Clare se v životě moc nedaří. Když se jí jednoho dne dostane do ruky starožitná čínská skřínka přání, neváhá a rozhodne se, že si změní celý život. Jakou cenu za to ale bude muset zaplatit? Když byla Clare malá, její matka spáchala sebevraždu, takže Clare nyní vyrůstá jen se svým otcem, který většinu času tráví tím, že se s kamarádem přehrabuje v odpadcích a hledá něco cenného. Jednoho dne Jonathan v odpadcích najde hezkou nádobu s čínskými znaky, kterou dá Clare k narozeninám. Clare studuje čínštinu, takže si dokáže přeložit pár znaků, které znamenají „sedm přání“. Clare tomu příliš pozornosti nevěnuje, protože na internetu zažívá další šikanu. Clare chodí na místní střední školu, kde má sice dvě kamarádky, ale jinak ji moc lidí rádo nemá. Clare je navíc častým terčem vtípků těch nejoblíbenějších lidí na škole, takže když si z ní jedna holka udělá znovu legraci, Clare si přeje, aby shnila. Přes noc se skřínka u Clare v pokoji otevřela a zahrála melodii. Následujícího dne se Clare dozvěděla, že ta tyranka skutečně začala hnít. Clare to přijde zvláštní. Ten samý den najde Clare svého psa mrtvého, ale nijak si to nespojuje. Clare skřínka zaujala, takže se rozhodla, že si bude znovu něco přát. Clare tentokrát chce, aby se do ní šíleně zamiloval Paul, který patří mezi ty oblíbené lidi na škole. Následujícího dne si Paul doopravdy začne Clare všímat. Ten samý den zemře Clare strýc, se kterým si moc blízká nebyla, ale strýc byl velmi bohatý. Clare si tedy přeje, aby se stala dědičkou veškerého jeho majetku, což se jí splní. Toto přání ale způsobí smrt ženy, která celý život bydlela naproti Clare a jejímu otci. Žena ale žila sama, takže se o její smrti jen tak někdo nedozví. Když Clare bydlí v novém domě, všimne si, že ji v noci někdo pozoruje. Clare se také zdají podivné sny, ve kterých se objevuje ona záhadná skřínka. Clare tedy skřínku vyfotí a fotografie ukáže svému učiteli čínštiny, ale ani on nedokáže znaky přeložit. Clare má však čínského spolužáka Ryana, který jí nabízí pomoc svojí sestřenice, která se velmi zajímá o starou čínštinu. Clare nakonec pomoc ráda přijme a od Giny se dozví, že má skutečně sedm přání. Pokud Clare skřínku ztratí, prodá nebo ji někdo ukradne, přání se automaticky zruší. Gina také zjistila, že skřínka kdysi patřila ženě jménem Lu Mei, které skřínka pomohla k pomstě za vraždu celé rodiny, jež byla obviněna z nákazy dýmějovým morem. Gina nedokáže na skřínce rozluštit jeden znak, takže poprosí jednoho kamaráda o pomoc a slibuje Clare, že se jí ozve. Později večer se Gina dozvěděla, že ten znak znamenal krvavou daň. Za každé přání tedy musí Clare zaplatit krvavou daň. Než to ale Gina stihne někomu říct, zemře. Gina nechala Ryanovi vzkaz, ale nebyla moc konkrétní. Smrt Giny byla daní za další přání Clare, která tentokrát chtěla, aby její otec přestal dělat ostudu, což se vyplnilo. Ryan chce od Clare slyšet, zda si už něco přála, ale Clare mu nechce nic říct. Ani jeho obavy ale Clare neodradí od dalšího přání, kterým je, aby byla nejoblíbenější holkou na škole, což se jí opět vyplní... (TV Prima)

oveckaoa

Pokud se nad tím člověk zamyslí tak zjistí, že je zde hodně nedostatků ať už v logice tak ve scénáři. Poslední scéna je dobrá a potěší, ale zase tam být vyloženě nemusela naopak v 1 přání pokud si přála, aby někdo uhnil zaživa tak by měl na to i umřít a ne se vyléčit. Vraždy spíše průměr zaujme jen ta toho dědka. Jinak lepší průměr. ()

Phietros

Nevýrazná teen holka, která je na škole outsider, jednoho dne dostane od otce čínskou skříňku, kterou našel v popelnici. Asi netušil jakou chybu udělal, jelikož podle skřínky si její majitel může přát 7 přání. Při prvním přání Clare, dojde druhý den k jejímu splnění a nejlepší holka školy začne hnít zaživa, při druhém chce aby se do ní zamiloval kluk ze školy a je jasné že se nejedná o náhody! Bohužel všechno má svojí cenu a tady se bude platit krví. Za každé přání totiž zemře někdo s okolí, koho zná nebo je jí blízký. Az na šeste prani, ktere bylo prehnane s mamou, to celkem slo. Konec dobrej s narazem auta a hlavne otevrenej! 60% ()

