Paradise PD - Part 3

(séria)

Policajti z Paradise ctnostmi zrovna neoplývají. Vydírají psa, kradou sperma, zastrašují majitele koblihárny a nemají problém ani s peprnějšími zločiny. (Netflix)

CheeseFigure

Priznávam, že ma to bavilo. Ten hlúpy, nekorektný, fekálny, sexistický, perverzný, často až trápny humor ma bavil. Odpočinkový seriál, ktorý človek zapne, keď nemá chuť premýšľať a chce proste vypnúť a relaxovať. Jasné, chápem tie nízke hodnotenia, dokonca sa čudujem, že sa to drží v červených číslach. Páči sa mi, že tretia séria naviazala na druhú a niektoré dejové linky z nej vychádzali (snaha obnoviť mesto, Fitzov strach z pomsty mutantov). Taktiež mám pocit, že niektoré postavy sa mierne posunuli (len aby sa zase vrátili na začiatok, čo je škoda. Ale zas, pri takomto seriáli netreba čakať vývin a evolúciu charakterov). Čo sa mi ale páčilo, i keď uznávam, že to bolo celkom lacné, tak boli vtipky na to, že postavy sú v seriáli. Čo dodať, uvidíme, či bude štvrtá séria. Ja som neveril, že bude tretia a dočkal som sa. Tak uvidíme. ()

Lachtaan

Ujetější animovaný seriál na Netflixu asi pravděpodobně nenajdete a to jsem z nich viděl valnou většinu, tudíž mohu oprávněně soudit. Tak úchylná témata nejsou schopni řešit ani tvůrci South Parku. I přes nějaké záležitosti, které jsou silně přes čáru, je ale tenhle animák ryze vtipnou zábavou, která se ráda chytá nejrůznějších životních i společenských klišé a já se rád za rok podívám na další řádku ujetých kreslených nechuťáren. [viděno na Netflixu] ()

liquido26

Kvalita jde dolu, ubývá humoru a přibývá sr*ček a to bohužel doslova. Zvedlo se to teprve asi od šestého, sedmého dílu. Objevilo se několik docela dobrých parodií a odkazů na skutečné osobnosti. Nejlepší byl asi díl s městem vzducholodí. ()

SonGokussj

Naprostá slátanina. Jak se mi první série líbila, tady je to prostě absurditum dovedené do maxima. Starej policajt musí být gay, vše tam musí být co nejvíce rasistické, přesexualizované, nic nemůže dávat smysl, je to jako sledovat náhodný sled událostí bez jakéhokoli příběhu. Snad jen poslední episoda nebyla špatná... Zklamání. ()