Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

C0r0ner

Očekávání jsem neměl žádná, ale výsledek mě moc mile překvapil, když jsem se mnohokrát smál nahlas skvělým vtipům, které připravil parádní scénář a veselí herci, které celé natáčení muselo ohromně bavit. Samozřejmě že to není kdovíjaký festival geniality, ale jednoduchá prdel, kterou mám ovšem moc rád. 95% ()

campix

Typická zábavná jednohubka, které po většinu času zbytečně nesklouzává k nějakým laciným nebo fekálním vtipům. Celkově se dá říci, že se sice nejedná o nějak rafinovanou záležitost, ale rozhodně dokáže zpříjemnit sobotní podvečer. Zajímavé herecké obsazení, kde poměrně dobře funguje chemie, pár twistů, které jsou často očekávané, ale i tak příjemně osvěží. Zároveň geniální role pro Jesseho Plemonse. Z poslední doby jedna z nejlepších odpočinkových komedií. Nelze jinak než doporučit. ()

Juto

Takto má vyzerať dobrá krimi komédia . Rachel McAdams je strašné sexi a ešte k tomu hrá vynikajúco. Začiatok filmu sa pomaly rozbieha ale po pol hodine sa veľmi dobre stupňuje a neviete čo pravda a čo nie. Skvelý nápad natočiť film o aktivitách lebo aj ja ich rád hrám. 7/10 ()

epicek

Námět hodně povedený ale obávám se, že se z toho dalo vyždímat maličko víc. Každopádně to byla fajn oddychová zábava, která vás nemá jak urazit a v jistých momentech hodně pobaví! I hate game night! ()

necisty

Má to dost dobrý námět. Fakt, že jo. Rád bych s přáteli pořádal takové večery. Má to i nějaké herecké kvality, dobrou hudbu a pár kvalitních efektů, třeba hned ty v úvodu. Zbytečně to ale kazí slabí herci ve vedlejších rolí a podle mě to drhne na nedomyšlených detailech, nebo ještě na něčem dalším, co nedokážu popsat? Jako celek to prostě nefunguje, tak jak by mělo. Každopádně děkuji za Dextra, toho jsem nedávno dodíval a nečekal jsem, že ho brzy zas v něčem uvidím. Dokonce použil některé své repliky. A také díky, že jste neprozradili zápletku Zelené míle, protože jsem to (stydím se) stále neviděl. A vy to tak rádi v takových filmech prozrazujete. ... A tím končí moje noční hra. Co? Šlo to podle plánu, dostali jste všechny lekce, které jsem vám chtěl udělit. Trevore můžeš vstát. ... Dělám si srandu, ale nebylo by to super? Ty jsi kretén. ()

Pajky3

Vlastně jsem to ani nečekal, ale docela jsem se pobavil. Bylo to skvěle obsazené a vcelku slušně ujeté. Bateman se mi za poslední roky, hlavně díky Ozarku, přesunul z kolonky neoblíbených herců mezi ty, které sleduji s chutí. Navíc má po boku roztomilou Rachel McAdams a skupinu dalších známých tváří. Celé to má spád, baví to a na odreagování to funguje. Hodně slušných 70 % ()

angel74

Dobrých amerických komedií je jako šafránu. Tahle sice není nějak extra vtipná, ale působí správňácky ulítle a hlavně je dynamická jak blázen. Za to strhující tempo, pár nezapomenutelných fórků a poměrně originální námět si Noční hra ty čtyři hvězdičky určitě zaslouží. (75%) ()

Deyw

Vcelku vklidu komedie - bylo tu fakt par top momentu (pulp fiction, operace ruky, hmm na vic si nevzpomenu) a dal celkem vklidu par gagu ale nic extra..takze na vecer prijemna komedie a hlavni hrdinove bavi (vsichni co hrajou hru, takze bateman a mcadams neprehravaj zbytek) 3/5 ()

StanislachKo

Ja som fakt zvažoval plnú paľbu. A možno ju tam po repríze (ktorá zákonite musí prísť!) aj šupnem. Momentálne to hodnotím ako nadpriemernú streštenú komédiu s vynikajúcou dvojkou McAdams a Batman, výbornými krvavými scénami, skvelou oneshotkou únosu vajca, operácia ruky a hlavne každú chvíľu odkaz na nejakú filmovú klasiku (to ma zakaždým dostane...). Žiarici moment inak vädnúceho a recyklujúceho hollywoodskeho strieborného plátna. ()

tomeek

Žánrově se to přeléva z thrilleru do komedie, zábavná jízda bez zbytečně debilních scén, jenom ten soundtrack je TOTÁLNĚ MIMO. Měl jsem pocit, že sleduju Trona nebo Blade Runnera. Herci super včetně "camea" na závěr (Go Dexter!). Možná trochu překombinované, ale bavil jsem se. 3,5* ()

dr.fish

Rozhodně to není jako Fincherova Hra, která je vážná a výtečně natočená. Toto je především naprostá fraška. A to přiznaná. Zbytečně moc se tu mluví a navíc to ještě nedává moc smysl. Zasmál jsem se asi třikrát, nezavrhuju to, jen to není úplně můj typ humoru. Čekal jsem taky trochu něco jiného, napětí ovšem nula. Takže pěkných 55% ()

David.Darco

Game Night je slabým odvarom The Game s Michaelom Douglasom. Je pravda že príbeh je ponímaný z časti inak, avšak mňa táto dávka "originality" nijak nezaujala. Nemôžem však poprieť že som sa pri mnohých scénkach schuti nezasmial! Avšak napriek tomu sa Game Night na 4* nevyšplhá. P.S. záverečný joke v lietadle od Brooksa sa mi rátal :) ()

vnimatkrasu

Za námět. Za těch pár hlášek. Za Jesseho Plemonse. Za nic víc. Noční hře chybí větší tah, ostřejší hrana buď na tý komediální nebo na tý vážnější rovině. A tak vám namísto Hangoveru nařezanýho Hrou druhej den splyne. S Holkama na tahu. ()

chelseaman22

Věčná škoda toho, že závěr filmu probíhá tak, jak každý divák očekává. Duo McAdams - Betman je v daném žánru jako ryba ve vodě, avšak právě nedostatečnost scénáře notně sráží finální dojmy uživatele. 59% Celosvětový příjem k 6. 8. 2018: $117,401,013, což je 3,17 násobek rozpočtu ()

Cedr

Kvalitativně ne-úplně konzistentní scénář je jen záminkou jak dohromady splácat překvapivě vtipné scénky a trefné gagy. 7/10 ()

Script

Tento film není ten typ komedie, u které je třeba se smát pořád něčemu. Působí to spíš jako taková oddechovka. Je fakt, že je tam scéna u které jsem skoro brečel smíchy i hrůzou, když Jason Bateman se snažil smýt krev ze sousedova psa. Filmu nechybí adrenalin a ani parádní moment překvapení. Nic méně film běží skvěle skoro až do konce, ale když dojde na rozuzlení zápletek, tak chvíli jste spokojeni, ale pak přijde ještě jedna zápletka u které vás s*re, že je ve scénáři vepsaná. JENŽE kdyby tam ta zápletka nebyla, tak by jste ve filmu neměli parádní letadlovou scénu! A bonusem je skvělá temná hudba od Cliffa Martineze a Rachel McAdams a i Jason Bateman jsou skvělý. 4 hvězdy. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo