Satan přichází

• USA Damien
USA, 2016, 6 h 56 min (Minutáž: 41–42 min)

Fotoreportér Damien Thorn se setkal se záhadnou ženou, která mu připomněla jeho temné dětství. Všechny stopy do minulosti nasvědčují tomu, že Damien je ve skutečnosti satan... (TV Prima)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (11)

Satan přichází (2016)

Pro mě byl tenhle seriál hodně dobrá jízda kterou si zase někdy rád zopakuji. Příběh tohoto seriálu je výborný, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento seriál má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé,vraždy jsou docela brutální, kamera filmu je výborná a nasvícení scén je perfektní. Je vidět že tento seriál něco stál a podle mě jde o jeden z nejlepších hororových seriálu. Jednoznačně nejlepší epizoda je číslo 10, zakončení tohoto seriálu je prostě perfektní. Za mě celý seriál 8/10. ()

Šelma povstává (2016) (E01)

Na tento seriál sem se chtěl hodně dlouho kouknout a dneska sem se kouknul a jsem velmi spokojen, tohle mě fakt hodně bavilo. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě první epizoda 7,5/10. Jsem zvědav na druhou epizodu. ()

Druhá smrt (2016) (E02)

No druhá epizoda má lepší hodnocení než ta první ale osobně já mám radši epizodu jedna která je za mě 7,5/10, tato druhá epizoda je jen o kousek horší ale pořád je hodně kvalitní. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má dobrou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě druhá epizoda 7/10. Jsem zvědav na třetí epizodu. ()

Vykupitel (2016) (E03)

Pro mě zlepšení od druhé epizody která byla pro mě 7/10. Tato třetí epizoda je stejně dobrá jako ta první. Příběh této třetí epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je úžasná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde velmi časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Tahle epizoda je prostě výborná a není zde nic co bych mohl vytknout. Za mě třetí epizoda 7,5/10. ()

Číslo člověka (2016) (E04)

Zatím jednoznačně nejlepší epizoda tohoto seriálu. Příběh této epizody je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je úžasná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. První,druhá a třetí epizoda byly hodně povedené ale tato epizoda je teprve ta pravá. Jsem zvědav na pátou epizodu. Za mě čtvrtá epizoda 8/10. Zatím nejlepší a nejzáhadnější epizoda tohoto seriálu. ()

Sedm pohrom (2016) (E05)

Musím říct že zatím nejslabší epizoda tohoto seriálu. I když konec byl hodně napínavej a dobrej tak tomu dám 4*. Příběh této epizody je dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má dobrou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No pro mě 7/10 a od 6 dílu očekávám zlepšení a zároveň jsem na něj zvědav. ()

Pokušitelka (2016) (E06)

Sice pro mě druhá nejslabší epizoda tohoto seriálu ale je stále dobrá a zábavná. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě 7/10. Pořád beru za nejslabší epizodu epizodu 5 ale ta je taky za 7/10. Jsem zvědav na další epizody. ()

Černý kostel (2016) (E07)

Tahle epizoda je asi druhá nejlepší tohoto seriálu i když stále mohou být i lepší. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No jsem zvědav na další epizody. Poslední tři epizody mají nad 70% tak očekávám díly kdy dám i 5*. Za mě epizoda 7 je za mě 7,5/10. ()

Zde je moudrost (2016) (E08)

Zatím nejlepší epizoda tohoto seriálu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě 8-8,5/10. Jsem zvědav na poslední dva díly. ()

Ďábel, kterého znáš (2016) (E09)

Musím říct že tohle je zatím ne ta nejlepší epizoda, ale rozhodně je nejvíc zajímavá, atmosférická a je zde hodně napětí což je dobře. Ten konec byl hodně dobrej ale zajímá mě jestli to je stále Damien či už jen Satan. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě 7,5-8/10. Jsem zvědav na poslední epizodu. ()

Ave Satani (2016) (E10)

Jednoznačně nejlepší epizoda tohoto seriálu. Příběh této epizody je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Pro mě tento seriál byla jízda, fakt sem si to moc užil. Tato epizoda je za mě 9/10. ()