Ďábelský král podsvětí v Paradise čím dál víc přitvrzuje a jednotka řeší ostré spory, podlá spiknutí, výstřední fetiše a hrozbu atomových zbraní. (Netflix)

Sharpooter

Druhá série se opět nese v duchu té první. Černý humor, spoustu nechutných scén, atd. Prostě taková klasička na večer xD. Trochu více se zde zaobírají hlavním příběhem, což špatně není, alespoň je to originální a někam to směřuje. Velmi se mi líbil crossover se seriálem Brickelberry a taky hodně narážek na zmíněný seriál. Taky zde bylo pár narážek a easter eggů na jiné seriály od Netfixu, ale to spíš než easter eggy byly zbytečné scény. ()

Lachtaan

Budoucnost druhé řady jednoho z nejšílenějších animáků byla poněkud nejistá, přeci jen jsme ji měli původně dostat už loni. Já ale ke svému štěstí narazil na tu prvotní až přelomem října a listopadu, takže jsem netrpěl nikterak dlouhou čekací dobou. Po ní dorazila o dvě epizody kratší, kadencí vtipů i nesmyslností ovšem mnohem bohatější sezóna, po níž si rád počkám i na tu třetí. Kdo miluje předchůdce jménem Brickleberry, měl by vyzkoušet minimálně zdejší dokonale ujetý crossover. [viděno na Netflixu] ()

kritkMd

Upřímně tato nová série není tak skvělá jak ta první. Přijde mi že se od hlavního tématu odlétává docela k nepodstatným kravinám. Vypadá to na důvod aby série měla víc epizod, i když si nemyslím že by to bylo potřeba. Rozhodně mě nadchl crossover s Brickleberry, jelikož na novou sérii Brickleberry čekám více jak 5 let. Upřímně jenom díky Brickleberry jsem tento seriál začal sledovat. Vtipy jsou hodně dobré, možná i lepší než v první sérii. Ale myslím si že za 2 roky mohli vytvořit delší a lepší sérii. Alespoň je na konci sérii jasné pokračování, takže se mám na co těšit, doufám že jim to ale nebude trvat celé dva roky. ()

Jaro.Krafcik

Ja proste nechápem ako netflix môže ničiť druhé serie serialov. Toto nieje prvý prípad. Ale taká jessica jones, end of the fu**** world a mohol by som pokračovať. Nechápem. Netflix si proste v tomto seriáli robí srandu zo zoofilie, dôchodcov, kresťanov a dokonca aj černochov. Toto sa už nerobí. Očividne najlepší diel bol o sraní a disney paródii. A tiež diel v parku bricklebarry. Pd paradise uz klesol na svoje dno a približuje sa najhoršiemu výplachu ako big mouth. 2* ()

Trevor

Ďalšia s už nespočetného množstva sračiek z produkcie Netflixu, ktorý stavia iba na tom, že si uťahuje z kresťanov, dôchodcov a postihnutých ľudí. Jasné, že si tento hnoj nájde svojich priaznivcov s tomu odpovedajúcim IQ, ale za úspech považovať niečo, čo stojí na tom že černoch spoza okna uráža rasistickými poznámkami bielu dôchodkyňu pod kresťanským krížom či tvrdenie v televiznej debate o tom, že ktosi nie je homofób lebo onanuje nad obrázkom Ježiša...Volebná časť bola vydarená ako odkaz na to, že politické strany chytajú hlasy od feťáčikov tým, že zlegalizujú drogy, ale to bolo asi tak všetko. V porovnaní s prvou sériou sa už autori ani len neusilovali o nejaký dej, proste snažili sa byť "in" tým že si uťahovali z tém, ktoré rezonujú v spoločnosti ale tým čo vytvorili sa znemožnili ešte viac ako tí úbožiaci, ktorí na sociálnych sietiach tvrdia že iba oni vedia praudu, ako by povedali fanúšikovia jednej z týchto stránok. Úbohejšie ako prvá séria, tam sa objavilo pár vtipných momentov, toto je skutočný obraz toho čo produkuje Netflix napriek tomu, že si uťahuje z Apple. ()