Psia duša 2

• Česko Psí poslání 2 (viac)

Psia duša 2 je voľné pokračovanie úspešného filmu o vernom psom kamarátovi, ktorý nakoniec nájde svojho strateného pána. Bailey je dobrý pes. Má za sebou niekoľko rušných a pohnutých životov, ale svoju misiu splnil a teraz si spokojne žije u svojej rodiny. Až kým sa neobjaví nový prírastok – malá Clarity, ktorá bude tiež čoskoro potrebovať svojho verného štvornohého ochrancu. A Bailey svojmu pánovi sľúbi, že sa o ňu postará. Podmanivý príbeh nádeje, bezhraničnej oddanosti a najmä lásky chytí za srdce nielen majiteľov domácich miláčikov. (Forum Film SK)

baclajean

Po veľmi vlažných prvých 20 minútach sa to roztočilo opäť naozaj slušne, momenty poprepájané dostatočným spôsobom na to, aby si divák povedal, že pozrieť tento film nebola úplná strata času. ()

TonyHawk94

Som taký naivný, že dávam stále na pocity? Lenže tie z tohto filmu jednoducho boli topkové! Chytilo ma to za srdce tak veľmi, že som to vôbec nečakal. Krásny film s mnohými silnými momentkami, kde Vám aj tá hnusná čivava je roztomilá, a viete, že takých psov by ste brali hneď :). Čert zober, že to takto v reálnom živote nefunguje... Bolo to rodinné, bolo to drobet romantické a dramatické, bolo to mierne fantasy... bolo to najmä krásne :). Výsledok sa počíta, a ten ma dostal naplno! ()

blondboss

Musím dať v zásade úplne totožné hodnotenie ako bolo v prípade jednotky, nakoľko sa jedná prakticky o kópiu len s jemne pozmenenými postavami, ale s úplne rovnakou dejovou linkou. Určite to chcelo vyžmýkať ešte potenciál jednotky a asi to aj zabralo, hlavne u milovníkov psov. Na mňa to už ale po druhý krát až tak nezabralo a aj keď to bolo pekné, neprinieslo to žiaľ nič nové. 60 % ()

BlondJames

U jedničky jsem dostávala záchvaty pláče...(smutné vzpomínky).JE OPRAVDU TĚŽKÉ SE VYROVNAT SE SMRTÍ ČLENA RODINY (skeptiky a zoofoby zde úplně vypustíme.. ()

Durdas

Jednička psího poslání byla skvělá a tak jsem se těšil i na dvojku a ta snad byla i lepší než jednička! Film byl skvělý a úplně jsem cítil, jak se nechávám unášet příběhem. Baileymu jsem moc fandil a naopak každý neúspěch a smrt strašně mrzela. Příběh měl nakonec krásné rozuzlení a konec, který byl dotažen ještě dál než jsem čekal, tak na tom konci mi dokonce... dokonce ukápla i slza, jak to bylo úžasně dojemný... Tohle byla naprostá bomba! ()

Blazis34

Krásné ale zároveň smutné pokračování Psího poslání. Na to, že je to v globálu rodinná, dobrodružná komedie, skýtá mnoho smutných chvilek a citlivých témat. Na druhou stranu se mi líbila návaznost psích životů a tajně doufám a přeji si, aby to tak bylo. Film má velkou “vnitřní” kvalitu. Hodnotím za 80% a dávám zasloužené čtyři hvězdy. ()

kacer4

Kým jednotka bola o živote ľudí z pohľadu psa, tu je to o živote ľudí z pohľadu ľudí. Neviem vyzdvihnúť jednoznačné plus tohto filmu. Jedna hviezdička za tých psov. A to som dal prvému dielu plný počet. ()

imaginer21

Už to nemá tu rozmanitou osudovost jako jednička, střídání psích životů tahá na branku přímočařeji a v zásadě, byť je hráno z pohledu toho miláčka, se víc věnuje lidským postavám (resp. hlavně jedné, která z plátna skoro nesleze). Jejich příběh je, žel, scénáristicky výrazně plytčí jak u páníčků jedničky, a tak až na pár dojemných momentů (rakovina, setkání s prarodiči, odhalení Bailyho dědečkem Quaidem) má člověk pocit, že sleduje vesměs plynulý a předvídatelný romanťák. Chybí tomu ruka zručnějšího režiséra. Hallström dal Bailymu opravdovější duši. Mancuso jen sází na úspěch předchůdce. ()

zuzzz.man

Zarekla jsem se, ze u takovych filmu bulet nebudu. Prepocitala jsem se.. Opravdu dojemny snimek. Po casove ose malinke nesrovnalosti s koncem prvniho dilu, ale to jsem ochotna prekousnout a nechat 5hvezd. Opravdu povedeny kousek, presvedcive herecke vykony, vtipny dabing Baleyho a predevsim krasna hudba. ()

mstychov

Dokonalej film. Plny emoci. Krasny pribeh. Pobrecela jsem si jeste vic nez u jednicky. Konec nejlepsi z nejlepsich. Urcite nezustane u jednoho shlednuti. ()

kolly13

Psí fanoušci a malí diváci jsou uchváceni putováním psa životy svými i druhých. Pěkně zpracované téma smrti, příběh napasován na obrazovou část a psí herce. Film dost hraje na city, ale to se dá pochopit. V české verzi je dabing pro děti pěkný, mně tedy moc nesedl, ale nejsem cílová skupina. ()

tomino28

Není to nic světoborného anebo objevného, ale je to natočeno tak, že se na to prostě a jednoduše dobře dívá. I když je koncept v podstatě jen zkopírovaný z prvního dílu a celé se to naroubovalo na nový příběh. Ale kdo má k nejlepším přátelům člověka alespoň minimální sympatie, ten zklamán nebude. ()

liebgott

Dobrá možná jsem proti psím filmům zaujatý tak proto aspoň jednu hvězdu ale jinak je tento  dalších 108 minut citového vydíraní . Dobrý tak pro malý děcka a to hodnocení mě nutí věřit že život je dost nepovedená počítačová simulace . ()