Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

hroubek

Velmi příjemná a kvalitní komedie. Režisér Gene Stupnitsky parádně uchopil dané téma, a krásně ho prodal. Pojal to trochu drsněji, ale o to zábavnější to je. Film mě místy několikrát připomněl komedii Superbad, a to je pro mě pochvala, protože Superbad je komediální pecka, jenž zraje. Režisér se scénáristou přišli se spoustou fajn nápadů, ale to co je povyšuje jsou skvělé dialogy a místy absurdně vtipné momenty(honička, scéna v obchodě s policistou, prodej kartičky). A samozřejmě kvalitní humor, který funguje a dokáže pobavit. Velkou zásluhu na tom mají hlavní herci, kteří jsou super. Jacob Tremblay, Keith Williams a Brady Noon, si dokáží získat naší pozornost, rozesmát nás, a na konci i pěkně dojmout. Good Boys je povedená a hodně dobrá komedie. ()

Mr.Dogman

~Viděno na předpremiéře na University of Chicago~ Good Boys je jeden vtip roztáhnutý na 90 minutový film, což ale překvapivě vůbec ničemu nevadí. Naopak, tahle klučičí parta občas nabídne divákum i možnost vzpomenout si jak naivní jsme ne tak dávno byli a jak černbolílý nám svět přišel. A asi nám tak bylo i líp. ()

blackkocour

Já už nevím, kde se laťka moderních komedií nastavila, že si z fakujících capartů postaví celý film. Rogenovic družinka, přesně postavená na humoru, téměř pro publikum kteří tenhle film budou i sledovat, což dospělý určitě nebudou, pokud mi rozumíte. Mně už to pitvoření a rozmazávání hoven už natolik nezajímá jak kdysy, tak pochopitelně, není mi 12.. hlavní trio “kids verze” Superbadu byla při nejhorším sympatická, což mě velice překvapilo, samozřejmě kluci, budou při svém dobrodružstvím věnovat se i hlubším problémům, jako je první pusa, rozvodem rodičů, přátelství mezi sebou a morálně prozřít a další klišé elementy, které se prostě hodí do r̶o̶d̶i̶n̶n̶é̶h̶o̶ f̶i̶l̶m̶u̶. Na konci to musí být velký happyend, po kterém vám možná ukápne i slzička. Nechápu tak moc dobré hodnocení u kritiků. Komedie roku? A nejlepší drama dostane Sandler ()

Wally

Hodnocení odpovídá tomu, jak mne tento film dokázal pobavit a rozesmát a to bez použití trapných fórů, vystrčených zadků a nejrůznějších sekretů... Fakt povedená komedie plná 'chytrého' humoru... ()

Adramelech

Ke sledování filmu mě zlákala anotace, která naznačovala, že půjde o dějově i myšlenkově bohatý film ze života současné americké mládeže. Nakonec se z toho vyklubala docela dobrá komedie. Též jsem si uvědomil, jak doba kráčí mílovými kroky vpřed. Moje generace vyrostla bez dronů, bez pornofilmů, bez drog a bez politické korektnosti; pivo a líbání jsme znali. ()

Henry007

Superbad junior. Po ženské verzi (Booksmart) tu máme i dětskou variantu "studenti outsideři při přípravě na večerní párty zažijí spoustu patálií". A i do třetice to funguje. Dětská nevinnost a naivita jako hlavní komediální element tu skvěle funguje a nakonec tvůrci ukázali i srdíčko a krásně prezentovali spojení growing apart. Rozdíly v zálibách a hodnotách se prohlubují a zkrátka málokdy dětská přátelství vydrží až do dospělosti. Samozřejmě stále to je americká "sprostá" komedie, kde jde logika v některých scénách stranou. Pokud někdo už na úvod nepřekousne, že "do takových situací by se děti nikdy nedostaly", tak to není film pro něj. ()

Mimomisu

Booksmart byl asi zabavnejsi, tohle je fajn, lehce nadprumerna oddechovka, ktera by mozna mela navic. Ale na druhou stranu ma spoustu malejch a vtipnejch napadu, kde bylo videt, ze se u toho tvurci taky bavili. Financni uspech takovejm filmum preju, ale tady uplne nejakou kultovku nevidim. ()

Prdly_Tatka

To je přesně ten film (v tomto případě komedie), kdy si na konci řeknete: Ty vole, to chci vidět znovu! Bohužel se takové komedie nenatáčejí. Fakt nechápu, jak se někdo u toho nebavil. Mně to připomnělo moje dětství. Taškařice plná vtípků, které citlivky neocení. Ale jen ať si i oni vzpomenou, jací byli jako malí. Pobavil mě komentář jedné husy, která žije v jeskyni, a proto tuto komedii své dceři nepustí, aby nedělala stejné kraviny. To je ale naivní kráva, která o dětech ví úplné hovno. Tahle matka nemá páru o tom, že její dcera je mnohonásobně dál než kluci z této komedie. Udivuje mě, že se ještě v dnešní době najdou rodiče, kteří se domnívají, že když jejich děti neuvidí skutečný svět z filmu, tak se o něm nedozvědí od svých kamarádů a spolužáků.   Já se dlouho tak moc nenasmál u žádné jiné komedie. Sice jsem neviděl všechny filmy světa, ale tohle je perla. Trochu mě mrzí český dabing, který kdysi býval mnohem lepší. Hlasy třech capartů jsou v originálu samozřejmě mnohem lepší, ale tak je to asi s každým, že? Takže příště rozhodně v původním znění. ()

majec4

Slusna komedia z prostredia zakladnej skoly. Miestami som mal pocit ze je to fakt celkom pecka a inokedy to bolo "necakane" detske. Pobavil som sa, ale 3* stacia. ()

Flopik

Nato, že ide v podstate o komédiu s detskými hercami, tak je to pekne sprosté začo palec hore. Ústredná trojka je skvelá, je to presne taký ten goodfeeling film, kde sa miestami skvelo nasmejete a na ktorý sa dobre pozerá. Niektoré vtípky podarené, niektoré zas menej. Na plný mi chýbala ešte väčšia odviazanosť a šialenosť. Silné 4*. ()

Bozvav

Dle zdejších hodnocení jsm čekala bůhví co, přitom šlo jen o další předpubertální story. Jedinou změnu vidím v tom, že účastníkům nebylo sedmnáct, ale dvanáct. Naivní, nablblé a děsně americké. Kluci byli milý, ale vtipné mi to nepřišlo skoro vůbec. Dceři to nepustím, nechci aby si v tomto věku dělala takového kraviny. na to má čas v těch sedmnácti.. Za mne 40%. max. ()

Chundys

Naprosto super film se sympatickými mladými herci :-). Proto na jednu stranu nechápu to relativně nízké hodnocení, protože já s mamkou jsme po půlhodině filmu měli břišáky od smíchu jak kdejaký kulturista :D. To fakticky byla tak příjemná komedie :-) ()

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)