Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

Lachtaan

Když jsem předloni na doporučení dal šanci seriálu Brickleberry, vyklubala se z něj i přes ona místná znechucení ohromně zábavná podívaná do okamžiků, kdy nemáte více než půl hodiny času si u něčeho odpočinout. Bylo mi vskutku líto, že potrhlý příběh ještě potrhlejších rangerů už nám skončil. Naštěstí se téměř totožný štáb rozhodl jen vyměnit prostředí, jména a kanál, se kterým nový projekt splácá. A tak vzniklo naprosto stejně ulítlé Paradise PD, jež je v mnoha ohledech ještě méně přístupné, mně ale tenhe trapnohumor na ty nenáročné dvacetiminutovky vyhovuje. ()

Jaro.Krafcik

Určite lepšie ako big mouth, ale o nejaký zázrak zase nejde. Fekalny a pohoršujúci humor podobne ako pri seriály Bricklebarry. Ktorý je až príliš podobný pd.paradise, ale už k tomu čo sa mi na seriálu nepáčilo. Narážky na krestansku vieru a jej zosmiešňovanie mi prišlo skôr trápne ako vtipné. Ale koho radšej keď nie islam, ktorého sa netflix bojí. Určite sa ale našlo pár slušných hlášok a častí. Ako ta s cirkusom a posledná vianočná bola tiež ozaj vydarená. Som zvedavý na druhú sériu ktorá sa vraj chystá. Zatiaľ je to priemer. 3* ()

Trevor

Pár svetlých momentov seriál mal (To, Dolphin Lundgren, Stranger Things či Dark Zuckeberg) ale to bolo asi tak všetko. Čierny fekálny humor bol miestami príliš sílený a tak Paradise PD vo mne zanechal rozpačitý dojem. ()

• Název epizody odkazuje na hru „Dungeons & Dragons“. (Kubaaa97)
  • Falešné jméno Galaga Dig Doug, které používá Kevin ve svém přestrojení za Itala, odkazuje na dvě stejnojmenné hry. (Kubaaa97)
  • Barevné bundy a kovbojské klobouky, které Bullet nosí během svých vstupů na psí zápasy, jsou poctou profesionální wrestlingové legendě „Macho Manovi“ (Randymu Savageovi). (KGBelik)