Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

departed

Zábavná kokotina, která si servítky nebere a jestli jsem si myslel, že South Park někdy šel do extrému, tak to byl ještě slabej odvar. Tady se s tím neserou vůbec a kadence vtipů je tak rychlá, že při jakékoliv substanci v krvi při sledování bych to ani nestíhal vstřebávat a tím pádem si všechny ty fekální over-the-top výjevy neužil. Tvůrci jsou určitě přesně tak jeblí, jako postavy, které stvořily. Hodnoceno: 4 série. ()

TheEvilTwin

Z trojice Paradise PD, Mr Pickles a Brickleberry u mně jednoznačně vítězí Paradise PD. Jediné mínus vidím v téměř 30minutových dílech, které jsou na seriál podobného formátu trochu zbytečně moc, ale z hlediska humoru, postav, animace či děje dalekosáhle převyšuje další dva zmíněné seriály. ()

luka4615

Pokud máte rádi nekorektní a fekální styl humoru seriálu "Brickleberry", Paradise PD je přesně tím pravým, po čem Vaše ujeté já touží. I zde totiž budete z některých šílených gagů regulérně brečet smíchy! (Netflix) ()

SonGokussj

Aneb jak se z inteligentního humoru (v rámci možností) první sezóny dostat do naprosté změti bulls*itu, která je o ničem, v sezóně třetí... Podrobnosti (komentáře) mám individuálně. Po třech sezónách: Na-ah... 50 % ()

Trevor

Pár svetlých momentov seriál mal (To, Dolphin Lundgren, Stranger Things či Dark Zuckeberg) ale to bolo asi tak všetko. Čierny fekálny humor bol miestami príliš sílený a tak Paradise PD vo mne zanechal rozpačitý dojem. Možno ho vylepší v druhej sérii, ale pravdu povediac pochybujem o tom. ()

William_

Je to stejně úchylné, šílené a nechutné jako seriál o rangerech z Brickleberry? - ANO, JE! Jelikož jsem fanoušek právě Brickleberry, tak mi tímto seriálem autoři udělali radost. Seriál je možné zhlédnout pouze přes Netflix. Velice doporučuji všem fanouškům jak South Parku, tak Family Guy. Obsahuje sprostá slova, násilí, fekální humor atd. Vše co jsme milovali na Brickleberry a South Parku. I když jsem seriálu dal ve finálním součtu pouze 3*, neznamená to, že by se mi nelíbil nebo že by mi přišel přes čáru. Paradise PD ale obsahuje většinu dílů, kterých jsou prostě "ok" a pár dílů, které jsou na úrovni Brickleberry. Poslední série se navíc moc nepovedla a nedokázala seriál pořádně zakončit. Dejte si to. Jen u toho moc nejezte a ani nepijte. ()

klukluka odpad!

Nějak úplně nevím, jak to hodnotit, na všechny 4 série rozhodně koukat nehodlám a nebudu, ale tohle už je fakt brutálka a neumím si představit, že by mohlo vzniknout ještě něco míň korektního. V nejhorším se to podle mě může rozmělnit, ale ty první dojmy jsou fakt enormně silný. Osobně to mám za 3 až 4 pecky, ale když si představím, že na to koukaj hlavně děti, tak tomu sázím odpad!, protože pro ně je to fakt jak výplach mozku. ()

Gogo333

U SP nebo FG je tento typ humoru zábavný, ale zde mi to přišlo zbytečně přehnané. Příběhově to jde a člověk se občas i pobaví. Hlavně pes docela válel. Kdyby byla humorná vložka trošku lehčí, mohlo to být lepší. 60% ()

Zik2

Po první sérii mě Paradise PD chytilo, zdálo se mi neuvěřitelně vtipné, nápadité, dokonce i chytré, přes nadílku fekálního humoru (třeba geniální díl, v němž se Fitzgerald stane modlou liberálů a konzervativců zároveň v samoúčelné ideové a rasové válce). Bohužel druhá série mě zklamala. Chytré zápletky a narážky na politiku à la South Park jsou pryč, zbyla jen snaha vymyslet co nejnechutnější a nejnekorektnější vtipy. Třetí série je trochu lepší než druhá, vysoce oceňuju díl o regulaci zbraní, který opravdu dost připomíná southparkové „morality“. ()

husokachna

Začnu tím, že první díl je asi nejhorší z celé první série, takže pozor na to a pokud vás neznechutí ani nenadchne, dejte tomu šanci, rozjede se to a špatný to není. Než někdy zmiňovaný Rick and Morty mi to připomíná South Park, Brickleberry jsem neviděl, ale pokud má být lepší než Paradise PD, tak doplním. Jinak je Paradise PD prošpikovaný totálně ujetým, fekálním a černým humorem, kterej někdy střílí na komoru, někdy vedle, ale hrne to tak, že pokud máte tenhle typ humoru rádi, dostane i vás. To že to sleduju u oběda a párkrát se mi i přes můj silný žaludek nadávilo, je jen malá skrvna na kráse (pro někoho třešnička na dortu). A musím se přiznat, že přes všechnu "demenci", kterou seriál oplývá, mě dostala i záhada, která se táhne napříč první sérií. Dám tomu tři silný dávky pervitinu, na to abych hodnotil výš, je to přece jen trochu neučesaný a rozháraný a nedrží to jednotnou linii, ať už ve stylu humoru nebo ve vývoji děje. ()

JoSte

Uřvané, banální, povrchní, prvoplánové, povětšinou nesmyslné. Za několik epizod napříč sériemi ani jeden úsměv. Zdejší srovnávání se South Parkem nebo Family Guyem nechápu, to je úplně jiná liga. ()

Urukhaj98

S01-S02: Animovaná prasárna (v dobrém), která sice kriticky tou nejbrutálnější formou komentuje a reflektuje dění ve společnosti a současné trendy, ale činí tak dost krkolomně a na velikány v tomhle mikrožánru typu Family Guy a South Park se nechytá. 6/10 ()