Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akčný / Komédia / Dráma / Rodinný / Športový
USA, (2018–2024), 34 h 9 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (viac)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Recenzie používateľa instageek_cz k tomuto seriálu (10)

Následky (2021) (S03E01)

Návrat v top formě! Skvělé hlášky i herci, třeba Martin Kove by mohl z fleku hrát ďábla, aniž by ho museli jakkoliv maskovat!:)) Věřim, že spousty fanynek možná až rozbrečel Robbyho nový účes - zřejmě nechtěl na útěku před policií nic riskovat, tak si na hlavu nasadil hrnec a zbavil se vizáže remixu idolů z filmových devadesátek:)) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Přirozenost versus disciplína (2021) (S03E02)

InJo napsal přesně to, co jsem chtěl taky říct!:) Danielova manželka mi ze začátku celýho seriálu moc neseděla, ale to už je dávno pryč, teď mi přijde čím dál tím vtipnější. Tango & Cash jsem viděl asi tisíckrát (btw bylo to na stejný VHS, kde měla ségra Hříšný tanec:)) ), takže mě tenhle díl potěšil hodně. Tvůrci zas a znovu dokazují, jací to jsou nejen 80's srdcaři, ale i skutečně talentovaní borci. Proslov senseie Kreese o rozdílu mezi vítězi a poraženými byl famózně napsaný, a Martin Kove si zatim 3. řadu velmi nenápadně krade pro sebe. /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

A teď za to zaplatíš (2021) (S03E03)

Celá druhá řada byla oproti té první o dost temnější, místy možná až moc, proto má obecně o trochu horší hodnocení. Podobně to cítím s touhle epizodou. V Hawkovi pořád vidím toho hodného Elie z úvodu, takže mě vždycky zamrzí, když se chová jako svině (což je vlastně nonstop:)) ) a hlavně - když mlátí slabší. Takže celkově zbožňuju tu 80's poetiku celého seriálu, ale když dochází na reálnou bolest, tak mě to vždycky trochu, jak to říct, otráví? Asi právě proto, že tu není žádné dělení na dobro a zlo (jak v minulé epizodě geniálně vysvětlil Kreese, a jak seriál ostatně od začátku předvádí) člověka tyhle momenty o to víc zasáhnou. Nechcete sledovat sympatické postavy, jak se chovají hnusně. Nebo se tak nechovají a jde jenom o úhel pohledu?;) Každopádně skvělá epizoda, mladí i staří herci výborní, flashback s panem Miyagim vítaný a perfektně načasovaný. Konec dílu fantastický, otevírající svět nových možností!:) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Správná cesta (2021) (S03E04)

Další dávka emocí, na rozdíl od současných dementních českých seriálů nikoliv trapná a laciná, ale naopak s hlubokým přesahem. Návrat do Okinawy zahrál Ralph Macchio krásně, a neméně úžasnou parťačkou mu byla Tamlyn Tomita v roli... to uvidíte!:)) Celkově absolutní klasa, smekám před herci a tvůrci, karty jsou rozdány neskutečně! /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Mijagi-Do (2021) (S03E05)

Chozen povstal a je skoro až dojemný vidět ho zpět! Za to Eli se definitivně zřítil do pekel a nedovedu si představit, jakým způsobem se vykoupí. Herci jako vždy famózní, duo Johnny & Miguel jsme v takhle dobrý "žák-učitel" formě dlouho neviděli, byť ne všechny metody senseie/léčitele Lawrence jsou tak úplně košér... Vlastně spíš žádný z nich, ale tak je to v jeho případě správně!:)) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Král Cobra (2021) (S03E06)

Johnny a Miguel jsou zase ta zábavná dvojka, jejich scény v sobě mají takovou tu nevinnost z počátku celýho seriálu, je to super. Stejně tak jsou parádní flashbacky do Vietnamu. Herec představující mladého Kreese se mi napřed moc nezdál, není tam žádná velká podoba, ale nakonec dobrý. Ten účes, některé rysy tváře, jo, sedí to. /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Překážky (2021) (S03E07)

Těžko se mi dává jiný hodnocení než 5 hvězd, pokud nechci hledat nějaký menší nedokonalosti. Ta show jako celek je neskutečně zábavná, až mě štve, že čas s Cobra Kai uhání dopředu takovou rychlostí. Jinak hezká epizoda věnovaná hodně Sam a jejímu strachu, zcela pochopitelnému a realisticky vykreslenému. Martin Kove opět herecky září, ale to platí pro celý ansábl. /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Hodný, zlý a drsňácký (2021) (S03E08)

Miguel zabojuje, aniž by při tom někoho musel rakvit, a Xolo Maridueňa je naplno zpátky tím sympaťákem, jako byl na začátku. Jinak je tahle epizoda celkově možná trochu slabší, ale já zkrátka na ty 4 hvězdy kliknout nedokážu:)) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Feel the Night (2021) (S03E09)

Rozmohl se nám tu takový nešvar - milostné trojúhelníky!:)) Aneb stará láska nerezaví a bohužel ani staré křivdy. Elizabeth Shue je další skvělá navrátivší se postava, tyhle comebacky se tvůrcům fakt povedly. Tak jsem opravdu zvědavej, jak celá série skončí a jak moc bude na konci všechno a všichni v háji:)) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

19. prosince (2021) (S03E10)

Přesně jak píše kolega - čekání na další řadu teď bude pekelně dlouhý!! Na druhou stranu, aspoň nám to pocitově prodlouží životy:)) Drsný, akční finále, zmenšená verze šílenství ze závěrečný bitky ve 2. řadě, ale tentokrát osobnější a v něčem i velkolepější. Kreese a Cobra Kai odhodí veškerý zábrany a naši hrdinové musí najít způsob, jak se jim vyrovnat. Určitě se splní mnoho snů fanoušků původních filmů, stejně jako těch, co Johnnymu a Danielovi začali fandit až nyní. Celý seriál je neskutečný nářez a jsem zvědavý, jaká jiná 80's klasika se nechá inspirovat k podobně zdařilému novodobému pokračování. PS: Akorát teda přerod jedný postavy, která z vteřiny na vteřinu úplně změní chování, mi tu přišel trochu nedostatečně obhájenej. Jinak super. PPS: V komentářích jsem nikde nezmínil Demetriho, kterej se z typický komediální nerdovský vsuvky vypracoval v plnohodnotnou, zajímavou postavu. Tak se celkově těšme, co bude dál!:) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

27.04.2024

Pokud jste fanoušky komiksových filmů a těšili jste se toto léto na pořádnou porci akční zábavy, máme pro vás špatnou zprávu. Sólovka spider-manovského záporáka ze stránek Marvel Comics, dlouho… (viac)

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Legendy z plátna jen tak nemizí, zvlášť když je nostalgie v kurzu. Přibližně za rok a pár dnů, tedy 13. prosince 2024, by měla do kin dorazit nová reimaginace klasiky Karate Kid od studia Sony… (viac)

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021