Parta na útěku z Paradise přejde do národního parku Brickleberry, kde rangerovi Woodymu a jeho kolegům pomůže s hledáním ztraceného medvěda Malloye. (Netflix)

kritkMd

Na toto jsem čekal více než 5let. Upřímně dávám tak vysoké hodnocení jen díky Brickleberry které jsem prostě chtěl vidět a když bylo v traileru vidět že v Paradise se Brickleberry objeví jsem byl nadšen. Ale i tak díl je docela dobrý, hlavně je dobře že se tam objeví skoro všechny hlavní postavy z Brickleberry. Doufám že tvůrce napadne udělat pokračování Brickleberry. ()

LachtanShows

I kdyby byla druhá řada po celou svou délku opravdový průser, pro mě nečekaný crossover s původním projektem tohoto týmu je tak silným esem v rukávu, že jsem ochoten kvůli němu leccos odpouštět. Začal jsem mít chuť si po zhlédnutí Paradise zopakovat ty nejlepší díly z národního parku, po téhle dvacetiminutovce už mám slinu po Brickleberry alespoň trochu utišenou. Cancelberry a Woody z Netflixu zařídili velmi upřímný smích. ()

Trevor

V porovnaní s touto epizódou a celkovo týmto seriálom je ešte aj Medveď Yogi seriálom pre intelektuálov. Potom čo sa odbavili leberálny autori predlohy na kresťanoch, rasizme proti ľuďom bielej farby pleti a na voľbách už nemajú čo ponúknuť, pretože ich repertoár vtipných nápadov na urážaní iných vyčerpali a nie sú schopný ponúknuť nič zaujímavé, podobne ako tomu je na Netflixe zvykom a aj preto čoraz viac ubúda dabovaných programov, nakoľko pre tých pár užívateľov ktorý za službu platia sa to neoplatí... ()