Leccos naznačuje, že za „únosem pro výstrahu“ kapitána Serhije Franka může stát místní oligarcha Kiryl Matvějenko. Po propuštění jede Serhij navštívit svého otce, který před lety vedl vyšetřování v případu sériového vraha. Než ho dopadl, stačil ale vrah ještě zabít jeho ženu a Serhijovu matku. Serhij doufá, že by mu otec mohl poradit s případem, který právě vyšetřuje. Při výslechu v oděském hotelu se Serhijovi podaří na základě svědectví recepční zjistit, že zde nalezená uťatá paže patřila Polce Boženě Kaczmarek. V Praze Marie s Viktorem sledují Milana Sovu, podnikatele zapleteného do vraždy Věry Vítové, do bývalého továrního komplexu. Podivná schůzka, na kterou sem Milan Sova přijel, se ale nečekaně zvrtne. (Česká televize)

triatlet

Závěrečný Viktorův rozkaz k Marii: "Hlídej těla!" to zabil :-) Snaha o akčnost 🔫🔫🔫 se mění v parodii. V kategorii nejnesympatičtějších postav patří Marie mezi jasnou topku. Chudák M. Buckowska. ()

Necrotongue

Poprvé jsem měl u Principu slasti pocit, že se dívám na kriminálku. Tvůrci se zase jednou věnovali i vyšetřování, dočkal jsem se i pokusu o napětí, proběhla i slušná akční scéna, jen mi zase nesedlo Serhijovo setkání s otcem, a příliš jsem nepochopil výbuch vrchní komisařky. Kdybych byl mladší, mohlo mi navíc její drsné odhalení pravdy způsobit doživotní trauma, takže pozor na to! ()

Lenka.Vilka

Konečně díl, který něco vypověděl a měl atmosféru. Obsah nic moc, ale alespoň forma dobrá. Hodně dobrá. To bylo asi tím, že jsme tak dlouho byli v Oděse. Závěrečné padání much bylo...prapodivné. ()

mira007

Prvních padesát minut ubrečená nekonečná nuda, posledních pět minut jeden z nejakčnějších počinů původní tvorby ČT od roku 1990 .... trochu přestřelené, ale aspoň mne to probralo. ()

IvcaSammet

Tak jsem si konečně říkala, že se to začíná posunovat lepším směrem,, ale závěrečných 20 minut zase všechno srazilo k zemi a ještě níž ... To jako nemůžeme mít jedinou epizodu bez sexu a řešení soukromých vztahů? A ten rádoby akční závěr, tak tomu se směju ještě teď. I na parodii dost špatné ... Hodnotím čtyřma, myslím tři a půl, protože i přes to všechno to zatím byla nejlepší epizoda ... Vidím ale, že jsem seriál opravdu hodně nadhodnotila, ve finále budu jednu až dvě hvězdičky každému dílu ubírat ... ()

chrispe

Zhruba druhou půlku dílu jsem viděla konečně s titulky, ale musím říct, že na dojmu to moc nepřidalo. Přijde mi, že ukrajinská linka jde do kopru, začíná být krapet směšná. Ty dvě druhé jsou stále spojené a i tam je to takový rozpačitý. Zvlášť o Rodenovi moc nevím co si myslet. Hádkova angličtina byla, ve srovnání té kolegů, úsměvná. Závěrečná akce a nelogické uvažování byla jen třešnička na trochu zkyslém dortu. Blížíme se k půlce... no já pomalu přestávám doufat, že se z toho vyklube něco fakt dobrýho. Snad se mýlím. ()

Xakor20

Myslíte si, že už se něco začalo konečně dít? Chyba lávky. Zbytečně až moc sprosté, příšerný dabing, pořád jen orgie a mrtvoly. Jde to od desíti k pěti, i když v tomhle konkrétním případě spíš od tří * k jedné *. Čtyři epizody a stačilo. ()