Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

BMW12

Dobrá komedie se zajímavou zápletkou. Film mě bavil, navíc to perfektní herecké obsazení. Za mě určitě dobře strávených 100 minut. ()

honajz

Docela dlouhý rozjezd mne málem odradil, ale od únosu už to docela šlape. Škoda jen mnoha fekálních i dětinských vtípků a chvil, kdy se postavy chovají jako dementi. aniž by musely. Ale jinak jo, oddychová zábava, docela slušná akce (na komedii), jen to odlehčení mi prostě přišlo takové - dětinské, no. Dost dobrá kamera a sem tam nějaká hláška ("Ty skleněné stolky se dnes chovají divně.") ()

Ivoshek

První věc: Rachel McAdams je naprosto boží, takhle moc se mi líbila snad jen Nicol Kidman zamlada. Druhá: jakkoli je ten nápad trochu obšlehnutej z Hry, je to pořád docela vtipný, nápaditý a docela to odsejpá. Neříkám, že jsem se u toho nějak moc smál nahlas, ale to já se směju vlastně asi jen u fekalnich komedií. Celkově je to dobrá oddychovka. Jo, a říkal jsem, že tam hraje děsně pěkná Rachel McAdams? ()

claudel

Se zavřenýma očima slabší tři hvězdičky především za Rachel McAdams a scény se sousedem-policajtem. Nápad skvělý, ale provedení mohlo být mnohem, mnohem lepší. Škoda, když se nabízel takový potenciál. ()

eraserhead666

"Plácáte Hitlerovi?" Mám Batemana hrozně rád, ale vůbec jsem nečekal, že Noční hra bude taková prdel. Tady bavili a hlásili snad úplně všichni. Černošský pár s dohadováním o její nevěře a Rachel McAdams, z té jsem chcal smíchy. ()

Necrotongue

Přesně tohle jsem dneska potřeboval potom, co jsem strávil víc než dvě hodiny u filmu "Phantom Thread". Výborná oddechovka, u které jsem se mohl zasmát, aniž bych se dočkal přísunu trapných pokusů o humor. Ústřední dvojice byla skvělá, ale zbytek obsazení nijak nezaostával a já jsem se po celou dobu výborně bavil. Vyndávání kulky včetně příprav si budu určitě dlouho pamatovat, to byl majstrštyk:-) ()

luka4615

Skvělá komediální jednohubka, která okrem nápaditého příběhu nabídne i bravurní kameru či soundtrack. Game Night se rovněž může pochlubit jak zajímavým hereckým obsazením, tak i faktem, že se tvůrci velmi "radikálně" odchylují od zavedených a průhledných žánrových klišé a filmových postupů. Všechny tyto atributy tedy dohromady utváří skvělou, zábavnou, a hlavně originální podívanou, při níž se budete královsky bavit. Skvělá práce! PS: Rachel McAdams je boží! „That's a strong glass table.“ ()

matestlust

Klasická, americká, ultimátně přehnaná, ale i tak příjemná a zábavná, komedie, která nenadchne, ale ani neurazí. Čistý průměr zaslouženě. ()

Morholt

Zábavná komedie inspirující se do jisté míry Fincherovou Hrou. Ve stejné míře ukecané jako akční, prosté kanálového rádobyhumoru a dvojice režisérů tu netlačí na pilu, takže vtipné scénky vyznívají přirozeně. Navrch se tu sešla výborná herecká sestava s osvědčeným Batemanem, roztomilou Rachel McAdams a neokoukaným Piemontem. Takhle mě to ba. 80% ()

Handle

Už dlouho jsem neviděl takhle neskutečně zábavnou jízdu od začátku do konce. Díky originalitě Noční hry jsem uvažoval i o plném hodnocení, ale bylo mi jasný, že nadprůměrným komediím mám vždycky tendenci tak trochu nadržovat (protože mě upřímně pobaví tak jedna komedie ze sta a navíc jsem fanda přehnaného humoru). Nicméně faktem je, že Noční hra je stále spíše "pouze" velmi vtipná jednohubka. Ale i tak rozhodně 4,5* - smál jsem se požehnaně a v podstatě to má i fakt kvalitní scénář i režii. :) ()

ScarPoul

Koniec je typický flák typu , parta looserov zneškodní crime lorda. Ale mimo konca je to perfektná komédia. Už je to nejaký čas som sa takto schuti zasmial. " Glass tables acting really weird tonight". Jason Bateman rules. Jeho komédie mám rád. Vždy mi prišiel sympatický. McAdams je naspapanie a do toho skvelý Plemons a Lamorne Morris. Vtipy z guľkou, s Denzelom, so stolíkmi a "jednozáberovka" s vajcom sú vrcholy filmu. Má to tempo. Má to vtip. A dobre sa na to pozerá. Michael C. Hall si svoj malý štek berie celý pre seba. Pohodová oddychovka, ku ktorej sa budem veľmi rád vracať. ()

BoPo

Zo začiatku sa človek namotal na sympaticky pôsobiaci pár, na ktorý sa začali nabalovat v pohode pôsobiace vedľajšie postavy a neblbá zápletka. Po únose som mal v tele vyplavené endorfíny, ktoré mi vyvolávali dojem, že od čias Pařby ve Vegas sa konečne zjavuje štýlová jazda plná pestrých momentov. Bohužiaľ Nočná hra, aj keď má vydarené scény a dobre poprepletaný dej, tak ako celok neprináša nadpriemerný zážitok. Komédia bez stupidit, fekálií, bizardností, ale aj bez faktoru nezabudnuteľnosti. ()

Ouwen odpad!

Možná, kdyby to nepůsobilo tak uměle, nemělo to tak načančaný vizuál a nehrála tam banda nesympatickejch idiotů, co tam melou hrozný sračky, dalo by se to sledovat. Ani jednou jsem se nezasmál, po celou dobu jsem si spíš říkal "wtf" a totálně jsem nepobral o co tam má jít. Poslouchat hlášky o tom, jak mi umíraj spermie, jak moje žena spala s celebritou a mluvit o tom asi dalších deset minut pro mě nepředstavuje komedii. Selfíčka a jóga tomu nasazují korunu. ()

Hoyt

Originální zápletka, příjemný humor a vtipně hrající sympatičtí herci zvláště Plemons a McAdams. Ta pátá hvězda je za westíka Bastiana, kterého mám doma :-) ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo