Escape Room

• Slovensko Úniková hra (viac)

Známy hororový režisér Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč) prináša príbeh šiestich ľudí, ktorí prijali pozvanie do tajomnej escape room. Netrvá dlho, kým si uvedomia, že z tejto hry sa nedá uniknúť... treba ju prežiť. (Itafilm)

Mafiapau odpad!

Už dlouho jsem neviděl.. TAK EXTRÉMNĚ DEBILNÍ FILM S TAK ŠPATNÝMA CRINGE POSTAVAMA JAKO BYLI TADY! (pro SJW: Kde máte asiatku?! :O) jediný OPRAVDU jediný co je na tomto filmu dobrý, je hudba a kamera.. VŠECHNO OSTATNÍ můžete spláchnout do hajzlu! CO JE TO SAKRA ZA SLÁTANINU?! Scénář extrémně předvídatelný, wait.. co je scénář? Cítil jsem fyzicky každou vteřinou jak se mi snižuje IQ.. prosím.. nekoukejte na to.. poslechněte si OST tohohle.. ne-filmu však utrpení, a distancujte se od toho co nejdál.. FUCKING SHITE! PS. od kdy se singláčem natahuje automatická palná zbraň? aha.. to by ten shitte musel mít nějaký smysl.. nemá ho. ()

Adramelech

Vypadá to, že filmy na téma únikové místnosti se v posledních letech nějak namnožily. Tenhle celkem ujde, i když nejvíc se mi líbil No Escape Room (2018), který má oproti těm ostatním něco navíc. Ale neviděl jsem všechny, protože tohle téma mě zas až tolik nebere. Já bych na takové místo v životě nevlezl. Jediný adrenalinový zážitek, který uznávám, je sex. ()

cmenda

Bezva drama u kterého se rozhodně neudíte , občas si možná položíte otázku jestli tohle není už trochu blbost co se jim to tam stalo ale jinak fakt super . Četl jsem zde názory podle niž je to vlastně jen upravený SAW S tím já osobně nesouhlasím a je to original a klidně by to sneslo i pokračování . ()

Adam_Musil

Na rozdíl od Cube nebo Saw, protože tyto snímky ten náš zjevně připomíná, se zde objevuje nový zajímavý prvek, a to ten, že jeden z hráčů se rozhodne přijít s alternativním řešením, když se snaží proniknou, řekněme, nad meze únikové hry a odmítá hrát podle pravidel "mistra hry". Právě zdravý rozum mnohdy u hlavních hrdinů podobných filmů postrádáme. I přesto ale nemohu hodnotit lépe, protože inspirace jimi je více než patrná, a Escape Room tak nezůstává ničím jiným než dalším eklektickým výtvorem. (80%) ()

Asmodin

Mysteriozní filmy se mi moc líbí a film je rozhodně velmi zajímavý. Mnoho lidí bude tvrdit, že Saw je to samé a daleko lepší, jenže Saw je horor a tento film se mezi horory nedá zařadit, přestože zde umírají lidé chybí tomu potřebná atmosféra na horor. ()

mosnak

Zajímavý thriller, který bavil do poloviny. Potom se z toho stala neuvěřitelná směs blbostí :-( hlavní antisociální hrdinku, která se pak změnila na Jasone Bournea jsem nedokázal rozdýchat - 50% ()

Kejf.

