Bez policie teď městu hrozí nebezpečí ze strany mazaných miliardářů, pomstychtivých umělců nebo podlé umělé inteligence. (Netflix)

Lachtaan

Vůbec jsem to po třetí řadě nečekal, bál jsem se, že poslední dovětek kriticky nekorektního animáku bude už fakt paskvilní pětihodinovkou, opak je ale pravdou. Samozřejmě se opět dostavily epizody, u nichž jsem se cítil až trapně, naproti nim ale také nejeden díl, u něhož jsem se skoro za břicho popadal a užíval si veškeré narážky, kterými tahle banda rozhodně nešetří. Tahle poslední štace definitivně patří Dustymu, ale nebude jediný, kdo mi bude chybět. [viděno na Netflixu] ()

Trevor

Autori trochu ubrali z až fekálneho humoru a je to dobré, vtipné a hlavne to nie je postavené iba na urážaní istej skupiny ľudí, či už starých ľudí alebo kresťanov, židov. Dobre naložené dostanú aj Elon Maska, Džef Bazoš a najmä Mark Vyššie čelo Zukeberg a drvivá väčšina epizód je pomerne vtipných, zaujímavá je aj dejová linka, cestovanie časom či ľudia ktorý naozaj riadia svet. ()

William_

Tak poslední sérka téhle bláznivé party lehce připomínající ochránce parku z Brickleberry dopadla lehce pod očekávání. Užíval jsem si přítomnost a veškeré popichování Zuckerberga (hlavně jeho hlášku "higher hair") či Elona Muska a jeho (ne)funkční Tesly. To musím autorům pochválit. Na druhou stranu jsem už dlouho neviděl hůře utnutý konec, jako právě v posledním díle této série. Je škoda, že se autoři alespoň trochu nesnažili to nějak důstojně (čti úchylně) zakončit. Konec tedy působil velice hořce. Paradise P.D. si zasloužil víc. ()

• Když se Robbie při snaze pomoci při učení svého syna načichá benzínem, změní se on a jeho kamarád Delbert na postavy Intelektoidů Flobyho a Belzerta ze seriálu Farzar (od r. 2022). (Guilemot)