Po bankovní loupeži utrpěl vůdce gangu lupičů ztrátu paměti a skončil v psychiatrické léčebně pro zločince. Když se mu po mnoha letech podaří utéct, vydává se po stopě milionů dolarů, které po loupeži ukryl. V patách mu ale je neúnavný detektiv. (Filmbox)

sedm.1

Ve spojitosti s tímto snímkem se nabízí snad jen jediná otázka, a to co tu zatraceně dělá Sly? Co ho vedlo k účasti v tomto neskutečném průseru, jenž ničí především jeden z nejhloupějších scénářů, co snad kdy vznikl, neboť tohle musel vážně vymyslet jen totální retard a ještě větší retard mu to musel pak celý zaplatit. Ze začátku se to tedy ještě dalo nějak přežít, nicméně postupně to vážně celé upadalo do jedné velké bažiny, no a akční vyvrcholení v té továrně, nebo co to bylo, to do prdele bylo tak strašný, že nyní po tomto zážitku už jen doufám, že něco tak mizerně zpracovaného snad již nikdy neuvidím, což ovšem platí ještě pro představitele hlavní role, Matthew Modina, který tu též předvedl něco, co nemá se seriózním, respektive v tomto případě už žádným, herectvím fakt nic společného, prostě teatrální hrůza. Co se jinak týče blíže té akce, to byla fakt ale darda, klucí proti sobě stojí tři metry, vyprázdní proti sobě celý zásobník, ale ani jeden se netrefí a pak když se někdo tedy náhodou trefí, tak do ruky, ovšem onen postřelený udělá trojitý salto vzad a je rozcupovaný na sračky, no absolutní nesoudnost a brakové provedení. Každopádně, já pořád ale hledám odpověď na úvodní otázku ke zbytečné účasti Stallona v této šlamastice. Pomatení smyslů? Stařecká demence? Prohraná sázka? Vlastní sebedestrukční sklony? Či jen jakási kamarádská výpomoc? No, ať je to jak chce, celý této film je zkrátka vážně špatný, laciný, hloupý béčko, které určitě nestojí ani za vteřinu pozornosti a Sly by se měl pro příště kurva vzpamatovat, komu na co kývne! ()

Ripley

Asi to nejhorší co jsem s ním viděl.Neviděl jsem vše,ale těch 35 shlédnutých filmů mě k tomuto soudu opravňuje.Tohle nemá zapotřebí a já jen doufám,že nedopadne jako Willis,který teď točí jeden "odpad" za druhým. ()

kolemjdouc odpad!

ani nebudu komentovat kvalitu snímku.Jen se ptám,proč se herci tak bojí zestárnout a dělají vše proto ,aby to aby ten přirozený proces oddálili. ()

Paldiny

Neškodný akčňák, ktorého dej treba okamžite načarbať bokom, lebo vyfučí z hlavy tak rýchlo ako sa podarilo hlavnej postave zabudnúť, kamže to schovala tých 30 miliónov. Film sám o sebe ale odpadom nebol, dokonca viac držal pozornosť v pasážach, kde sa nestrieľalo, tobôž iba aplikovalo sérum na rozpamätúvanie sa a následne pátralo po dolároch. Odkiaľ sa k zázračnému lieku dostali, alebo čo viedlo Sylvestra k tomu, že na konci konal ako konal sa už nepotrebujem, alebo nechcem zamýšľať. Možno tak zamrzí len prítomnosť samotného Stallona, ktorý kývol na postavu plochšiu než zemeguľa za starých čias a ktorú mohol stvárniť ktokoľvek iný vo veku 40+. Ale to by zas Backtrace nevidelo ani tých 116 ľudí, však. ()

Chundys odpad!

