Detektiv Harry Ambrose vyšetřuje ošklivou autonehodu, od které se začne odvíjet jeden z nejsložitějších a nejnebezpečnějších případů jeho kariéry. (Netflix)

Pilda17

Třetí řada je na velké hraně 4*, ale i přesto jsem zažil daleko horší řady seriálů. Záporák byl zajímavý, jeho vnitřní boj byl zvládnutý dobře. V jednu chvíli ho litujete, v druhé chvíli nenávidíte, série si trošku hraje s divákem, ale nakonec vše důstojně uzavře. ()

mzss1

[78%] Vidím, že třetí série tohoto zajímavého seriálu je zde hodnocena trochu hůře. Mě ale naopak tato část o podivném Jamie připadá o dost lepší než ta druhá, předchozí o tom malém chlapci. Samozřejmě, že zde nemáme nijak šokující pointu na závěr, ale to neznamená, že to nemá jiné kvality. Zde se opravdu dostáváme do hloubky lidské mysli a co vše díky manipulaci druhého člověka dokážeme udělat. Takže mě se opravdu hezky na to dívalo, bylo to mnohdy dost temné, napínavé atd. Detektiv Harry Ambrose – toho jsem měl vždy tak trochu za podivína, tak zde si mě víc získal. Sice mu moc úlohu detektiva nevěřím, ale jeho metody jsou jednak odlišné, ale někdy i úsměvné, ale co už. Prostě se do svých případů (pachatelů) dokáže vžít. Závěrečný díl byl trochu slabší, ale uzavření nebylo tak děsné, jak tu na CSFD čtu. Takže vedle Cory z první řady je tohle opět solidní podívaná a to s opravdu výrazným psychopatem. ()

Necrotongue

Hmmm, tak se nakonec mé průměrné hodnocení třetí sezóny udrželo na třech hvězdičkách; podle těch nepříjemných pocitů, které ve mně stále přetrvávají, bych si na takový výsledek nevsadil. Třetí řadu považuji za velmi nepovedenou, přestože to tak zpočátku nevypadalo, v závěru už ale scénář otevřeně koketoval s odpadem a tvůrci mi dokázali zprotivit i postavu Harryho Ambrose, který, jak doufám, po tomhle už nastoupí do zasloužené penze. ()

agentmiky

Třetí série přišla s trochu odlišným konceptem, vraha opět známe již od začátku, ale tento dotyčný není ihned zatknutý a Harry Ambrose se tak musí naplno ponořit do tohoto spletitého případu, aby mu přišel na kloub. Musím se tedy přiznat, že jsem byl více zainteresovaný do hlavní příběhové linky oproti druhé sérii, postava Jamieho splňovala ta nejpřísnější kritéria, byla tajemná, člověk nečekal, co má od ní v následující moment čekat. Duo Pullman-Bomer úžasné, neskutečně se ve společných dialozích předháněli, kdo si může přivlastnit korunku pro nejlepšího herce. Jen mě trochu zamrzelo, že třetí série nerozvinula background Harryho ještě o kousíček více, v tomto duchu dvojka z roku 2018 rozhodně vydařenější. Teoreticky jsem jen tento kinematografický počin doposud chránil, tak proč se tedy uchyluji k třem hvězdám jako u předchůdce ? Může za to zejména docela odfláknutý konec, protože takové zakončení se vůbec do nastoleného příběhu nehodilo, jako kdyby vypadlo z jiného filmu. A to zamrzí. Pořád se ale jedná o nadstandard v rámci žánru. Za mě 7/10 ()

M.i.k.e

je hodně seriálů u kterých jde s přibývajícími sériemi kvalita dolů.Tak razantní skok jako u Sinner jsem ale dlouho neviděl.Zatímco první dvě série byly hodně nadprůměrné detektivky,u kterých jsem se těšil na každou další epizodu a každý rozkrytý kousek tajemna,u té třetí se to neděje.Ta je totiž jen pouhým stínem svých starších příbuzných.Nejspíš by ráda byla nějakou psychologickou sondou,ale v reálu je to pouze nuda.Pullmana jsem chválil za to,jak se ve druhé sérii v téhle roli našel,ovšem tady působí jako by ho to už ani nebavilo.Nejen že kupí chybu na chybu a dělá divná rozhodnutí,ale i ty emoce jsem měl problém mu věřit.Být tohle první řada,na tu další bych už rozhodně nekoukal...40% ()

Caminzind

O poznání tajemnější než dvojka, ovšem postupem času se vám nepochopitelný sentiment kolem ústředního psychopata naprosto znechutí, a pak už jen opět vyhlížíte finále, ve kterém zase (jako u dvojky) půjde o hovno. ()

filmmovier

První dvě série jsem viděl opravdu už kdysi dávno, ale tahle třetí se na ně opravdu ani v nejmenším nechytá. Ačkoliv nový Ambroseův případ začal více než zajímavě, postupně šla kvalita dolů a zhruba v polovině mě to přestalo bavit. Samozřejmě jsem dokoukal do konce, ale žádné překvapení se na konci bohužel nekonalo. Nejslabší série, těžce průměrná, bohužel nepříliš zajímavá. Herci to drží nad vodou, ale jinak moc nevím, co pochválit. Snad bude finále lepší. ()

