Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (40)

Vítá vás Paradise (2018) (S01E01)

Když jsem na podzim 2017 dal na jeden zátah celé Brickleberry, tak mi bylo po jeho ukončení nesmírně líto, že sranda se všemi zúčastněnými nejede dál. Díky Netflixu jsem naštěstí úplně náhodou objevil projekt, který je jak přes kopírák utvořený stejným štábem a je to znát každičkým detailem. Ne jen, že veškeré postavy z původního seriálu se dostavily i sem, i jejich animace a charaktery jsou na obdobné bázi. Jen jsme se z parku uprostřed lesů přesunuli do klasického města. Paradise PD je prostě takovou neoficiální 4. sérií seriálu, na kterém zdejší tvůrci dobyli minimálně mé srdce. ()

Zadek na špalku (2018) (S01E02)

Přítomnost hodně přihlouplého humoru zrovna u mě zapříčinila, že jsem epizodě dopomohl do modrých čísel. Brickleberry vibes jsou ale stále dost cítit, takže i nadále dám Paradise PD šanci. ()

Černý a modrý (2018) (S01E03)

Nápad s obviněním a následnou schizofrenií byl špičkový a vyvolal u mě několik momentů upřímného smíchu. Skvělá epizoda. ()

Karla (2018) (S01E04)

Nevím, co se tvůrcům honí hlavou, že přicházejí s tak praštěnými nápady, ovšem v rámci takhle odpočinkových půlhodinek jsem schopen jim ty bizarnost hltat a mnohdy se u toho i nenuceně zasmát. ()

Dračí zátah (2018) (S01E05)

Rozhodně to není stoprocentní opojení, ale tahle epizoda mě vážně bavila a až na pár přehnaných záležitostí na konci k ní vlastně ani nemám žádné výhrady. ()

Tohle jsou Jabowští (2018) (S01E06)

Opět spousta nechutného, ale neotřelého vtipu. Líbí se mi, jak se každo epizodou více rýsují pochybné charaktery jednotlivých postav. ()

Policejní akademie (2018) (S01E07)

Být mezi tvůrci téhle televizní kravinky, bál bych se občas vyjít mezi lidi, abych jednu (nebo i více) neschytal za to, kolik osobností jsem dokázal zesměšnit během pouhé půlhodiny. ()

Krizový štáb (2018) (S01E08)

Posedlost Giny Dustym je nejlepší boční linkou celého seriálu. Takhle se parodují stereotypy! ()

Past na rodiče (2018) (S01E09)

Ani nevím, jaká část série se mi líbila víc. Jestli ta první, kde měl největší prostor Bullet a jeho závislosti , nebo ta druhá, kterou si přivlastnil Dusty a jeho otupělost. Možná jsem se v pozdních dílech bavil o ždibec více. ()

Paradise a Vánoce (2018) (S01E10)

Hlavní linka se rádoby uzavřela, aby vlastně navnadila na události, které by se mohly stát v následující řadě. Vánoční tématika mi v podání Paradise PD tolik neohromila, ale během těch 10 dílů jsem si ty přihlouplé postavy oblíbil a těším se na příběhy navazující. ()

Ráj na zemi (2020) (S02E01)

Ta šílená zhovadilost Netflixu je konečně zpátky a já si ji jako jinak nepřílišný fanoušek komedií hodlám náležitě užít. Občas by se sice při jejím sledování hodilo si šlehnout něco podobného jako drogy, o kterých seriál pojednává, jinak je ale Paradise PD neskonalá zábava, u níž nemíním řešit jakékoli “kvality”. ()

Energie na rozdávání (2020) (S02E02)

Občasné nechutnosti přesahují meze snesitelnosti, odpor vůči nim ale dost často dokáží přebýt trefné vtípky, například ty, jež jsou zde na úkor parodie na jiné filmy a seriály (viz zdejší Cats). Kevinova linka perfektní. ()

Tucker Carlson je pěknej vůl (2020) (S02E03)

Inu, pevně doufám, že se nezjeví tendence díl od dílu polevovat, protože po prvních dvou pořád vtipných dílech jsem se ve třetí epizodě už trochu ztrácel ve změti skutečně nesmyslných trapností. Díl, jež považuju za mírný krok mimo. ()

Kdo snědl Wallyho wafle (2020) (S02E04)

Nechuťárny pořád velí. Ale semtam je naštěstí furt válcují nejrůznější narážky na reálný svět. ()

Otec, syn i poznámkový bloček (2020) (S02E05)

Konečně zase epizoda s lepším průběhem, zredukovanými trapárnami a skvělou snahou zesměšnit například Rona Perlmana nebo Bena Afflecka. Jen tak dál ve víru tohoto dílu. ()

Volební trumf (2020) (S02E06)

Největší devizou šestého dílu je rozhodně Bullet a návštěva pekla. Zbytek je sice místy taky srandovní, mnohdy ale už zase na tenké hranici únosnosti. ()

Paradise PD v Brickleberry (2020) (S02E07)

I kdyby byla druhá řada po celou svou délku opravdový průser, pro mě nečekaný crossover s původním projektem tohoto týmu je tak silným esem v rukávu, že jsem ochoten kvůli němu leccos odpouštět. Začal jsem mít chuť si po zhlédnutí Paradise zopakovat ty nejlepší díly z národního parku, po téhle dvacetiminutovce už mám slinu po Brickleberry alespoň trochu utišenou. Cancelberry a Woody z Netflixu zařídili velmi upřímný smích. ()

Náležitá péče (2020) (S02E08)

Ze začátku epizody se zasmějete ještě doznění po suprovém propojením Brickleberry a Paradise PD, poté už jen čekáte, jak celá linka s Kingpinem dopadne a jak bude vypadat cliffhanger pro případnou třetí sezónu. Ten se dostavil, takže jsem na pokračování zvědavý. Hlavně bych bral klidně vícero návratů postav z nejpotrhlejšího národního parku. ()

Následky (2021) (S03E01)

Nejujetější z nejujetějších animovaných výplodů Netflixu je po roce zpátky a tvůrci jsou odhodlaní opět překonat sami sebe. Po té roční odmlce mu chvíli trvalo si zase zvyknout na ten brutálně ujetý fekální trapnohumor, po rozkoukání jsem si ale uvědomil, že přesně na něm stojí úspěch téhle frašky. ()

Poldové roku (2021) (S03E02)

O ždibec lepší než úvodní epizoda. Jednotlivé linky jsou teda jako na houpačce, ale právě proto ty přepálené (Dusty) dokážou vyrovnat ty skutečně vtipné a v rámci možností zdařilé (Kevin). ()