Jdou hrozné filmy a příšerné filmy. Dobře ta škála je větší, ale schválně si tipněte, do jaké patří asi tento!!!! Sly proboha proč si říkám? ()

MickeyStuma

Jedno je stoprocentně jisté. Komu nepřišel na chuť snímek ´Plán útěku 2´, nepřijde na chuť ani tohle. Důvod? Především účast akční megahvězdy Sylvestra Stallona, od kterého se neustále očekává jen razantní akční rošambo. A toto je další snímek, kde se něčeho takového nikdo nedočká. V jádru psychologický film o starším přeživším zlodějíčkovi, který vlivem daných okolností ztratil paměť a tak z něj nelze dostat informaci, kde je ukryta ukradená ohromná peněžní suma. Nebo snad ano? Suma je to skutečně tak velká, že se najdou tací, kteří se to z něj dostat pokusí. Ale je tady ještě razantní komisař Sykes se svým týmem, který nemile zamíchá rozdanými kartami. Ano, v jádru psychologický film zcela bez hlavního hrdiny. A je to. Sylvester Stallone v roli komisaře Sykese si na lecjakou akční hvězdu stejně jako ve zmíněném snímku ´Plán útěku 2´ vůbec nehraje, což mnozí, jako obvykle, nepřenesou přes srdce a tak pudově film zásadně zatratí. Snímek však ale skutečně peckou není. Jako omšelý thriller svým námětem jakoby z dávných filmových let z oblasti studené války, kdy byly dějově prováděny pokusy pomoci drog z někoho vytáhnout informace, vypadl. Trpí však zbytečně komplikovaným dějem, což je až s podivem na to, o jak jednoduchý námět se jedná. V podstatě se dějově toho moc neděje, což dává sice všanc jednoduchosti a odpočinkovému diváckému soužití, ale čeho je moc, toho je příliš. Vše sice svým pozvolným vývojem vyvrcholí mohutnou přestřelkou, což kupodivu dává dojem o vizáž moderního westernu, ale když je v jádru věci nedostatek dramatického napětí a vůbec nějaké ucelené atmosféry, vše zapadne vniveč a následně na smetiště filmových dějin. Žánrově akcentovanému režisérovi Brianu A. Millerovi se tohle skutečně nepovedlo, ale na druhou stranu, těžko říci, jestli šlo se špatným scénářem a k tomu nízkým rozpočtem něco pořádného udělat. Sly do toho šel a budiž mu pochváleno. Nemůže mít přeci ve své filmografii jen samé filmové pecky. Takový Bruce Willis už má na kontě snímky s Brianem A. Millerem dva. No a co. ()

Kolssteyn

Jeden z nejslabších scénářů poslední doby v podání režiséra slabšího průměru... ale na rozdíl od některých dobře hodnocených filmů se tenhle dal dokoukat do konce. ()

BOURQUE

B-vý „low quality“ snímok, ktorý sa snaží vypadať ako priemernejší akčný film. Scenár je taký predpovedateľný, že už to trošku bolí. Záver radšej ani nekomentujem. Najviac však ma osobne a hlavne nepríjemne prekvapuje prítomnosť S. Stalloneho. Nepochybne jeho prítomnosť film zachraňuje od totálneho kolapsu, ale pýtam sa, že čo tu vlastne hľadá. Dúfam, že z jeho strany to bola jednorazová vec a nedopadne tak ako B. Willis (ktorý v poslednom čase objavuje „len“ v podpriemerných filmoch – a to bola ešte jemná poznámka). Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

Psycho.R

Něčemu, kde je Sly, byť cca. 7 minut, nemůžu dát odpad, leč by si to zasloužilo. Po plánu útěku 2, o němž všichni říkali jen to nejhorší, ale mě celkem bavil, jsem neměl dopředu žádná negativní očekávání, ale to jsem se pěkně seknul. ()

rublik05 odpad!

