Druhá řada se odehrává několik měsíců po událostech první série, tedy po uzavření případu Cory Tanetyové. Detektiv Ambrose, stále plný svých vlastních démonů, řeší další případ, co má zcela jasného viníka, ale postrádá jakýkoliv smysluplný motiv. (Česká televize)

vydumnica

Druhej sérii The Sinner chýba všetko to, čo bolo najlepšie na tej prvej, ktorá bola taká dobrá, že v porovnaní s ňou sa až zdá, že toto bolo vlastne slabé. Cora mala lepšie postavy, hercov, scenár, spracovanie, twist a momenty prekvapenia a tiež finále. Jessica Biel bola ako Cora fantastická!!! Videla som to už viac ako pred polrokom, ale mám to ešte v spomienkach. Ako som vtedy písala, z hlavy len tak nevyfučí!!! A Julian? Tak tento príbeh si už možno o mesiac nebudem pamätať. Julian skrátka nie je ten typ hlavného hrdinu, s ktorým by divák sympatizoval a všetko s ním prežíval. Už v tom je problém. Core som odzačiatku držala prsty, osud Juliana a Very ma až tak nezaujímal, vedľajších postáv ani toľko. Chýbal mi tu fakt nejaký super twist alebo odhalenie. Aspoň že Bill Pullman nesklamal. Carrie Coon tiež ok. Nehodnotila som každú epizódu zvlášť, ale štyrom by som dala 3* a štyrom asi aj 4*, ale celkovo dávam 3*. ()

filmmovier

Zatímco první řada měla lepší první polovinu, druhá má lepší tu druhou. Alespoň tak mi to přišlo, i když chápu, že to rozuzlení je možná lehce přitažené za vlasy, ale zas je to fakt super zvrat, který se mně osobně velmi líbil. Jinak si ani tentokrát nemám na co stěžovat. I druhá řada je luxusně natočená, zahraná (a Bill Pullman je mnohem lepší, než v první řadě) a atmosféra je opět parádní. Osm dílů je tak akorát, natahované mi to ani tentokrát nepřišlo, pořád se tam něco děje a i tentokrát to slušně přikove k obrazovce. A napětí rozhodně nebylo málo. Na třetí řadu se rozhodně budu těšit. 85%. ()

dubinak

Námět se zdál hodně slibným, bohužel chyběla mi tu ta komornost první řady a téma té druhé už se mi úplně nevrylo pod kůži. Přibývá tu každým dílem moc postav a scénář je už trochu moc překombinovaný a ne tak atraktivní jako ve zmíněné první sérii. Docela zklamal celkový nápad na pointu, protože ke konci už to zavání přitažeností za vlasy. Atmosférou je to ale fajn, herecky to tu táhne Carrie Coon, která v divákovi nechá vřít krev. Určitě ale musím hodnotit o třídu hůř, protože ani ty díly mi neodsýpaly tak rychle jako s Corou. Trochu se zdráhám jít do té třetí. ()

EdaS

Druhá série mě oproti té první chytla už od samého začátku. Dobře vystavěná zápletka (osm dílů je tak akorát), skvělí herci (hlavně extrémně charismatická Carrie Coon) a omamně temná atmosféra zakryjí drobné nedostatky v možná trochu přílišné překombinovanosti závěru. Sem s dalším případem podivínského detektiva Ambroseho! ()

Charlie84

Je to spíš poctivá seriálová práce, než nějaké velké terno. Ale i to se v dnešní době cení. Seriálů je hodně, ale těch co nejdou jen na efekt, pomalu ubývá. Ale občas i nějaký přibyde, jako třeba tenhle:) Co se týká Pullmana, je to dost svéráz. Nevim, jestli bych ho chtě vídat nějak pravidelně, ale sem se hodil. Pětka spíš z milého překvapení. ()