Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

sharky

Dobrej nápad, ze kterého šlo ale vytěžit o mnoho víc. Hodně tomu škodí nepovedenýcasting Adama Devinea do stěžejní mužské role. Naopak "Fat Amy" je sázka na jistotu. ()

TheEvilTwin

Klasická klišovitá romantická komedie, která si dělá srandu z klišovitých romantických komedií. No nevim, děj vůbec neosloví, protože prostě od páté minuty divák ví, jaký bude další krok a jaký bude přímo samotný závěr. Jediné, co by takovému filmu mohlo pomoct přehoupnout se přes podprůměr na alespoň lepší průměr, jsou podařené vtípky a hlášky. Bohužel ale v 90 minutách snímku se povedly tak 2, možná 3 scény, u kterých se mi zvedly koutky, jinak bída (homosexuální soused byl top strop filmu). Zbytečný film s jinak fajn herečkou Tlustou Amy, který má sám o sobě špatný scénář. Škoda, tohle hodně zabolelo. ()

rikitiki

Děláte si srandu z romantických filmů tím, že ….. natočíte v podstatě romantický film. Ale, hlavní hrdinka je správně oprsklá, její kritika romantických slaďáren přesná, dobře odpozorované scény a vtipy vydařené. Děj je sice jednoduchý a předvídatelný, ale pointa, koho by měl člověk především milovat, je fajn a já bych se pod ni podepsala. SHRNUTÍ: Když se vážně chcete probudit z romantického snu. ()

hansel97

Nic světoborného, ovšem neskutečně příjemný a originální kousek v rámci žánru. Člověk musí trochu vypnout kritické myšlení a přestože to vlastně onou romantickou komedií je, tak způsob jakým se to vysmívá všem klišé toho žánru je neskutečně milý. Samozřejmě to táhne Rebel Wilson, která ale utáhne i mnohem horší filmy a tohle je fakt příjemná komedie se skvělým vedlejším obsazením. ()

eraserhead666

Rozbor kýčovitosti romcom docela dobrý. Rebel je výborná, mám tu holku rád. Naopak Hemsworth naprosto tragický. V jeho neprospěch pak ještě působí můj pocit, že to nebyl parodický záměr filmu. Ke konci už to ale samo dost čpí. 2.5* ()

claudel

Tento námět lze zpracovat asi deseti způsoby a v devíti případech máte zaručený alespoň minimální úspěch. Tvůrci se bohužel vydali tou minoritní cestou a dopadlo to neslavně. Není to vyloženě špatné, zvláště na začátku a kupodivu na konci, ale prostředek je takové pochodování od ničeho k ničemu. ()

Jenda

Hezké, i když ne uplně originální téma. Film jako takový postupem času ztrácí dech a já uberu ještě hvězdu za to závěrečné šílené post-synchro muzikální číslo, které většinou na konci laciných komedií podobné kvality. ()

ARI50

Katastrofa, ani jsem nic vlastně nečekal, dobrá herečka v hodně špatném filmu, nuda, žádná zábava prostě natočený nesmysl. ()

Lacike

Nápad natočiť komédiu, ktorá si robi srandu z klišé romantických filmov bol skvelý, ale prevedenie za veľa nestojí. Jednotlivé klišé sú odbité dosť rýchlo a nie príliš vynaliezavo. Proste na primitívnej úrovni tých horších dielov Scary Movie.Rebel Wilson mám väčšinou rád, ale tentoraz mi pripadala nonstop otravná. Takže výsledkom je nudný nepodarok. 4/10. ()

Marsik

NETFLIX - Ale jo, proč ne. Film měl vlastně poslání - mít hlavně rád sám sebe. Pak Váš život může vypadat úplně jinak, v tom pozitivním slova smyslu. Hlavní hrdinka si prostě na nic nehraje a to je fajn. 65% (with J.) ()

maddy

Paródia na romantické komédie, ktorá si robí srandu zo všetkých klišé v romantických komédiach a nakoniec je sama presne tou romantickou komédiou, z ktorej si uťahuje. No jo no ... ()

applause

Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Odreagovačku po práci a k tomu jsem se skvěle pobavila. Námět je sice podobný jako ve filmu "Jsem božská", ale má jiné zpracování. Rebel Wilson se hlavní role zhostila skvěle. Bohužel tohle se nedá říct o Liamu Hemswothovi, který tam byl fakt jen na "okrasu". Adam Devine ten je už v komediích jako ryba ve vodě. Myšlenka filmu "mít rád sám sebe" je skvělá a ztotožňuji se s ní. I když snímek jako celek působí kýčovitě, účel splnil. Doporučuji. ()

vydumnica

Velmi slaba komedia, chybal mi humor a na romanticky film to bolo cele (aspon pre mna) neromanticke. Navyse mi boli nesympaticke hlavne aj vedlajsie postavy, mnoho prehnanych grimas pre nic. Kto si tento film nepozrie, o nic nepride a kto si ho pozrie, nic neziska. Urcite sa nejedna o jednu z tych klasickych super romantickych komedii, ku ktorym sa da stale vratit. Toto je lahko zabudnutelny, priam zbytocny film. Zaujal ma popis filmu, ze hlavna hrdinka sa ocitne v romantickej komedii, tak som bola zvedava, co to bude. Ani herecke vykony sa mi nezdali dost presvedcive. Ako milovnicka rom-com davam vsak len 30%. ()

M.i.k.e

zábavná blbina.Nebyl jsem sice schopen úplně rozklíčovat jestli je to natolik originální tím jak si bere na paškál všechny romantické komedie,nebo naopak tím,že ve finále všechna ta rom-komová klišé naplno využívá se sám stává jedním velkým klišé...nicméně i tak je to celkem vtipné a Rebel Wilson má po delší době normální roli ve které není za extrémně excentrickou vulgární krávu...60% ()

Aljak

Menej je niekedy viac... Námet filmu poňatý ako paródia na všetky klišé bol perfektný, lenže to neustále tlačenie na pílu bolo skôr na škodu ako úžitok. Ak si pamätáte, pokus o paródiu na romantické komédie tu už bol v podobe Date Movie - ale to bola naozaj bieda. Takže v porovnaní s týmto bolo Isn't It Romantic oveľa lepšie (to už by bolo dosť zlé, keby to bolo horšie, však?). Rebel Wilson je fajn, ale už začína byť predsa len dosť okukaná, a tak jej počiatočné čaro na filmovom plátne trochu vyprchalo. Do hlavnej úlohy v tomto filme mi vôbec nepasovala. Ale koncept filmu bol fajn, bol celkom pozerateľný, sem tam sa na tom dalo dokonca aj zasmiať. Celkovo je to však taký light priemer... ()