Pokémon film: Volím si tebe!

• Japonsko Gekidžóban Pocket Monsters: Kimi ni kimeta! (viac)

Když si Ash k narozeninám vybírá svého prvního Pokémona, dostane se mu paličatého Pikachu a společně se vydají hledat legendárního Ho-Oha. (Netflix)

Metal Lord

Nepovažuju se za nějakého velkého fanouška značky, ale nemám problém si to pustit a udělat si názor. Bohužel film mě zklamal. Být neznalý, tak by to dopadlo lépe. Ale když člověk ví, že tvůrci vzali základní děj z několika původních epizod, zkrátili jejich průběh na stopáž filmu, změnili hlavní děj a vyměnili staré postavy, tak to prostě u mě není ono. ()

Nyron

Tohle je prostě alternativní, velice koncentrovaná dávka nostalgie. Nějakých 100hodin seriálu upravených pro nové diváky a vylouhované do hodiny a půl. Pokud to člověk bere jako alternativu a oprostí se od svého mládí a veškerých vzpomínek, tak je to koukatelné, ale pokud jste fanouškem jako já, viděli jste seriál xkrate a prostě jste nostalgii, tak je to hrůza. Je to asi stejně jako když si pustíte  první film a zjistíte, že totalne zničili vaše mladí. Buď mají udělat jen decentní vizuální úpravy nebo nemají na ty staré skvosty sahat. Doba se posunula a stim i náhled na to co je povolené a co není a blablabla... Takže se z kvalitních propracovaných snímků stávají pohádky pro děcka předškolního věku. Bohužel. ()

jimik13

Pokémony miluju a viděl jsem jich hodně ať už ve filmovém nebo seriálovém provedení. Toto provedení mě však nikterak nenadchlo. Celý film byl rozpačitý - úlomky z Ashova příběhu a flashbacky propojené samostatným novým příběhem s postavami připomínající jiné postavy. Raketaci jen tak aby se neřeklo a celý film hrozně Fast forward skákal dopředu vyvrcholení pěkné a animace taky nebyly až takový průser, ale více než 40% dát nejde ()

Mr.Ward odpad!

Tak jsem to asi nepochopil. Remake? Restart? Výsměch a otřesně převyprávěná a změněná pilotní epizoda seriálu Pokémon po 20ti letech. Klasické postavy (Misty, Brock) jsou pryč a vše je zmatené, splácané, urychlené a zbytečné. Proč? Proč? Proč? Jo a Pikachu promluví. Jediná “zajimavá” věc na téhle verzi. ()

UncleMorty

Jak už tu pár lidí dalo najevo. I Choose You doslova zadupává 20 let odkazu kultu Pokémon a jejich nejvíc ikonických postav. Film byl evidentně spíš takovou poctou pro všemi známou potvoru Pikachu, která se stala ikonou po celém světě. Dle mého názoru spíš šlo o jakýsi úvodní film pro současné generace, které nemají čas a ani chuť sledovat Pokémon od dílu 1., ale prostě naskočili do vlaku v epizodě čítající stovky a potřebují znát jen to nejnutnější. Nějaký velezázračný příběh nečekejte, v podstatě je to remake první serie natláskaný do hodiny a půl s tím vším co znáte. 55% ()

• Film vypráví o setkání Ashe a Pikachu u příležitosti 20. výročí prvního vysílání Pokémonů v Japonsku v roce 1997. (LUKICKK)
  • První film o Pokémonech, ve kterém je Ho-Oh hlavním legendárním Pokémonem. (LUKICKK)