Doufal jsem, že po propadákovém Plánu útěku 2 už Stallone do něčeho podobného nepůjde. Bohužel tu máme Backtrace, dalšího žhavého adepta na nejhorší film, v kterém se Sly kdy objevil. Tvůrci postavili akční film na naprosto stupidním příběhu, který by sám o sobě vystačil na 15 minut, natáhli ho na hodinku a půl, přidali do něj mizerné dialogy a extrémně špatné herce. Nepovedli se ani přestřelky, které jsou až neuvěřitelně hloupě natočené. Ostatně většina záběrů stojí díky úplně šílené kameře a střihu za nic. Mám takový dojem, že to tvůrci s tímto snímkem snad ani nemůžou myslet vážně. Tady se prostě nepovedlo nic. Pro mě je Stopa do minulosti názornou ukázkou, jak se nízkorozpočtový akčňák dělat nemá. 0/10. ()

Acrobat odpad!

Bez debaty dalsi prispevok som do odpadovej zumpy ABCDEFG Millerovcov. Iluzorny snimok o rodinnom strernuti pozehnamym akoze vysetrujuco tvariacim sa Sylvesterom. V extremnej nude v odpudivych exterieroch sa odohra naivne divadlo s unosom s vazenia, experimentalnym liekom, ktory vam poda sestra s botoxovymi perami. Vo filme sa okrem smiesneho twistu nedeje nic. Doslova sa len toporne pohybujeme myslienkami Modinea, ktore su otravne. Prestrelka na konci je doslova znicujucou amatercinou ako aj prichod Stalloneho. Backtrace je riadnou stopou. Do hovna vazeni. (Videne 16.4.2021, Filmbox archiv) ()

RAFT odpad!

Odpady moc nedávám ale ,tady to ani nijak navýšit hodnocení nešlo .Stallone se ve filmu pouze mihne .Film je nezábavný,akce nic moc .Stallone má na víc něž se zabívat takovýma propadákama a řekneme si to narovinu určitě nechcem aby dopadl jak Steven Seagal,snad příští rok si film rambo dostane zase nahoru..5% ()

RedRose

Jistě. Tito akční velikáni let minulých, by asi měli důstojně odejít ze scény, než se pouštět do takových průšvihů jako Seagal a spol. Na druhou stranu jsou tady pořád ti, kteří své někdejší hrdiny rádi uvidí znovu a odpustí i "levnější tvorbu". Tohle patří k té druhé variantě a protože Sly byl vždy můj akční herec No.1, tak mu to odpustím. Navíc na černé hodnocení to tentokrát fakt není!! Tady si asi všichni hojí zklamání z vysokého očekávání... Já nic extra nečekal, takže jsem nebyl zklamán a za další film se Slayem (i když průměrné kvality), jsem rád! Normálně bych dal dvě, možná tři hvězdy, ale vzhledem k řečenému dávám 80% !! ()

walkingdead

Vypadalo to jako tuctový televizní "krimi" film z 90. let, rozhodně nic, kde by člověk čekal akční legendu kalibru Stallona. On tady teda ani moc není, posloužil hlavně jako lákadlo pro diváky. A bohužel se tímhle filmem zařadil po bok Willise, Cage, Lundgrena, van Damma a dalších bývalých hvězd, které se v důchodovém věku ponořily do filmových hoven. Od Slye bych to ale nečekal... Hodně slabé 2*. ()

Saxos odpad!

Stejně trapně, jak probíhá první tzv. akční střílečka celých úvodních 10 minut, tak pokračuje zbytek filmu. Mihne se zlatoodznakový detektiv Stallone s nalakovanou přehazovací čupřinou alá president Donald, budeme pokračovat obědovým pokecem muklů v base, korumpovaným útěkem a je třetinka stopáže pryč. Přitom nějaký děj nikde. Trapárna. ()

nedvva odpad!

Ačkoliv mám Slye, rád tohle nešlo jinak. Film je natočen težce jako televizní a zápletka i zpracování je otřesný. 1/10 a ta jednička je z milosti pro Slye ještě, že nám letos dal Creeda II. ()

Zema24

Nechápu komentáře tohoto filmu! Výborná hudba, napětí od začátku až do konce,ucházející zápletka a samozřejmě dobrej Sly. Za mě 75% ()