Varšavští a pražští kriminalisté pokračují ve vyšetřování vraždy Češky Věry Vítové, která byla spáchána v Polsku. Maria přilétá s Viktorem (K. Roden) do Prahy a už prvotní výsledky jejich společného pátrání jim rozšíří okruh podezřelých osob. Ve Varšavě zatím čím dál větší pochybnosti vzbuzuje výpověď a chování Witolda Bronisze, majitele auta, v němž se na nábřeží Visly našla ženská paže. Nepomáhá mu ani svědectví jeho podřízené a milenky Edyty Pająk, kterou při sexuálním aktu málem uškrtil, když potvrdí, že ví o jeho další bývalé milence Beatě Wieczorek, na níž také praktikoval násilí během pohlavního styku a kterou pak propustil ze zaměstnání. Mezitím je v Oděse Serhij vtažen do nečekaných událostí, které zde vyvolalo jeho vyšetřování. On sám se záhy ocitá v nebezpečí. (Česká televize)

Marze

Není obvyklá filmová spolupráce Ukrajiny, Polska a Česka. Varšava dodala herecky zajímavou ženu zákona, již ztvárnila Małgorzata Buczkowska. Turisticky nejzajímavější je pro mě Oděsa. V Praze vidíme Rodena. Seriál předstírá reálný čas, takže než se začnou národní nitky i lokální vyšetřovatelé propojovat, jsme v tomto třetím dílu. Hrdinové různě spolu spí, Polka nezávazně s kdekým, zato poslouchá Českou filharmonii. Celkově je to taková spíše obchodní než umělecká věc. Dávám 50 procent. ()

Necrotongue

Třetí epizoda už mě fakt vyděsila, mám pocit, že je seriál s každým dílem horší a horší. Ve vyšetřování prakticky nedošlo k posunu a já se tomu vůbec nedivím. Dr. Seifert odjíždí do Holešova, aby se kochal pohledem z okna, vrchní komisařka Sokolowska má úplně jiné zájmy a ukrajinská dějová linie je spíš k smíchu. 2*- ()

Cheeter

Ukrajiny zatím zůstává stranou propojení a viděli jsme návštěvu na revanš z Polska v ČR. Některé části se mohly klidně vypustit. Je vidět, že scénář je do jisté míry uměle nafouknutý. ()

Lenka.Vilka

Jsem zmatená jako lesní včela. Nevadí mi poznávat postavy na úkor nabušeného děje a nějaká informace na posledních deseti minutách. Ale tady to nefunguje. Postavy mi jsou ukradené, protože jsou ploché a nemají prostě sílu dovést scénář tam, kam autoři chtějí, tj aby jel v kolejích trendu posledních deseti minut, a na konci dal divákovi ránu. ()

mira007

Ukrajina: sex a vzpomínka na domácí násilí , čímž z jediného sympatického detektíva tvůrci udělali zoufalce s vodkou ČR: Roden nudný děda, který se chystá do důchodu a když promluví, tak to vypadá že se rozbrečí, Polsko: nadržená policajtka jede sexy jízdu a nakonec to je to jediné, co mne zajímá jak bude pokračovat, protože vraždy a honba za pachatelem je úděsně impotentní.... Vyšetřování se začíná krystalizovat, ale zatím to vypadá na brutální zklamání ( to i ten Sever s Mádlem předtím byl kapku zajímavější a poutavější ) ()

chrispe

Nooo za mě celkem zklamání. Hlavně ukrajinská linka... ty brďo kam tohle směřuje? K nějaké parodii? Z počátečního sympaťáka se nám klube nějakej divnej macho s plnou hubou drsnejch keců. Roden je jakejsi přizdisráč... Maria je asi nejzajímavější. Nicméně... hele, tři divnolidi v hlavních rolích jsou prostě moc. Posun ve vyšetřování? Nulový. A asi budu muset mrknout na to původní znění na stránkách ČT, protože by mě zajímalo, zda mluví... anglicky?... je strašně divný jak si všichni perfektně rozumí. 2,5* ()

STORM70

Už třetí díl čekám, že se seroš rozjede.... Bohužel zatím to vypadá jen na sex polské nymfomanky s Rodenem a více vodky v Oděse. Ještě doufám ve ztrátu obrovského zápisníku obrovsky nechutného tlouštíka z Ukrajiny... 2/10 ()

NEOONE odpad!

všechno špatně, všechno. a takový potenciál to mělo.. (poznámka pro tvůrce: napětí se obvykle navozuje kvalitním scénářem, desetisekundové prodlevy ve VŠECH dialozích po každé větě z toho art opravdu neudělají...) ()

christianni

Dobrý nápad, ale teď (3 díl to visí a nikam se to nehne). Jediné vzrůšo je sledovat Malgorzatu, komu stáhne kalhoty. Doufám že se to v dalších dílech rozjede, no a Malgorzata nezůstane taky nic dlužná. ()