Tohle bylo mily prekvapeni. Jsem z hororu hodne rozmlsanej divak toho a jemu podobnyho zanru, trailer me nezaujal, ale na doporuceni jsem se do kina vydala s tim, ze to pravdepodobne budou vyhozeny penize a hle! Nebyly! Libilo se mi, ze film zacina vesmes koncem, o to vic se mi samotnej konec libil a zrejme se dockame dvojky. Kazdopadne ta upsidedown mistnost?! Skvely! ()

Klajnik

Afektované a otravné postavy umíraj v místnostech, protože jsou absolutně neschopní se soustředit na to důležité a radši se jen zbytečně hádaj. Po 40 minutách už mě to vyloženě otravovalo a doufal jsem, že co nejrychleji všichni ti slaboduší Američani umřou. ()

filipvrbik

Vzhledem k tomu, že jsem byl onehdá v kině na Kostce, očekával jsem něco podobného a něčeho podobného jsem se dočkal. Je to taková Kostka s větším rozpočtem a pro mladší publikum...Nemohl jsem si nevzpomenout, jak tři holky uhořely při únikové hře v Polsku a tak mě tedy chvílemi v první místnosti opravdu mrazilo...Je to napínavé, nicméně se nějak smíříme s tím, že každá místnost jeden mrtvý- jenže někdo s tím nesouhlasí! Takže ten konec Kostku vůbec nepřipomíná (tedy možná připomíná Kostku 2), ale myslím, že konec nebyl ani nijak skvělý, ale ani nijak špatný- celkově povedený thriller, který sice svým způsobem nedává smysl, jak to tak u mysteriózních filmů bývá (je to škoda, mít to logiku, bylo by to za pět)...80% ()

bobstock

Extrémní formu zadýchání a zoufalého křiku si teda mladá Taylor Russell nacvičila parádně, dokonce tak, že mi to po hodině lezlo na nervy. Vyhajpovaná verze únikové hry podle mě nedosáhne takového úspěchu jako Saw, ale dala by se z toho udělat minisérie pro podvečerní televizní program, která se zanedlouho stejně ztratí v davu. 60% ()

Yardie

Asi zopakuji to, co tady psalo mnoho lidí přede mnou, protože jsem stejného názoru. Je to kombinace Kostky a Saw, udělána tak, ať to je schůdné pro širokou veřejnost. Ničím nenadchne, ničím neurazí. Prostě takový snímek na jedno kouknutí, pohoda, popcornovka, v hlavě to člověku neutkví, odreaguje se. Čekal jsem něco více, nějak mě to nechytlo, hlavní hrdinové nic extra. Pokračování, pokud bude, si klidně nechám ujít. Howgh! ()

Untentrauer odpad!

Už ta první scéna mě varovala. Ale stejně sem koukal dal. Takze tohle je naprosté béčko s námětem únikové hry a s příšerný obsazenim. Jedina a dobra scéna je když Deborah Ann Woll šplhá v obráceném baru s roztazenyma nohama. Herecké výkony jsou nulové. Každá místnost je tvořena pro jiného herce který sám sebe povzbuzuje. Tak špatný film jsem dlouho neviděl. Rozhodne nestojí za shlednuti ()

TheSpearCZ

Moje první kino tenhle rok a nemůžu si stěžovat, protože jsem dostal takřka perfektní film, který překonal i moje celkem velká očekávání. Píše se tu hodně o spojení Kostky a Sawu, no já bych tohle nebral úplně vážně, přeci jenom tenhle film nemá nic společného s řezáním nohou, natož vůbec s hororem jako takovým, jedná o thriller. A řekl bych, že tenhle film přišel opravdu v pravý čas, přeci jen je doba, kdy jsou všichni ujetí na těchto "Escape Rooms" a teoreticky by to mohlo zvýšit popularitu, než kdyby film vyšel před deseti lety. Jinak hlavní postavy jsou dobře vybrané, máme tu chytré dítě, nerda, boháče co má všechno nebo třeba veteránku z Iráku, takže je si z čeho vybírat, pořád se něco děje, krásně rychle to odsýpá, výborně se na to kouká, místnosti jsou propracovaně udělané a není to přehnané (všechno tohle by reálně šlo vytvořit). A konec mě potěšil ze všeho nejvíc, všechno je logicky vyřešeno (narozdíl od podobného Belko Experimentu, který stál opravdu za houby). Další díl je hodně blízko a já se těším jako malej kluk. 5* ()

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (viac)