Clare se v životě moc nedaří. Když se jí jednoho dne dostane do ruky starožitná čínská skřínka přání, neváhá a rozhodne se, že si změní celý život. Jakou cenu za to ale bude muset zaplatit? Když byla Clare malá, její matka spáchala sebevraždu, takže Clare nyní vyrůstá jen se svým otcem, který většinu času tráví tím, že se s kamarádem přehrabuje v odpadcích a hledá něco cenného. Jednoho dne Jonathan v odpadcích najde hezkou nádobu s čínskými znaky, kterou dá Clare k narozeninám. Clare studuje čínštinu, takže si dokáže přeložit pár znaků, které znamenají „sedm přání“. Clare tomu příliš pozornosti nevěnuje, protože na internetu zažívá další šikanu. Clare chodí na místní střední školu, kde má sice dvě kamarádky, ale jinak ji moc lidí rádo nemá. Clare je navíc častým terčem vtípků těch nejoblíbenějších lidí na škole, takže když si z ní jedna holka udělá znovu legraci, Clare si přeje, aby shnila. Přes noc se skřínka u Clare v pokoji otevřela a zahrála melodii. Následujícího dne se Clare dozvěděla, že ta tyranka skutečně začala hnít. Clare to přijde zvláštní. Ten samý den najde Clare svého psa mrtvého, ale nijak si to nespojuje. Clare skřínka zaujala, takže se rozhodla, že si bude znovu něco přát. Clare tentokrát chce, aby se do ní šíleně zamiloval Paul, který patří mezi ty oblíbené lidi na škole. Následujícího dne si Paul doopravdy začne Clare všímat. Ten samý den zemře Clare strýc, se kterým si moc blízká nebyla, ale strýc byl velmi bohatý. Clare si tedy přeje, aby se stala dědičkou veškerého jeho majetku, což se jí splní. Toto přání ale způsobí smrt ženy, která celý život bydlela naproti Clare a jejímu otci. Žena ale žila sama, takže se o její smrti jen tak někdo nedozví. Když Clare bydlí v novém domě, všimne si, že ji v noci někdo pozoruje. Clare se také zdají podivné sny, ve kterých se objevuje ona záhadná skřínka. Clare tedy skřínku vyfotí a fotografie ukáže svému učiteli čínštiny, ale ani on nedokáže znaky přeložit. Clare má však čínského spolužáka Ryana, který jí nabízí pomoc svojí sestřenice, která se velmi zajímá o starou čínštinu. Clare nakonec pomoc ráda přijme a od Giny se dozví, že má skutečně sedm přání. Pokud Clare skřínku ztratí, prodá nebo ji někdo ukradne, přání se automaticky zruší. Gina také zjistila, že skřínka kdysi patřila ženě jménem Lu Mei, které skřínka pomohla k pomstě za vraždu celé rodiny, jež byla obviněna z nákazy dýmějovým morem. Gina nedokáže na skřínce rozluštit jeden znak, takže poprosí jednoho kamaráda o pomoc a slibuje Clare, že se jí ozve. Později večer se Gina dozvěděla, že ten znak znamenal krvavou daň. Za každé přání tedy musí Clare zaplatit krvavou daň. Než to ale Gina stihne někomu říct, zemře. Gina nechala Ryanovi vzkaz, ale nebyla moc konkrétní. Smrt Giny byla daní za další přání Clare, která tentokrát chtěla, aby její otec přestal dělat ostudu, což se vyplnilo. Ryan chce od Clare slyšet, zda si už něco přála, ale Clare mu nechce nic říct. Ani jeho obavy ale Clare neodradí od dalšího přání, kterým je, aby byla nejoblíbenější holkou na škole, což se jí opět vyplní... (TV Prima)

helraiser

V podstatě průměrná hororová jednohubka s lehkou demonskou příchutí v podobě skříňky na přání s krvavou koncovkou. Koukat se na to dalo v pohodě, ovšem žádnej orgáč u toho nedostanete. ()

Clark_Kent

Kouzelná skříňka měla šmrnc, perfektní hudba a celkový dojem výrazný. Plno hororů letos selhává ale tento má u mě rozhodně místo v lepší kategorii. ()

