Yellowstone - Season 2

(séria)
USA, 2019, 7 h 47 min (Minutáž: 43–49 min)

Kevin Costner, Jefferson White, Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Tanaya Beatty, Gil Birmingham, Ian Bohen, Sean Dillingham (viac)

Duttonovi se ze všech sil snaží udržet svůj rodinný ranč a John si kvůli novému nelítostnému nepříteli musí najít nečekané spojence. (Netflix)

SpaceOdyseus

Stale me to strasne bavi. Lepsi western jsem dlouho nevidel (mozna od prvni serie). Bavi me to, skvele se na to kouka a je to napinave jak byvaji nejlepsi thrillery. To vse v opravdu neokoukanem prostredi, kde i ta nejvedlejsi pribehova linka me proste bavi. Sheridan je borec a v druhe serii to ukazuje nejen za psacim strojem, ale i v sedle! ()

HonzysKISS

Druhá série je opět skvělá jako první, dokonce ještě více nabitější. Hned ze začátku máme spousta akce. Noví protivníci bratři Backovi dodali pěkné grády. Konečně se nám ukázaly trochu víc války o ranč než příběhy samotných postav. Možná trochu škoda závěru, ale i tak pecka.  95/100 ()

petikacka

Tak jo. Pořád pokračujeme ve stejným levlu. Je to prostě boží ve smyslu, akce, krajina, děj, scénář, kamera a prostě ty vole úpa všechno! Nejhorší nebo vlastně nejlepší na tom serošu je, že vlastně vůbec o nikom nemůžeš říct jestli je klaďas nebo záporák bo tady se to snoubí všechno dohromady. Hlavně je to pořád hooodně divácky dívatelné a bavitelné. Za mě 90% ()

chrispe

I druhá řada byla fajn, podívám se i na třetí, ale asi po nějaké pauze. Trochu se bojím, že nám na servírují zase to samý, přidaj jen dalšího záporáka. Protože vztahově se první a druhá řada motala furt v tom samým a už tady mě to chvílemi nudilo. ()

Jirk4

Z druhe serie jsem byl sice na prvni dobrou nadsen, ale kdyz nad tim clovek zacne trosku premyslet, tak dost tam toho prestane davat smysl, je tam mnoho nelogickych kiksu, nektery dejovy linky vysumi do prazdna... Castecne ve svem komentari rozebral tron. Celkove tedy jde porad o to nejlepsi, co jsem za posledni roky videl, ale jak jsem si v prubehu prvni serie rikal... "Zajimave, ze by neco sesadilo Breaking Bad z meho osobniho zebricku nejlepsich serialu vsech dob?", tak to bohuzel po druhe serii urcite nehrozi a doufam, ze nadale se to trochu zmatori. ()

bearmeedek

Tak jo, už je to lepší. Buď jsem si na ně zvyknul, nebo to chytlo lepší vítr. A chci věřit, že je to to druhé. Costner začíná ukazovat i hodnější tvář a zápletky, které se týkají jeho potomků jsou místy pěkně vyhrocené. A postava Beth - to nebylo jednoduché vymyslet. ()

Gamekeeper77

Prvních pár dílů lehký zklamání. Většina děje jen politika, obchody. Pak se ale děj vrací zpátky na ranč výživně obohacenej o hodně přísný akce, takže pozvolnej rozjezd absolutně vykompenzuje. Doufám, že se zavrhovaným Jamiem to nedopadne špatně, je to moje nejoblíbenější figura. 90%. ()

kubas369

8/10. Lepší než první série. Skoro zmizel nádech rodinného dramatu a telenoveli, naopak zesílil prvek westernu a kmotra, takže rozhodně správný směr. Rodinná Duttonu je pořád banda naprosto nesympatických sociopatů, akorát tentokrát čelí skutečným hajzlům, takže se jim dá konečně fandit. Stejně mě bavi víc Jimmy a Rip, než celá ta pošahaná rodinka. Bohužel konečná přestřelka, ke které poslední díly nezadržitelně míří stojí fakt za hovno. Od Sheridana čekám prostě víc. ()

