Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

maramashi

Takto nejak si predstavujem zmes seriálov ako Brickleberry, Rick and Morty, South park, Griffins a tak ďalej. Celý seriál je založený z prehnaného čierneho humoru ktorý si fakt servítky pred ústa neberie a to je to výnimočné na ňom.Pokial vám nesedí takýto extrémny humor ani to nepozerajte pretože tento seríal je toho preplnený. Prvá séria nás zoznámi s postavami a uvádza do priebehu problémov v našom seriálovom mestečku, 1. séria bola jednoznačne jedna z najlepších a hneď ma vtiahla do deja. 2.séria tá už bola dosť naťahovaná a umelá a nemal som z nej taký dobrý pocit ako z prvej série. 3. séria to znova vytiahla na strop a mimoriadne mi sadla a to som sa bál že to bude ešte horšie ako 2. séria no nakoniec milo prekvapila (mimochodom 3. je neuchýlenejšia, najneslušnejšia a najdivnejšia ) 95% ()

departed

Zábavná kokotina, která si servítky nebere a jestli jsem si myslel, že South Park někdy šel do extrému, tak to byl ještě slabej odvar. Tady se s tím neserou vůbec a kadence vtipů je tak rychlá, že při jakékoliv substanci v krvi při sledování bych to ani nestíhal vstřebávat a tím pádem si všechny ty fekální over-the-top výjevy neužil. Tvůrci jsou určitě přesně tak jeblí, jako postavy, které stvořily. Hodnoceno: 4 série. ()

peeteno78

Na Brickleberry to rozhodně nemá, ale i tak jsem velice rád, že takovýto seriál vznikl. Většinu času jsem se dobře bavil. Jsem zvědavý na druhou sérii. Oproti jiným animákům, jako Simpsonovi nebo i Brickleberry, je zajímavé navazování děje v jednotlivých epizodách. ()

Maniax

Je to strašná fekální prasárna, ale někdy člověk potřebuje hodit mozek do hajzlu a nechat se bavit řitním polipem, který postupně přebírá kontrolu nad celým tělem. 3.5/5 ()

Mamlas

První série byla nadějná po vzoru Brickleberry. Počínaje druhou sérií už brali tvůrci asi moc houbiček a stalo se to nedívatelným. (15%) ()

Ctibi69

Je to pozerateľné, ale meh. Videla som aj lepšie. Seriálom, ktoré dokukám dokonca, dám vždy 5*, preto 4*, lebo sa to dalo zniesť. ()

kockodan

Naprostý top v animované inteligentní zábavě pro inteligentní diváky! Kdo je stupidní debil, tomu se Brickleberry ani Paradise PD líbit nebudou! 100% ()

OJay

Malý hodnocení na ČSFD nemusí bejt vždycky odrazem kvality filmu/seriálu. Ale i důkazem, že je to na lidi prostě moc. A to je přesně případ tohohle super seriálu. Kdo oplakával konec Brickleberry, tak může osušit slzy smutku a vzít balíček kapesníků na slzy smíchu. Je to sprostější než předchůdce, víc krvavý než předchůdce. Kdo má rád černej, vulgární humor si tuhle perlu nemůže nechat ujít. ()

mrmartinrohr

Tohle jde tak strašně moc přez čáru, až je to snad geniální! Kde ostatní uberou a nebo zastaví, tenhle seriál přidá. Přiznám se – dávám dost, ale tady jsem chvílema cítili lehkou nechuť i já. ()

RadaRAW

Paradise PD? Nástupce Brickleberry? Tento druh humoru je určen na určité publikum, protože normální lidé jsou buď znechuceni nebo se jim dokonce udělá nevolno. Však každý musí uznat že tento seriál jako Bricklebbery je přesně to co jeho tvůrci chtěly aby byl. To se jim povedlo na jedničku a za zapojení postav které reprezentují oba tvůrce seriálu musím dát 8/10 ()

dragonfire

Zábava od začátku do konce! Černý humor se špetkou oplzlostí (a trocha té satiry) nezná hranic a tento desetidílný počin si druhou sérii zasloužil právem. Pokud se bavíte rádi a nevíte, na co kouknout, tohle je naprosto ideální možnost. ()

Carlito1

Naprosto šílená psychárna plná ofenzivním vtípků, nahoty, celebrit (ze kterých si show věčně dělá prdel) a šílených nápadů, které svět neviděl. Jedna z nejlepších sraček, co můžeme na netflixu sledovat. ()

Xenthia

Priserna blbost. Kdyby mi bylo 13, tak se u toho valim smichy, ale takhle jsem jen nevericne kroutila hlavou, co vsechno se dneska povazuje za humor. Serial kopiruje dalsi animovanou hovadinu, Family Guy, nicmene u Family Guy se clovek aspon obcas zasmal. Par vtipu bylo povedenych, ale celkove me to nebavilo. ()