Medzi rodinami sa stupňuje napätie. Jamie chce začať odznova. (SkyShowtime)

muti

Doteraz najvyššie hodnotená časť seriálu a úplne oprávnene. Beth želá bratovi to najhoršie, aby ju karma dostihla v rámci tej istej časti. Za mňa najmenej logická časť bolo nechať jedného z bratov nažive a velice pojednávať o jeho zabití. Na to, že bol sám v chate, by som čakal, že ho rovno zotnú a zakopú niekde hlboko u seba na dvore. Ale chápem, že finále je ešte ďaleko 🙂 ()

castor

Trochu zbytečně některé linie natahujeme, mnohé charaktery se začínají chovat méně logicky, než bychom si přáli, a Taylor Sheridan zažil už po scenáristické stránce lepší chvilky. Nicméně Beth dál popichuje Jamieho a přeje mu jen to nejhorší. Ten k „sobeckému“ činu nepřistoupí, protože ačkoliv nejde opravit zlomené kolo od vozu, „může použít jeho díly na výrobu nového.“ Finále hodně drsné a surové. S (jak je u Sheridana zvykem) příznačně nekompromisním koncem. ()

BROKEN_

Prozatím jednoznačně nejlepší epizoda. Linka Jaimeho je lepší a lepší a jeho rozhovor s otcem neměl chybu. Epizoda pěkně prohlubuje vztahy (Beth a Ripe, Kayce a Monica). No a konec to vytáhl na jasných 5*. Z finále epizody jsem měl husinu po celým těle. Surový a drsný závěr v jaký jsem ani nedoufal že přijde, a nakonec to byla naprostá paráda. Na konci to byl Ten Taylor Sheridan jak ho známe. A poslední záběr je skvělá tečka za touto epizodou. "Zabijeme je, synku." :-) ()

Kaka

Dlouho to vypadá na vysoký standard na který jsme zvyklí, ale posledních pár minut to strhne do jiné dimenze a připomene to nejtvrdší "civilní" násilí, které si divák dokáže užít v tom smyslu, že je brutalita ještě v přijatelných mezích, ale zároveň to celé působí naturalisticky, dynamicky a hlavně je celá scéna extrémně napínavá. V tomhle je Sheridan nejsilnější, jako ryba ve vodě. ()