Equalizer 2 nadväzuje na prvý film, v ktorom bývalý člen elitnej špeciálnej jednotky Robert McCall predstieral vlastnú smrť, aby mohol dožiť v pokoji bostonského predmestia. Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do ďalšieho súboja. Vieme, čoho všetkého je Robert schopný, aby priniesol spravodlivosť tým, ktorí už stratili všetku nádej. Ako ďaleko však zájde, keď sú v ohrození jeho najbližší? (Itafilm)

Kusbi

Zcela průměrný akční film. Nic víc, nic míň. Natočeno vcelku obstojně, nicméně originalita nulová. Zápletka též relativně standardní, silně mi to připomínalo céčkové filmy Stevena Seagala. Druhý díl vznikl evidentně jen kvůli úspěchu dílu prvního, celkově je to zbytečné. Jen by mě celkem zajímalo, jestli by v tom finálním fightu byl ten eyepoke, kdyby tam hrál někdo jiný než Pascal :) ()

AmunRa

Druhý dím mě oproti prvnímu docela zklamal. Ze schématu "vysloužilec se náhodou zaplete s gangstery" sklouzává do "návrat vysloužilého špiona-zabijáka". Nadlidské vlastnosti Denzela Washingtona jsou už příliš neuvěřitelné, místo zabíjením náhodnými předměty se používají běžné palné zbraně. Vedlejší linie jsou nedotažené a zápletka s mladým pouličním malířem je za vlasy přitažená. V podstatě všechny klady prvního dílu jsou pryč a zůstává jen řemeslnně dobře provedená akce. ()

naytsirk

Solidní pokračování, které sice nemá takovou šťávu jako jednička, ale pořád je to dvouhodinová jízda se skvělým Washingtonem a nezničitelným  McCallem... ()

Rebel24

V dvojke Fuqua skúsil rôzne variácie snímky, je tam bournovská akcia, rodinný mentoring pre mladého fagana zo štvrte, hunter styl v závere, pokial sa to dobre zmixuje, ide vo výsledku o skvelú snímku, no žiaľ autorom sa podarila jediná ta akcia a trochu sofistikovanej hravosti. Na začiatku sa film tvári veľkolepo, rozohra viacero postav i vedľajších, nejaké zasamovraždenie v Bruseli, meníme lokácie, divák aj čaká veľké dejové zvraty, osudové strety a mnostvo pamätných scén a… tvorcovia si povedia kašlime na to a ukončíme film podla klišé šablóny. Škoda. Posledná polhodina úplne zrazila cele predošlé dejové budovanie do úplne bežného sablonoviteho akčného snímku. 66% ()

Marlowe

Je zvláštní, že se nikdo moc nenamáhal s původní zápletkou. Jedná se o čistokrvený akčňáček, který rozkvetá pomalu, ale vyplatí se počkat, protože ve filmu uvidíme i jiné počasí, že v dnešních letních týdnech, je tam i voda, takže mnoho obyvatel naší republiky by se mělo jít podívat do kina a připomenout si na konci filmu i jiný typ počasí než slunce. Mimo to, zde ještě jeden pán afroamerického původů, který vypadá velmi klidně, zabijí lidí, kteří vypadají neklidně a ti zase zabijí jiné lidi, co vypadají klidně. Přimočará tvrdá akce z druhé části se mě velmi líbila. Počateční kličkovaní už krapet méně, ale chtěl bych mít Denzelovo oko a ve všem vidět vraždený předmět, to byl vždycky můj sen. ()

Milan.Durovi

Neměl jsem žádná očekávání. Nevidel jsem jedničku. Ale páni, to byla podívaná!! Snad ve všech ohledech mě to překvapilo. Akce, napětí.. i ten příběh byl dobrej. Za mě povedenej kousek. ()

HSGID

Tak pokračovanie nesklamalo paradna akcia ale musel som dať 4/5. A to z toho dôvodu že si človek ľahko uvedomí kto je ten hlavný zaporak vo veľmi krátkom čase. ()

majorzeman13

Denzel is back ! Lehce nadprůměrná podívaná roku ! Drsný,cool típek Mccall je opět ve formě ! Záporák a scénář filmu jsou dle mne slabší než minule. Jednička je povedený,skvělý akční-thriller ! Dvojka je sice horší,ale stále drsná,cool,hustá zábava !! Zručně a řemeslně odvedená práce pane režisér !! Ps: Chce to nové nápady například viz v jedničce Baumax !? ()

52637

Vydarena dvojka, Denzel je cim dal lepsi jak starne. Akorat me mrzi protivnik, Ten co byl v jednicce nema konkurenci a docela je to skoda. To same co se tyce i lokaci ve fimu. V jednice to likviduje v obchodaku, tady uz je ten zaver trosku slabsi ()

evita_

Po jednotke famózne pokračovanie. Nie je vec, ktorá by sa dala filmu vytknúť. Akcia, premyslené zbavovanie sa ľudí, pomsta...A povedzme, že zaslúžená...To sa tiahlo celým filmom. Denzel vôbec neubral a bavil ma počas celých 121 filmových minút. Ak bude aj trojka a bude takto dobrá, normálne že odpadnem. ()

mdf

Hodně komorní a utahané,jako bych ze začátku sledoval trochu Kurýra a pak jen klišé pomstu.Pár světlých okamžiků tam bylo,ale vidět podruhé to asi nemusím. ()

ferdomravec

Jedno co sa mi pacilo na prvom aj druhom Equalizerovi ze suboje su rucne a strucne. Ziadne 10 minutove fighty a 10 smrtelnymi udermi. Inak tej akcie nie je vela a parkrat sa stane ze ocakavate bitku a nic. Ale bolo to faj ()

hujerita

Nebolo to také Wau ako jednotka, ale stále super čo sa týka akčného žánru. Samozrejme, že Danzel je stále Top herec a dokáže utiahnuť aj horšie filmy. Ja som bol velice spokojný. ()

Denzel Washington vs. sériový vrah

Denzel Washington vs. sériový vrah

14.03.2019

Oscarový herec Denzel Washington (Training Day) se upsal novému krimi thrilleru Little Things od režiséra Johna Lee Hancocka (Zrození šampióna). Děj vypráví o unaveném venkovském šerifovi s temnou… (viac)

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu

23.07.2018

O víkendu se v amerických kinech utkala dvojice pokračování, Equalizer 2 vrátil do akce Denzela Washingtona (Let), zatímco Mamma Mia! Here We Go Again vsadila na Meryl Streep (Akta Pentagon: Skrytá… (viac)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)