Když se jí podaří najít vodítko ke své minulosti, Gina se vydává za pomstou a oživuje pouto s dávno ztracenou rodinou. Paradise opouští bez svého policejního tvrďáka. (Netflix)

Trevor

Najlepší člen Paradise PD Gina sa rozhodne pátrať po svojej minulosti a stratenej rodine a tak odíde zo zboru.Policájny okrsok Paradise tak čakajú ťažké časy. Bullet a Fitzgerald sa hodia na péenku a v nabúranej Tesle objavia kufor plný peňazí a Dusty bojuje proti užívateľom cracku. Humorná scéna s automobilmi Tesla a to bolo asi tak všetko. ()

honajz2

Pobavila mě Tesla, chyba v jménech a odhalení minulosti Giny, ale jinak mě to čím dál tím víc utvrzuje v názoru, že Paradise PD naprosto chybí to, co mělo Brickleberry. Chce to být jen co nejvíc úchylné, ale chybí tomu kreativita i pořádně absurdní humor a namísto něj je tady hromada sexuálních narážek, které jsou po čase na jedno brdo a chybí jim to "něco navíc", co právě Brickleberry mělo. Nedávno jsem si dokonce pár dílů Bricklberry znova pouštěl a pořád mě to hodně bavilo, takže mi tenhle humor rozhodně není cizí, ale tady podle mě moc nefunguje. Lepší 2* ()