Tosi

Třetí série běží pomalu, ale hluboko. A stejně jako předchozí dvě série staví na tajemství, podezření, paranoie a charisma Billa Pullmana. Klíčová pro tuto sérii je autonehoda v prvním díle, z které se později vyvine zvláštní přátelství mezi Pullmanem a Bomerem. Ovšem nebýt hodně emociálního posledního dílu, solil bych asi jen za tři, tahle jednu přihodím. ()

hanagi

Začátek vůbec není zlý, jenže pak se to zlomí do nevěrohodného psychologizování, a je po parádě. Otravný, ufňukaný psychopat pořád dokola žadoní o pomoc, zkušený vyšetřovatel z mě neznámých důvodů podléhá stále víc a víc jeho vlivu a ženské osazenstvo je fascinované vrahovým charizmatem. Policie je netečná. A všichni svorně čekají na jeho přiznání. A čekají, a čekají…,a já od půlky čekám, že se to na konec nějak zvedne. Marně. ()

vyfuk

Sinner přišel se třetí další sérií, která obecně vzato byla opět zbytečná. Moc nechápu to pozdvižení ohledně negativity u této série, když druhá byla ještě snad více o ničem než tato. Zde alespoň byl nový, charakterní záporák. Jinak to tím končí. Máme možnost opět vidět skvělý výkon Pullmana, který ukazuje, že má i na větší role, ale jeho linka a jeho hraní je asi to jediné, co stojí za zmínku. Další série není otázkou. Je zbytečností. ()

TroiMae

Tahle řada sérii pohřbívá zaživa. Oproti minulým řadám, kde zdánlivě jasný viník díky osobní angažovanosti detektiva nabývá lidských rozměrů a je spíš oběť lží a manipulací, zde máme „sexy“ psychopatického sériového vraha, který žádnou vinu a zodpovědnost necítí. A detektiv už rozhodně překročil hranici mezi osobní angažovaností a posttraumatickou stresovou poruchou. A není jediný. Nakonec nejpochopitelnější jednání ze všech postav má právě ústřední psychopat. Ano, byla tam jedna snaha vyhledat odbornou pomoc, ale jinak jsou na psychoterapii zralí všichni. Poslední díl bylo vyloženě utrpení. ()

Michelle75

Asi na stejné úrovni jako první sérka. Možná o píď horší. Matt Bomer dostal velký prostor a hrál to vážně dobře, takže by mi bylo líto hodnotit slaběji. Bill Pullman je fakt srandovní,ale už jsem si na něj zvykla. Mysteriózno nechybí, jen si prostřední díly říkám, že je to tak trochu o ničem a malinko překombinované. Přesto nějak osobité a jiné, takže tak.... ()

Yardie

Je to jiné než předchozí dvě série. Za prvé, že tentokráte se nám minulost neobjevuje v přímé spojitosti s vyšetřováním a výslechem, povětšinou podezřelých, ale sama o sobě. Za druhé, že v podstatě hned byl znám motiv a co se přesně stalo a série tak nebyla přímo o vyšetřování, ale spíše o psychologii hlavních postav, postojích, myšlenkách, přesvědčení, emocích. Emocích na straně diváka, kdy se sympatie houpaly jako loďka na rozbouřeném moři a přelévaly ze strany na stranu. A poslední díl, to byla pecka, neskutečně našlapané po všech stránkách. Takže jiné, ale pořád velmi dobré. Howgh! ()

petikacka

Ježíííšííí, myslela jsem, že se z toho doslova zblázním...NUDOU....Zlatá 2.série a to už mě ani ta moc nebavila...Tady to těžce překombinovali...příliš zfilozofizovali...příliš Nietzscheho...příliš nihilismu...Kdyby zůstali pouze u bipolární poruchy a traumat z dětství, tak by to mohlo být pro mnoho lidí jakousi terapií, ale takhle...Vylezlo z toho jenom to, že jeden přechytralý pozér, kterému nikdo nerozumí a pořád mele o smrti, nakonec když už ji má nadosah, tak umřít nechce, asi jako každý normální člověk...Takže nakonec je to vlastně o hovnu... Za mě 40% ()

lemonova

Tretia séria predstavovala pre mňa prepad dolu. Nedokázala som pochopiť utrpenie hlavnej postavy, pripadalo mi umelo vykonštruované a nezmyselné. Ostatným hrdinom sa skutočne stalo niečo príšerné a traumatické, on sa však sám rozhodol, že bude v sebe pestovať obeť. To, ako neustále tlačil na svoje okolie, ma iba viac a viac utvrdzovalo v jeho sebestrednosti. Srátka nestal sa pre mňa hrdinom tak ako predtým napríklad Cora. Premena Matta Bomera v poslednej časti však bola pre mňa veľmi presvedčivá, a za niekoľko silných momentov nejdem nižšie. ()