Yoshimitsu

Mladá studentka, které bude darována tajemná skříňka, která může splnit jenom 7 přání, ale za každé splněné přání si bere svojí daň. Je sobecká a myslí jen na sebe a svůj blahobyt její přání jsou nudné a dost zbytečné, ale nedá si říct a vůbec ji není podivné, že s každým jejím přáním přijde někdo o život. Jde tohle nějak zastavit? Dávám 55% ()

iXtr3m3

50% viac úsmevne debilné, ako hororové. Úmrtia síce fajn, ale bez napätia a debilita hlavných aj vedľajších postáv bola vysoko vysoko nadpriemer. Nepomohla tomu ani extrémne vysoká predvídateľnosť. Škoda. ()

Loki_Six

"The legend of Lu Mei. In 1910, bubonic plague swept through mainland China. Lu Mei and her family were suspected of being infected so they were quarantined in a train car where they died of heat stroke and dehydration. Lu Mei was the only survivor. Local legend says she took the only valuable thing the family owned, a music box, and went to a temple to pray for revenge. She prayed for seven days and seven nights and on the seventh night, a Yaoguai answered." ()

Han22

Nastal čas dojet hororové resty a že jich je, i když je mě jasné, že většina z nich bude o ničem. Tak jako Vražedná přání. Je to Wishmaster vs. Nezvratný osud. Hlavní hrdince skříňka plní přání a za každé splněné přání někde zemře. Zajímavý nápad, mizerné zpracování. Vraždy jsou obšlehnuté z Nezvratného osudu a buďto jsou o ničem, stokrát ohrané a nebo při nich kamera decetně uhne. Hlavní hrdinka je pak nesympatická, povrchní a sobecká kráva, která celou dobu myslí jen na sebe a na konci dostane co si zaslouží. Nenudil jsem se, nápad je slušný, ale atmosféra, napětí, krvavost či originalita je skoro na nule. ()

woodsman

trochu mi to pripomenulo Nezvratny Osud celkom dobry film malo to dobre tempo atmosferu pacilo sa mi ako jej ku koncu uz zacinalo prepinat moc je silna vec len silny sa jej vedia zdat ()

BlackHood

Mohlo to lépe gradovat. Taky měla Clare dost blbé přání, myslím, že když ji umřel milovaný pes, tak si nebude přát, aby se do ní šíleně zamiloval nějaký kluk, kterého sotva zná... I to finální přání, nechápu, že nechtěla zachánit svou matku, třeba kdyby si přála, ať ta skříňka nikdy neexistuje... No, prostě ji to moc nemyslelo. Ale jinak super, hlavně ten námět. A je tam potitulková scéna :) ()

Flopik

Typický 15+ horor. Stredoškoláčka nájde skrinku, tá plní priania no samozrejme to nie je zadarmo a tak postupne umierajú ľudia v jej okolí.Originalitu to teda nepobralo a po hororovej stránke je to slabé.Zabitia o ničom no a démon sa ani raz neukáže. Hlavná hrdinka nie je veľmi sympatická a s jej správaním jej len ťažko môžete fandiť.Ale aby som to len nehanil, tak sa nato pozeralo dobre, prijateľná stopáž no a koniec potešil.Vedel som ako to skončí, ale prišlo to z ničoho nič. Za mňa čistý priemer na nudný večer. ()

warrenur

Uz nejaky cas som nevidel v ramci horror zanru tak chaby scenar a amaterske herectvo. Tunajsim 55%tim percentam som veril a dufal teda aspon v priemer s nejakou, aj ked chabou atmosferou. Avsak tie chabe vykony a neskotocne otravna Joey King ma velmi rychlo znechutili a presvedcili v tom, ze je hodnotenie tohto filmu riadne nadhodnotene. Vyhnut sa oblukom. Postrada akukolvek hutnejsiu atmosferu. Ak vam teda nestaci par bleskov za oknami, mizerne triky a uz spominane "top-vykony". ()

Rathalos

Asi budem jeden z mala,ale pre mna bol tento fantasy horor uplne super,vyborny namet i spracovanie,herci taktiez ok,ja som spokojny nadovsetko...:-) ()

Kiisaki

Nezvratný osud pro teenagery se slabými herci, špetkou čínského rádobyfolklóru a s jednou z nejhloupějších hororových protagonistek, kterou jsem kdy ve filmu viděla. Clare, proboha, přej si alespoň něco normálního! ()

kkarx

Nejvíce se mi líbilo, že to není jen povrchní záležitost jako Nezvratný osud, kde jde skutečně jen a jen o to, kdo a jak zemře. Zde jsou zkoumány morální dopady ne vždy morálních přání a kam je člověk ochoten až zajít a na čí úkor, aby změnil svůj život k lepšímu. ()

Vabr

Tajemná krabička s čínskými klikyháky čeká na další oběť. Tentokrát měla to štěstí hloupá náladová neoblíbená teen holka. Mohla by si přát plno věcí, jako novou mámu, nekonečno přání atd. Ne, ona si musí přát přání, který ji za chvíli omrzí. První polovina filmu byla nápadem dobrá, při druhé polovině jsem se už trochu nudil a šlo to do hloupých extrémů. Poté mi to už připomínalo Nezvratný osud. Konec už byl celkem čekanej od začátku a byl to celkově průměrný film. Nápad dobrej, ale zpracování mělo být trochu záživnější. VYHODNOCENÍ: ČÍNA JDE DO SRAČEK ()