vystoupení v nemocnici pobavilo a seriál tak potvrzuje nepsané pravidlo, že stále něčím dokáže překvapit. ()

Martrix

A pak že to nejde, udělat seriál, který bude nabušený akcí a zároveň bude mít silnou dějovou linku. Oproti předchozí řadě všechny postavy přitvrdily ...což bych nepovažoval za možné a současně se tvůrcům daří posouvat děj chytře, logicky a přitom nevyzpytatelně. Tedy aspoň pro ty z nás, kteří neznají předlohu. Vedle tohoto kousku, působí Disney seriály naprosto směšně a hloupě. ()

FrankSusta

,,Zkoušel jsem všechno; Koks, Véčko, péčko, herák...'' Kapitán Soldier Boy se nám začal ukazovat v celé své kráse, i když mi tak trochu jeho postava nedává smysl. Superschopnost explodovat mi totiž jaksi ke jménu Soldier Boy nesedí. Ale i přes tuto malou nejasnost nám díl opět nadělil, co mejí všichni na The boys nejradši, jako třeba exploze, znechucené mrtvoly, taneční kreace či video-sex-chat pořádané Crimson Courtness (jeden z největších šoků v historii seroše!)  Jinak všechny nové postavy (Soldier Boye nepočítám) mi přišli skvělé, ale trochu moc ujeté. Ale bavili mě, především pak Blue Hawk (nová oblíbená postava) a Legenda.  A Butcher nám začíná mít vyfetlej mozek a nepříjemnou osobnost - okolo pátého dílu se to většinou stává. ()

Sany33

Príbeh: Homelander je utrhnutý z reťaze a teraz si to odnáša Maew. Parta prichádza z tajným plánom ako sa spojiť s tajnou zbraňou, ktorá dokáže zabiť ich najväčšieho nepriateľa. Prevedenie: Vidno že nie všetky časti sú akčne vybičované a dá sa nájsť aj nijaká, ktorá stavia do popredia dejovú a charakterovú linku. Romantická linka s Frantíkom je asi najslabšia. Soldierboy je neskutočný sympoš. 80% ()

warrenur

Pobavil ma "Legenda" s jeho kratkym preslovom a i natesenost nasej nemej "regenerujucej" aziatky, ze nema schopnosti. Hoci Frenchie-ho tanecny vystup v gebuli bol mimo misu. Hughie mi so svietialkujucou blonckou luz dlhsie lezu na nervy - tusim to bude tou  "dramou" a jalovymi rozhovormi. Btw., co znamenal ten ich "milenecky chat" kilometer od miesta cinu?! Plan so soldier-boyom je naopak paradna zalezitost, ktoru "Wolverin" vymyslel. Poslabsia epizoda. ()

petr8991

Ten debilní progresivismus se stupňuje a stupňuje. Už není jediná scéna, ve které by nebyla nějaká pitomá negativní narážka na chlapy, bělochy, pravičáky, republikány... "Congrats from Lindsey Graham. He's such a gooch-licker." ()