Detektiv Lyons pátrá po Damienovu spolužákovi Charlesovi, který je zodpovědný za všechny uskutečněné vraždy. Damien se mezitím svěří se svými pocity své nové psycholožce... Damien Thorn začne navštěvovat psycholožku dr. Matthewsovou, která mu má pomoci s řešením jeho psychických problémů. Damien se jí svěřuje o záhadných úmrtích ve svém okolí. Detektiv Shay začíná pátrat po Damienově spolužákovi Charlesi Powellovi, který zabil jejich dalšího spolužáka Craye. Charles pošle Damienovi nepřímý vzkaz, aby ho navštívil. Damien tedy přijede do Charlesova příbytku a zde se mu Charles svěří ze svého platonického obdivu k němu a že vlastně zabíjel všechny oběti v Damienově okolí, protože vnímal, že Damien jako Antikrist si to přeje. Když to Damien slyší, Charlese do krve zmlátí a téměř ho zabije. Se vším se pak Damien svěří dr. Matthewsové. Krvácejícího Charlese objeví detektiv Shay a odváží ho na policení stanici. Zde se k němu dostane dr. Matthewsová, která ho z neznámých důvodů probodne propiskou. Detektiv Shay ji zastřelí. Simone a Amani se mezitím setkávají s jeptiškou, sestrou Gretou, která se z Vatikánu vydala do Ameriky zabít Damiena jako Antikrista. Simone a Greta mezitím dále pátrají v Damienově minulosti. Na Gretu zaútočí dcera Ann Rutledgeové Veronica, která se pokoušela navázat poměr s Amanim. Greta Veronicu v sebeobraně postřelí. (TV Prima)

Aurus

Zatím nejlepší epizoda tohoto seriálu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě 8-8,5/10. Jsem zvědav na poslední dva díly. ()