Celovečerní snímek na motivy seriálu společnosti FOX, family guy. Stewie nevěří, že se mohl narodit někomu tak tupému, jako je jeho otec Peter. Proto když zahlédne muže, který mu připomíná sebe sama, vydá se ho hledat. Film je plný gagů, fekálních a homosexuálních vtipů, ostatně jako všechny episody family guy :) (Balvanos)

maseer2

nenudil jsem se, to ne, ale na druhou stranu momentů, kdy jsem se upřímně zasmál, bylo pomálu.. to, na čem seriál úspěšně staví dvacetiminutové epizody (spousty geniálních gagů a popkulturních odkazů vs. útržkovitost a téměř nulová dějovost) prostě v délce devadesáti minut nemůže zdaleka tak dobře fungovat.. ()

d4

Stewie Griffin - The Untold Story je prvý diel zo 4. série Family Guy, ktorá je, mimochodom, podľa môjho názoru, najlepšia zo všetkých. Gagy sa sypú, do pozadia nie sú vytláčané ani vtipy o homosexualite, rakovine či drogách. Takmer 90 minút toho najlepšieho z Family Guy. Veľmi dobrý úvod do 4. série, veľmi kvalitný Family Guy film. ()

Radek99

Celovečerní Family Guy trpí Simpsonovským syndromem - téměř jakákoli řada seriálu je výrazně lepší než celovečerní film... Bohužel... Podobné filmy: Simpsonovi ve filmu, Futurama: Bender's Big Score, Futurama: The Beast with a Billion Backs, South Park: Peklo na Zemi, South Park: Imaginationland ()

zdepapepa

Filmek docela ustál onu ošemetnou konverzi z televize na plátno. Natažení na 90 minut (cca 4 díly) uteklo rychle, asi jako standardní díly seriálu. Hodně gagů je zde obětováno s ohledem na dějovou celistvost, což sice omezuje, ale nesvazuje a už vůbec neškodí! Naopak některé vtípky byly svěží jako jarní deštík a celá koncepce "budoucího světa" vyšla na výbornou. Musím uznat že druhou půlku filmu jsem se strachoval aby z toho nevypadlo South Parkovské poučování nástinem budoucnosti, ale když se ukázal opak byl jsem příjemně překvapen a bavil jsem se na úrovni. Navíc nadkoncept "film ve filmu" se v dnešní době taky nevidí často, takže i s tím jsem spokojen... Hvězdné hodnocení však nechávám na samotný seriál. ()

B!shop

No ja teda nevim, vetsina tu zvani, ze to neni tak paradni jako serial, jenze tohle jsou pouze slepeny tri dily (28, 29 a 30) ctvrty serie, samozrejme s pridanejma scenama, aby to drzelo po hromade. A nutno rict, ze pribeh po hromade drzi docela solidne a celej je hlavne zamerenej na Stewieho. Jinak nema cenu tu moc okecavat, proc 5*, staci se podivat na podrobnejsi komentar primo u serialu, jelikoz tady plati to samy. Proste dokonala zabava s dokonalejma forama. ()

• Vo filme, ktorý trvá 88 minút, sa nachádza celkom 46 flashbackov, čo znamená v priemere jednu spomienku každých 1,91 minút. (SarumanKo)
  • Tento celovečerný špeciál, pôvodne vydaný na DVD v septembri 2005, bol mierne prerobený a rozdelený do troch štandardných epizód seriálu Griffinovci (od r. 1999), ktoré odvysielala stanica FOX v máji 2006 ako posledné tri epizódy štvrtej série. (SarumanKo)