Jamie Burns přežije vážnou autonehodu, při které zahynul jeden jeho starý známý. Detektiv Harry Ambrose dostane za úkol všechno prověřit. (Netflix)

Necrotongue

Třetí řada seriálu neodstartovala vůbec špatně, přesto jsem nad čtvrtou hvězdičkou dlouho váhal. Nebylo to příběhem ani jeho zpracováním, jen mě vytočilo, jak je zase jednou všechno politicky korektní. Když už tedy někdo žije v heterosexuálním vztahu, musí dojít alespoň na mix ras. Začínám mít stále intenzivnější pocit, že budou černobílé televizory slavit velký návrat. ()

Najt

Není to špatné. Tentokrát místo vraždy dopravní nehoda. Na začátku jsme se dozvěděli co se stalo a vypadá to že budeme odkrývat záhadu mezi Nickem a Jamiem. Skoro by člověk řekl, že třetí řada ma opačný koncept, což je fajn. Alespoň se řady od sebe nějak odlišují. Jsem zvědav co se bude dít dál. ()

muti

Fajn štart trojky, vyzerá že tentokrát budeme mať prekážky vo forme výpadku signálu na samote, aby to nebolo také jednoduché. Som zvedavý na rolu maliarky. Zaujímavé sú vízie mŕtveho a jeho zakradanie sa a sliedenie. Spomínaná korektnosť je tu samozrejme podávaná veľkými lyžicami 🤷 ()