ANTYCHRYST

Velice zajímavej a libivej námět..ala nezvratný osud.. 7 přání..a hnedka z kraje mě ta nesympaticka hlavní představitelka pěkně lezla na nervy... Ty její přání..bych blil... takovej slabší odvarek co se smrtí týká..ale nápad tam byl. Tenhle styl mám rád. 65% ()

liberita

Film pre tínedžerov, ktorý skôr pobaví než vydesí a ktorého inšpirácia absurdnými spôsobmi smrti a osudovosťou je až príliš okato prevzatá zo série Nezvratný osud. S hrdinkou sa len ťažko súcití vzhľadom k tomu, ako dlho jej trvá uvedomiť si, že veci, čo sa okolo nej dejú súvisia s čínskou skrinkou a ako sa k tomu postaví. Napriek tomu ale nad Wish Upon netreba lámať palicu a ak máte chuť na film, kde môžete hádať poradie úmrtia postáv alebo na film s relatívnou dávkou napätia prakticky bez obsahu krvi či ľakačiek, možno je to tá pravá šálka čaju práve pre vás. Jednoducho jednohubka na niektorý nenáročný večer. Plus bolo zaujímavé po dlhšom čase uvidieť Ryana Philippe a uvedomiť si, kam sa za 20 rokov dostala jeho kariéra v porovnaní s jeho ex z reálneho života a Cruel Intentions, Reese Whiterspoon. ()

Shanen29

K hororu daleko,pro mě velmi laciné ztvárnění,spíše odfláknutý scenář,který si vyvedl cestičku z mnoha podobných hororových filmů minulých let a já tím pádem nejsem moc nadšený tímto dílkem. ()

Mamlas

Nezvratný osud 7. Škoda té škaredé, tlusté a blbé teeanagerky v hlavní roli a jejich škaredých kamarádek. Jinak dobrý film, zaujalo. ()

Solverino

Podprůměrná záležitost s neuvěřitelně nesympatickou hlavní herečkou - hnusná pinda s kachním ksichtem. Dobrý tak akorát pro nenáročné teenagery. ()

WeeLass

Středoškolačka Clare dostane od svého otce kouzelnou hrací skříňku, která má splnit jakýchkoliv sedm přání. Samozřejmě není vše tak růžové, jak se na první pohled může zdát. Pro mě zatím nejlepší horor letošního roku. Napětí od začátku do konce, krvavé scény často nepředvídatelné a snažící se diváka zmást. I děj situován na americkou střední a kombinace s prvky filmů pro teenagery mi tentokrát sedly. Herecké obsazení taky super. Nemůžu jinak, než plným počtem. ()

MT_Y

Film je spíš takový, jako příjemná podívaná při usínání, protože dej není složitý, herecké výkony nejsou špatné (ikdyž byli scény ve kterých ti herci to mohli zahrát lépe, ale zase jak se říká po bitvě je každý generál)... Kdo mi tam byl sympatický nejvíce byl otec hlavní postavy... Ono k tomu jako není co moc říkat, asi že kamera dobrý, střihy takové normální (ani nic nejvíc extra ale ani průser), dej strašně jednoduchý a skříňka měla nejlepší roli 🤗👍😄 SPOILER!!!!! Mohlo by mi být hlavní hrdinky na konci líto, ale vzhledem k tomu, že peníze ji vlastně dělali dobře, a ikdyz věděla co to způsobuje stejně to dělala dal, tak ji nelituji a že se pak snažila? Pozdě navíc kdyby nebyla alespoň upozorňávana tak ještě budiž... (KONEC SPOILER) NEBUDU TO natahovat jak jsem říkal ono k tomu nic moc není co říkat... Jako jednoduchá podívaná dobrý... Takže to tak i zhodnotím 4 hvězdy 80% 🤗 ()

em.redrum

Nebýt úžasné Joey, tak o hvězdu méňe. V ději je spousta děr a nelogičností. Ale nudné to rozhodně není. Chutná jednohubka s pohodovým soundtrackem. ()

Kushina

Tak z tohoto filmu jsem naprosto zklamaný a znechucený. Horor to určitě nebyl. Ze začátku film vypadal pouze na levné béčko, co se bude pohybovat mezi 50-55%. Bohužel Poté se z něj stala levná a čitelná sračka, u které jsem jen čekal, kdy se stane to na co myslím. Takže neoriginální sračka naplnila mé očekávání, vše co jsem tušil se stalo, film mě ničím nepřekvapil a lidi ve filmu byli úplně jebnutí. 25% ()