V post-apokalyptickém světě ovládaném nemilosrdnými gangy, jsou manželé Mark (Tyler Hoechlin) a Nina (Kate Bosworth) nuceni najít dávno ztracenou náklonnost a spojit své síly, aby dokázali přežít ve zvráceném světě plném násilí a nenávisti. Oba postupně zjišťují, že ani na první pohled přátelští lidé nemusí mít vždy dobré úmysly. (Hernycztek)

dubinak

The Domestics wannabe Mad Max a trochu wannabe Walking Dead mi dost nesedlo. A těch důvodů je hned několik. Už jen herci mi přišli jako nesympatická polena, jejich občasné debilní chování mě nutilo si klepat na čelo a scénář předvedl pár divných kiksů (holka z Cherry gangu?). Žádný twist neukázal nic nového a na každém z nich mě štvala aspoň jedna věc. Pro mě to bylo zkrátka moc o ničem a moc debilní. Dvě za snahu a za nápad, ale jako celek je to nuda. ()

majo0007

Chvalabohu sa tu neriešia žiadne filozofické témy, nerozoberajú existencionálne dilemy, popkorn postapo jak lusk, kde sa muníciou ozaj nešetrilo. ()

Radiq odpad!

Chabá béčková ubohost, kde někdo vzal určitou postapo budoucnost, idiotsky vymyslel několik různých znepřátelených gangů, kterým jde jen o znásilňování žen, a vmotal do toho stupidní příběh rozpadajícího se manželství, kde vše zachrání jakási citově zmatená, vzpamatuvší se ženuška. Každý gang má své vlastnosti - všichni jsou to násilníci, vrazi a zlotřilci, ale každý má jiný typ vozidel, zbraní, masek a chování. Takže kromě cesty kamsi do řiti uvidíme pár přestřelek, výbuchů, smrtí, nesouvisejících epizod a děj bez gradace. Jediné, co gradovalo, tak moje očekávání konce. ()

Corpsegrinder

Je to takový post-apo pro děti. Postavy jsou hloupý (existuje film kde se Kate Bosworth nechová jako kráva?) a jednaj vždy v rozporu s přežitím. Připomínalo mi to Purge a to hlavně tim promarněným potenciálem kdy to má bejt jakože hodně násilný a hodně drama a selhává to na obou frontách. Dávám hvězdu za občas slušný kostýmy ale jinak to nestojí ani za zjebanou grešli. ()

666Carnage

Taková průměrná postapokalyptická pohoda. Jednoduchý příběh ale celkem pěkný ty gangy. Dokonce se i furt něco dělo a nebyla to vyloženě nuda. Takhle při neděli proč ne. 50% ()

Smokey1468

Opět nevyužitý potenciál zajímavého nápadu. Jak už mnozí psali, postrádá to nějaký ten hlubší příběh. Takhle vlastně sledujeme nekonečnou jízdu jednoho páru, kterej má to štěstí a je vždycky tam, kde se něco děje. Na jednu stranu to nenudí, protože je pořád nějaká akce, na tu druhou to ale působí chaoticky. Soundtrack potěšil. ()

Hernycztek

Post-apo námět je pro horor jako dělaný, ale tady byl opět nevyužitý potenciál. Dost mi to připomínalo The Walking Dead , takže je škoda že se to neopíralo právě o gangy, protože třeba ti ,,Gamblers'' mohli být něco jako ,,Neganovi Saviors.'' Místo toho sledujeme nudný pár, co se snaží dostat do Milwaukee a občas narazí na partu nízkointeligenčních tupců. Na žádné mučení a podobné věci nedojde, i když si o ně tenhle žánr vyloženě říká. Kate Bosworth je naprosto nesympatická a bylo mi ukradené jaký jí potká osud, a to u hlavní postavy není zrovna správně. Ale najdou se tu dva důležité faktory, které to táhnou nahoru. Gore, které je zachycené explicitně na kameru a rádiové proslovy. V součtu toho všeho to za pozornost stojí a lepší průměr si to zaslouží. ()

