Kouzelná lampa a její tajemný duch z Tisíce a jedné noci spatří po dlouhé době světlo světa. Napínavý příběh vrcholí tragickou nocí v muzeu plném nelidských vražd. (Inter Bohemia)

kosta73

Všechny postavy v tomto "skvostu" se chovají, jako právě propuštěné z blázince, tvůrcům se asi zdálo, že hororovou atmosféru vytvoří nejlépe tak, že z přítomných udělají vyšinuté, většinou agresivní magory jednající beze špetky logiky. Je to skutečně síla i na takovéto totální béčko, osobně jsem se nad to nedokázal povznést a zkazilo mi to dojem z celého filmu, který přece jen pár dobrých hororových scén obsahuje. Takže potom, co jsem se nechal nalákat na originální a vskutku slibný námět mi zůstal pouze hořký pocit z krutě nevyužitého potenciálu. ()

tron

Sorry, ale fakt béčko, 30%. Prostredie nočného múzea má niečo do seba, ale príliš atmosféry to nepobralo, čo je nepochopiteľné, pretože na takom mieste by sa predsa plnokrvná, temná hororová atmosféra predsa mala tvoriť takpovediac sama. Nuž... netvorila. Taký Relic bol v tomto oveľa lepší. Ako-tak pôsobivé je hlavné zlo (džin z lampy!), ale ani ono nie je žiadny zázrak. Detto postavy a scenár. ()

iXtr3m3

Šedý priemer a slabé tri hviezdy. Casting, kedy 30 roční hrajú teenegerov je dnes už srandovný, ale v tej dobe to patrilo k filmu :) Triky na danú dobu béčkové, ale to tiež k béčku patrí. Čo to trochu dvíhalo, tak atmosféra múzea, vyzeralo to lepšie ako nejaká klasická štúdiovka. Ale vo výsledku nič, bez čoho zhliadnutia by ste sa nezaobišli. ()

PKD

Tak jsem se na to po 26 letech (pozn. tento komentář jest z 6.3.2021) po2. kouk a zjistil, že je to pořád dobrá haluz. Úvodních asi 12 min. můžete v klidu přeskočiti a doporučuji ouplně 1. verzi dabingu, páč kde jinde uslyšíte šíleně vulgárního Trávníčka? :)))) Sice se s vraždami a krví docela šetří (předpokl., že rozpočet) a námět s oním džinem jest trestuhodně promrhán, ale zase překvapilo, že přežijí obě ženské, zatímco jejich partneři to odnesou. To není příliš časté. Většina by čekala, že aspoň ústřední ´´mladý´´ pár to přečká bez úhony. Jo a samotný džin ač trochu gumový se povedl.;-) Na rozdíl, od hl. představitelky, která čučí jak vejr v posl. zmraženém záběru z okna auta, což je závěrečná kapka, haha. ()

pornogrind

Už jsem tenhle film kdysi před lety viděl ale pamatoval jsem si ho jen útržkovitě. Neměl jsem to zde hodnoceno a měl jsem to v pc tak jsem si dal po letech repete. Co bych k tomu dodal. The Lamp je hororovým Béčkem který na rok vzniku asi vyloženě neurazí. Samozřejmě záleží na divákovi. Vražd je celkem dost. Já osobně nemám problém dát 3hvězdy. ()