Réžia:
Laco HalamaScenár:
Ján LuteránKamera:
Laco JanošťákHrajú:
Ján Žgravčák (moderátor), Gabriela Marcinková, Fero Maxin, Katka Brychtová (moderátor), Zuzana Mauréry, Dominik Jakub, Dano Heriban, Marek Geišberg, Barbora Palčíková, Alena Pajtinková (viac)Obsahy(1)
Priame prenosy z cyklu adventných benefičných koncertov venovaných organizáciám, ktoré menia Slovensko k lepšiemu.
1. Štefan Štec z Divadla Jonáša Záborského v Prešove (pondelok 4. decembra 2017)
2. Zuzana Mauréry z Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici (útorok 5. decembra 2017)
3. Radovan Tariška - Radio Band z Hotela Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici (streda 6. decembra 2017)
4. Slovenské komorné divadlo z Národného domu v Martine (štvrtok 7. decembra 2017)
5. Bratislavský chlapčenský zbor z Výstavného pavilónu SNM v Bratislave (piatok 8. decembra 2017)
6. Robo Opatovský z Mestského divadla v Levoči (pondelok 11. decembra 2017)
7. Samuel Tomeček & Band z z Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku (útorok 12. decembra 2017)
8. Miro Jaroš z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach (streda 13. decembra 2017)
9. Folklórny súbor Urpín z Novej synagógy v Žiline (štvrtok 14. decembra 2017)
10. Katarína Máliková z Hotela Gino Park Palace v Považskej Bystrici (piatok 15. decembra 2017)
11. Queer Jane zo Synagógy v Lučenci (pondelok 18. decembra 2017)
12. Filip Tůma zo Zámku Vígľaš (útorok 19. decembra 2017)
13. Jana Andevská z Robotníckeho domu v Banskej Bystrici (streda 20. decembra 2017)
14. Peter Nagy z Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre (štvrtok 21. decembra 2017)
15. Horehronskí chlopi z Jezuitského kostola sv. Františka Xaverského v Skalici (piatok 22. decembra 2017)
(STV)
Hrajú
Ján Žgravčák (moderátor)
Československo
Gabriela Marcinková
Československo
Najlepšie filmy:
Sláva (2016) (divadelný záznam)
Zmiešaná štvorhra (2020) (divadelný záznam)
Balada o pilotovi (2018) (TV film)
Katka Brychtová (moderátor)
Československo
Najlepšie filmy:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV film)
Mercadet (1988) (TV film)
Sila lásky (1990) (TV film)
Zuzana Mauréry
Československo
Najlepšie filmy:
Vygumuj a napíš (1996) (divadelný záznam)
Tata (2000) (divadelný záznam)
Ako som vstúpil do seba (1999) (divadelný záznam)
Dano Heriban
Československo
Najlepšie filmy:
Polnočná omša (2015) (divadelný záznam)
Mizantrop (2011) (divadelný záznam)
Elity (2017) (divadelný záznam)
Marek Geišberg
Československo
Najlepšie filmy:
Štúrovci /Koncert zrušený/ (2007) (divadelný záznam)
Nech je svetlo (2019)
Iba taká hra (1995) (TV film)
Barbora Palčíková
Slovensko
Najlepšie filmy:
Anjel Pána 2 (2016)
Alena Pajtinková
Československo
Najlepšie filmy:
Statky zmätky (2009) (divadelný záznam)
Ostrým nožom (2019)
Filmoviedky: Nočný trezor (2011) (TV film)
Róbert Mankovecký
Najlepšie filmy:
Sluha dvoch pánov (1991) (TV film)
Muzika (2007)
Návrat Bocianov (2007)
Robo Opatovský
Československo
Najlepšie filmy:
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (koncert)
Samo Tomeček
Československo
Miro Jaroš
Československo
Filip Tůma
Československo
Najlepšie filmy:
Nesmrteľní (2010) (seriál)
Prekliaty služobník lásky (2000) (TV film)
Oteckovia - Finále (2022) (TV film)
Peter Nagy
Československo
Najlepšie filmy:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Štefan Štec
Československo