swinevenca

Víc času věnovaného osazenstvu "baráku" je pro moje vnímání Yellowstonu určitě lepší než si ve válce téhle série hrát s osudem těch nejdobřejších lidí tak napínavě, že mi od toho málem utekla žena a mě samotnému samým stahováním málem implodovala řiť. Od Temného případu nemám problém s narůstajícím počtem násilných činů a krátké ruky zákona na amerických lánech a od téhle série nemám problém postavit Ripa na piedestal. Naopak mám od téhle série problém s narůstající Bethinou averzí vůči Jamiemu a s nemožností vyjádřit hvězdičkově něco jako abnormální spokojenost. ()

muti

Na to že ideme do vojny tak máme rozpočet na Max 1 ochrankára na každej strane 🤷 inak vám klasicky americky môže ktokoľvek napochodovať rovno do kuchyne. pár hoňákov zmizne bez stopy a vysvetlenia , asi im skončil kontakt. Monike asi nik nepovedal, že má v rukách scenár z jedničky a teda sa točí dokola. Beth bezo zmyslov tlčie do brata ako do najhoršieho nepriateľa. Z Jamieho jedničke ako drsného advokáta sa stáva troska kydajúca hnoj. Villain bros si najmú najhorších ľudí na svete, dokonca aj milionár Dan ich zloží viacerých než by jeden čakal. Napriek všetkým výhradám je to stále kvalita, ale na 5/5 to rozhodne nemá, to možno pár nečakaných útočných scén (býk v bare a útok na Beth) Komentár: tron ()

PeteBuck

Dvojka pokračuje tam, kde skončila jednotka, takže je to celkom príjemný prechod. Objavujú sa noví záporáci, ktorí aj pôvodných strčia do kapsy. Tentokrát totiž rozohrajú riadne šialenú hru a pribudnú podnikatelia, ktorí zabíjajú, usekávajú ruky, unášajú decká a to už bolo na mňa moc. Ale tak Duttonovcov sa neoplatí dráždiť, a tak to dopadne, ako to dopadne. Mám ten dojem, že to bude asi viac a viac eskalovať. Tak som teda zvedavý, ako dopadne ten ich slávny ranč. Vyhrajú, či nevyhrajú korporácie, Indiáni spolu s ďalšími investormi, ktorí sa zlietajú ako supi okolo Duttonvcov? Stále výborné. A mimochodom, tušil som, že Beth dostane za svoje kecy po papuli, ale že až takto, tak to som netušil. ()

Tomulka

Scénář trošku pokulhává, hlavně co se týče postavy dcery v podání Kelly Reilly. Jedná se o plané výhružky planá slova čím dál více věcí se řeší násilím (vraždou). Snad to nebude tímto způsobem pokračovat. ()

matous20063

Tady už v zajetých kolejích pokračuje to co známe z první série, ale je to ještě lepší. Asi i z důvodu že už známe příběh a postavy. Líbí se mi více zaměření na vedlejší postavy a více akce. Finále jsem možná čekal lehce epičtější, ale i tak bylo dobrý. Druhá série je lehce temnější a možná i proto se mi líbí víc. 90% ()

Joachim36

Druhá série se line v rytmu ucelenějšího kompaktnějšího příběhu, což jí jednoznačně prospívá. Pěkně se v ní prokreslují vztahy v rodině. Někdejší nepřátelé se sice nestanou přáteli, ale tolerujícími spojenci. Divák se dočká emocionální horské dráhy, hromady násilí, úderných one linerů, životních mouder a krásných výhledů na přírodu. Je až nepochopitelné s jakou rozkoší se tu koukáme na ten ve své podstatě odporný nepotismus. A přitom v tomto případě, kdy jde o jakési zachování statusu quo, tomu ještě tiše tleskáme. No a pak je tu Beth a Rip... a ta krásná romance, která se mezi nimi odehrává. Ooo a Beth... v době kdy nám v LA vypráví všechny ty pohádky se strong female characters, je tady Beth... opravdová a silná žena (opravdová v rámci scénáře, ale ... rozumíme si :-)) ()