MickeyStuma

Postapokalyptický svět. Tento subžánr, jak je vidět, je filmovými tvůrci stále v centru zájmu a tak tu máme další filmový zářez. V podstatě road movie a dějově zcela podle představ. Postupně se objevují různí lidé, které mladý pár na své cestě potká, kteří z počátku vypadající na první pohled důvěryhodně, ale když se projeví jejich charaktery, pokaždé se začnou se dít věci. Příběh opět jednoduchý a na nízký rozpočet s dobrou výpravou. Napětí nechybí, ale nedrží se stále. Občas se atmosféra uvolní, jakoby to chtělo nabrat nový dech a netrvá dlouho a hned se opět projeví. Tentokrát je děj i více akčnější a dá se říci, že scény přestřelek a násilností jsou vyobrazeny s patřičnou grácií. Děj se nikam nežene, což znamená, že je zvratům a vůbec vývoji příběhu ponechán čas. Akční rošambo či nervy drásající horor? V žádném případě. Je to jen prostinký příběh o přežití v drsném světe, kde si nikdo není ničím stoprocentně jist. A takové vyobrazení se vcelku povedlo. ()

Cinematrix

Mladý pár cestuje z bodu A do bodu B. Cesta to vůbec není jednoduchá, neboť je posetá třemi krutohustými gangy, z nichž hned ten první má dokonce tři členy! Když dojde na pronásledování, tak tomu jednomu krutohusťákovi nenastartuje fichtl, takže už ten gang má členy jen dva. To ale vůbec nevadí, protože jsou tak špinaví, že bych před nima utíkal, i kdyby byl jen jeden, abych něco nechytil. Druhý gang už je o něco početnější, napočítal jsem asi čtyři dědky, jejichž stáří jsem si přes nános špíny netroufl odhadnout. Škoda, že vláda vyhubila veškerou zvířenu včetně much, protože tihle nadržení krasavci by byli alespoň někým obletováni. Ve filmu se trochu střílí, ale jen velmi opatrně, aby těch pár špinavejch "herců" režisérovi vydrželo až do konce. Když jsem to dokoukal, musel jsem si jít dát sprchu. ()

CharlieSs

Pravda, příšerně nesympatická ženská hlavní postava, ale ten chlap to aspoň ve všem vyrovnal. Ale film sám o sobě mě neskutečně bavil, zase - asi ne každého to upoutá, ale u mě se to povedlo:-). ()

Kingjiri

Post-apokalyptická road movie ze světa plnýho gangů (rozuměj magorů), ze kterýho mám rozporuplný pocity. Na jedný straně sice přináší pár zajímavejch momentů, ale ve výsledku působí dost divně, když je těch "normálních" lidí v tomhle světě tak málo. Tempo vyprávění sem tam trpí pokusama o vztahový konverzace a mimo akční scény se děj spíš vleče. Bojeschopnost ústřední dvojice pak občas budila menší rozpaky (kde se administrativní pracovnice naučila tak rvát a střílet?) stejně jako jednání postav (třeba jsem vůbec nepochopil motivaci japonky). Třetí slabá hvězda za slušnou akci, atmosféru a gore. ()

geek.ondra

Nápadité a někdy i dost stylové. Skvělá post-apokalyptická jednohubka se skvělou režií a slušným tahem na branku i když ambice to mohlo mít větší kdyby se do toho tvůrci ještě víc opřeli. Nicméně Nelson má budoucnost a doufám že po Wrong Turn se zase dostane do něčeho věhlasnějšího. 6,5/10 ()

Vabr

Dlouho jsem neviděl postapo film, takže fajn obměna. Zpustošená Amerika je nehostinná a pár nám projíždí skrze teritoria gangů, což dost často nedopadá nejlépe a dojde na několik úprků a přestřelek. Rozhodně nejlepší částí filmu byla aréna, kde byl pár vydán barbarům ve hře na život a na smrt. Konečná přestřelka byla taktéž dobrá. Obecně to bylo takové fajnové postapo se m párem, o kterém ale toho není moc co říct. Vyhodnocení: Kdybych si měl vybrat, byl bych duch, ti měli cool design 💅👻 ()

Tipko

Ako horor sa mi film The Domestics nezdá, aj keď je tam veľa krvavých scén. No super na tomto apokalyptickom snímku je to, že jeho obsahom bola i obnova a záchrana manželského vzťahu, čo dnes už takmer niet... ()