Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

Blazkowicz

Vypadá to hrozně trapně. Hlavně když malé děti mluví sprostě. Ale trapné to bylo jen občas. Většinu času je to opravdu dobrá komedie u které jsem se dobře bavil. 4* ()

Kinofil

|| R || Universal || Rozpočet: $20 mil. || USA: $83 083 070 - ČR: N/A - Celkem: $110 883 070 || Takhle pohodovou opičárnu se sympatickými herci jsem nečekal. Námět nepřináší nic nového pod sluncem, ale zpracování ano. Chápal jsem to jako dětskou (herecky nikoliv přístupností) parodii na Prcičky, Superbad apod. Jedenáctiletí prožívají stejné životní trable jako dvacetiletí před vysokou, jen svýma dětskýma očima na základce. Vtipy neustále narážejí na toto téma a komu není víc jak 25, ten se v nich hravě najde a zavzpomíná na podobné objevování dospěláckého světa. Ústřední trio je naprosto skvělé, až jsem si říkal, že producent Seth Rogen našel nové kámoše do své ujeté party. Všichni tři působí odvázaně (asi už vše znají) a správně trapně namachrovaně. Humor je sprostý, ale spíš mluvou než nechutnými vtipy, což hodně potěšilo. Ve filmu se f*ckuje jako by tam hrál Al Pacino nebo sám Rogen. Pořád nechápu jak jim tohle rodiče dovolili. Režie byla trochu slabší a málo důrazná, zbytek fungoval skvěle. Závěrečná scéna pak působí jako úmyslná parodie na loučení se se starými kamarády po vysoké, kdy má každý rozjetou svoji kariéru s tím rozdílem, že je jim pořád jedenáct a jsou na stejné škole. Geniální oddechovka. 80%. ()

srolyma

Tak určitě je spousta lepších dětských filmů o klučičí partě - Stůj při mně, Páni kluci a v podstatě i Stranger things, kterým se to asi nejvíc podobá, ale i tak je to milé a celkem zábavné. Pokud tady ale někdo zmiňuje vulgarismy, tak jsem měl asi nějaké soft titulky, protože to nejvulgárnější slovo bylo sakra a to ještě z úst policajta. A tak nebýt přemíry různě upotřebených sexuálních pomůcek, byla by to celkem krotká rodinná komedie na nedělní dopoledne. ()

wowylgu313

ale joo těch 55% by jsem zde dal ... komedie, alá dětské American Pie ;) bylo tam dostatečně vtipných sekvencí či hlásek u kterých jsem se i "pousmál" večerní jednohubka splněna. Nemyslím si ale že bych měl nutkání se k tomu někdy znova vracet. Film rozhodně neurazí ale ani nějak extrémně nenadchne. ()

Dawe2

Zbytečně sprosté, ale občas fakt vtipné. Děj to má, smysl to má. Občas fakt přepálené v krizových situacích. Ale pro pobavení ano, vážnější kusy se najdou i úsměvné, zlatý střed. ()

pds

Celkom vtipná aj keď miestami trápna až naivná chlapčenská komédia o tom ako je ťažké pre dospievajúcich chalanov byť cool :) za mňa 75% . ()

Buywhat

Sprosté neznamená vždy vtipné. V tomto prípade som však schopný prižmúriť oko, keďže sledovať trojicu chlapcov ako s detskou nevinnosťou objavujú svet dospelých bolo ku podivu zábavné. ()

PTuranyi

Výborná komédia o detstve a prvých dotykoch s dospievaním. Trojica chlapcov Pohovkárov - školákov, ktorí riešia každodenné detské problémy: ako vyniknúť medzi rovesníkmi či ako sa prihovoriť dievčaťu. Humor v tomto filme tvorí to, že počas filmu stále narážajú na veci súvisiace so sexom ale v svojej detskej naivite si to vysvetľujú inak. Pohľad na bandu chlapcov oblečených do sadomaso oblekov vyzbrojených vibrátormi ako sa pýtajú chlapíka čo si prišiel kúpiť od nich kartu, či nie je pedofil :D Produkcia je kvalitná a herecké výkony detí na dobrej úrovni. 75% ()

somme

Tak tyhle spunti rulzzz! Skoda, ze v kinech je sama kravina, ale tohle se tam nedostane. Me to vazne dost pobavilo a myslim, ze Jacoba Tremblay ceka zarna budoucnost (pokud nema teda za vzor styl Lindsay Lohan). ()

Zaks

Blbosť roka alebo komédia roka? No asi jedno aj druhé dokopy. Na jednej strane hlúpe a infantilné vtípky pre záklaďakov, ktoré vzápätí striedajú celkom slušné gagy, čo pobavia aj dospelých. ()

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)