Kevin Crawford ve svých 18 letech získává konečně možnost přidat se k policii, kterou vede jeho otec. Do ulic tou dobou proniká nová droga s názvem „skotský perník“. (Netflix)

Dr. Hawkeye

Černý humor, fekální humor a vtípky, které v hospodě i po pár pivech vyprávíte s lehkým uzarděním. Buď vás to baví, nebo ne. Já se bavil. Slušný rozjezd... ()

LachtanShows

Když jsem na podzim 2017 dal na jeden zátah celé Brickleberry, tak mi bylo po jeho ukončení nesmírně líto, že sranda se všemi zúčastněnými nejede dál. Díky Netflixu jsem naštěstí úplně náhodou objevil projekt, který je jak přes kopírák utvořený stejným štábem a je to znát každičkým detailem. Ne jen, že veškeré postavy z původního seriálu se dostavily i sem, i jejich animace a charaktery jsou na obdobné bázi. Jen jsme se z parku uprostřed lesů přesunuli do klasického města. Paradise PD je prostě takovou neoficiální 4. sérií seriálu, na kterém zdejší tvůrci dobyli minimálně mé srdce. ()

honajz2

Až moc to připomíná Brickleberry, a to snad úplně ve všem. Hlavně u těch postav je to dost znát, kdy tu jsou jakoby stejně pojaté charaktery, jen s nějakou větší či menší změnou v něm, ale prostě v nich tu předlohu člověk pozná. Horší však je, že to oproti Brickleberry celé šlape jen na půl plynu a ten typ humoru, který bych jindy dost kritizoval, ale tam na mě překvapivě funguje (podobně jako u Tromy), u Paradise PD působí spíš tak, jak by na mě působil normálně - nevtipně. Zas tak špatné to sice nebylo, určité klady jsem si v tom našel a ta partička je celkem zajímavá, ale nevím, jak mi to sedne v dalších dílech... Pilot pro mě ale byl víceméně zklamáním. Slabé 3* ()

Trevor

Kevin Crawford sa po dovŕšení 18ky stáva novým členom policajného zboru v Paradise. Jeho otec Randall, policajný šéf nie je nadšený najmä preto, že mu jeho syn pred 13 rokmi odstrelil obidva semenníky, čo bolo dôvodom rozvodu, ale nakoľko je teraz kevinova matka Karen starostkou musia ho prijať. Hneď prvý deň rieši prípad novej drogy, ktorá sa v meste objavila. ()

Eliott

Nedávno jsem shlédl první episodu na netflixu a seriál mne nejednou rozesmál. Černý homor a partička hlavních hrdinů je zde vykreslena do dokonalosti. Asi to nebude tak dobré jako Brickleberry, ale rozhodně to stojí za to. ()

• Falešné jméno Galaga Dig Doug, které používá Kevin ve svém přestrojení za Itala, odkazuje na dvě stejnojmenné hry. (Kubaaa97)
  • Geraldův robot zneškodňující bombu dostane závadu a vybuchne, protože byl vytvořen firmou Samsung. Jedná se o odkaz na telefon Samsung Galaxy Note 7, které měly závadu v baterii. (Kubaaa97)