John Shaft (Samuel L. Jackson) se v roce 1989 dostal do přestřelky, které byla přítomna i jeho žena s dítětem. Nestalo se jim sice nic, ale tahle událost vedla k rozvodu. Od té doby Shaft svého syna JJ (Jessie T. Usher) neviděl. Ten momentálně pracuje jako kybernetický analytik u FBI. Jednoho dne je jeho nejlepší přítel, bývalý voják, nalezen mrtvý. Podle policie se předávkoval heroinem a případ je uzavřen, nicméně JJ najde pár nesrovnalostí, které indikují vraždu. Obrací se proto na svého otce, který pracuje na volné noze jako soukromý vyšetřovatel. (C0r0ner)

george82

Mě se to dost líbilo. Neměl jsem velká očekávání. Opět super hudba a interakce mezi slušňákem synem a Shaftem je super. A ještě lepší je to, když se přidá děda. Škoda, že dostal tak málo prostoru. ()

johnsnow

Nuž takto. Proti jedničke a dvojke viac funny, čo by nevadilo ale 90 percent fórov má sexuálny podtón a to ma už ku koncu sralo. Hlavné trio super, síce Roundtree kus pomenej priestoru ale dá to skvelo. Zamrzí akurát málo akcie ale tá záverečná má grády a oproti pôvodným Shaftom sa tu objavia i pästné súboje. Avšak kvôli tým častým narážkam dávam iba 4* ()

jayman

Vezmime všetky klišé, nielen buddy-cop komédií, ale snáď všetkých žánrov, vypusťme logiku a po zmiešaní nám vznikne nový Shaft. Toto je čistý netflix-konzum: vyleštená, prvoplánová vec s pôsobivým vizuálom a ničím viac. Shaftovi chýba odvaha experimentovať, kreativita aj hĺbka, je to mcdonald kinematografie a s násilím zbaveným intenzity a váhy je to len videohra, do ktorej nemôžete zasahovať. ()

srolyma

Výborná černošská komedie s excelujícím a skvěle hláškujícím Samuelem L. Jacksonem, který jako drsný soukromý detektiv pomáhá svému přiteplalému, metrosexuálnímu afroamerickému synáčkovi, agentovi FBI, s vyšetřováním vraždy muslimského kamaráda a zároveň se z něho snaží udělat normálního harlemskýho macho negra. Což se naštěstí podaří. ()

blazma

Tohle je katastrofa. Samuel Jackson si očividně užívá role, kde hraje toho největšího drsňáka na světě, který je požehnaný tím, že trefí každou ránu a zároveň jeho mine každá kulka co na něho letí. Vtípky typické pro tohoto herce, už jsou tady tak dlouho že mi už nepřijdou vtipné, spíš naopak, už je to čím dál víc trapnější. Co tento film zachraňuje od naprostého propadák jsou všechny ostatní postavy které ve filmu jsou. Pokud tedy máte pana Jacksona plné zuby, rozhodně nedoporučuju. Pokud ho máte rádi, Tenhle film si nejspíš zamilujete :D buď a nebo, jiná možnost tady není. ()

hony23

Shaft je i po letech drsej, byť dědula Jackson trousí své hlášky zkrz zubní protézu a při akčních scénách musí dávat pozor, aby mu nevypadla náhrada kyčelního kloubu. Nečekejte nějakou duchaplnou zápletku, je to oddechová akční komedie. ()

BloomGeorge

Tak nevím co k...a k tomu dodat :-) Za mě perfektní práce od A až do Z. Hodně chytlavý a nevím jak to správně říct, ale mělo to kou..e :-) Když se spustil počátek všeho a celého příběhu, tak jsem šel velebnosti blejt, ale pak to nabralo abnormální rychlost mého trapného zájmu a upoutal jsem se do křesla jak malý kluk na centrifuze :-) . Pořád mě berou devadesáty tak jsem prostě úchylnej a dal 5 hvězd. Za mě luxusních 95% . Je mi u pr..le co si kdo myslí, ale rozhodně jsem se bavil což je podmínka kvalitního filmu. " Za mne mohu doporučit " ()

M.J

Na Netflix docela dobrá oddychová záležitost, na kino průměrná. Samuel přehrává jako blázen, ale tím správným smyslem a dobře se na to dívá. Ostatní postavy jsou ale takové nemastné ( syn není úplně marný, ale šlo to zahrát lépe), to samé i zápletka..... Dám 7/10, protože jsem už dlouho neslyšel říct Samuela (od Osmi hrozných) : " Motherfucker!" ..To prostě musíš milovat... ()

Kushina

Spíše akční komedie, než klasická marvelovka na kterou jsme zvyklí. Shaft je typický "negr", který má svůj jedinečný styl mluvy a v každém slově je nějaký zmrd, kurva a nebo šukačka. Na druhé straně je tu jeho syn, který je jeho zkaženým egem naprosto nepopsaný a je to až moc slušňáček. Když se ho rozhodne vyhledat a poprosit ho o pomoc, tak se smíchají 2 styly 2 různých Shaftů a vznikne z toho kopec zábavy. 65% ()

Rian_witcher

Nejzábavnější ze všech Shaft filmů :-) Samuel, jeho syn i děda bezvadně hláškují. Ani Stallone s Arnoldem by nedokázali vyplodit tolik siláckých keců, co tohle trio. Je to samozřejmě celé v retro stylu a pobaví i první minuty filmu s digitálně omlazeným Jacksonem. ()

fafejt001

No tak Samuel nezklamal . Sice tohle téma už tu mnohokrát bylo , ale dalo se to . Jessie předvedl pěkný taneček na párty , či co to bylo , a tata věděl , že z kluka jednou něco bude . Ovšem jeho matka , z ní už byla dobrá ,, štěkna " , ale každý vztah má něco . A jak nastoupil na scénu děda , bylo jasné , že se jde do finááále . Akorát těch fucků a pussy , bylo na mne trochu moc . No jak vidím okolo sebe ten život ve slovním projevu , tak svět se rychle globalizuje , A to se vším všudy . Takže za mne ** a půl . ()