Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

Wallis3

nehorázná šílenost! :-) kungfu kněz co kope ve jménu boha? a zplozené zombie mimí k nakousnutí? samý salvy smíchu! a maminka na konci měla pěkně hnusnou prdel a hnusný kozy :-) rčení ,,zpátky do matky" u mě dostává nový význam :-D ,,Ty jsi našel otcovi lechtivé filmy pro pobavení? To je ten se služkou a oslem?" ()

domirovec

Tyvole, já se fakt divím, že tohle dokáže někdo vymyslet.. Braindead je absolutní pošukaná magořinka, která však zaručí více zábavy, než si většina z vás, kteří jste ji ještě neviděli, dokáže vůbec sakra představit. Absolutně famózní splatter, který si mě získal především kvůli přiblblému a dosti za vlasy přitaženému humoru, který rozesměje každého, komu nevadí spojení HOVADINA a BRUTALITA. Prostě bomba. Úžasné masky, pěkné animace nějakých těch zmutovaných potvor a neuvěřitelně povedený gore. Je pravda, že to logicky nesedne každému, ovšem mně to sedlo náramně. 5/5 ()

Besyn

Největši,nejkrvavějši a nejsrandovnějši masakr všech dob.Kdybych viděl scény podobného ražení v nějakém "vážném" filmu,asi by mi bylo hodně blbě,ale zde jsem si je pouštěl několikrát dokola (zejména krmení sestřičky,celý závěrečný masakr).Fakt bomba ! ()

Raaavenek

S odstupem času už bych dal hodnocení menší, film jsem viděl několikrát a teď už mě to nebere, ale... Je to prostě kult a svého času jsem slintal blahem. ()

plagjoklas

Pekelne krvavý, brutálny, úchylný ale hlavne vtipný a zábavný film. ešte v živote som sa pri toľkých potokoch krvi nesmial tak ako práve pri tomto filme. Braindead mi objasnil význam slovného spojenia komediálna brutalita do slova a do písmena ()

Ygnor

...a kde je vlastně máma ? Uááá. Grind gore nejhrubšího zrna a nejhrubšího humoru. Tuhle laťku již vlastně nelze překonat. ()

Vali007

Jsem asi hodně divnej, ale taková blbost nemůže do top 200 patřit ani náhodou!!A to kdyby ji i náhodou natočil Peter Jackson...Zombíky prostě nemusím ()

AngelG

" Kously ji! Bude jednou z nich! Vím co musíme dělat, zlikvidovat ji, četl jsem komiksy!" " Ty jeden zmutovanej sráči!" a samozřejmě " Párty skončila!" ()

dainio

Jeden z nejbláznivějších a nejnechutnějších hororů, které jsem za svůj dosavadní život viděl. Něco tak šíleného se jen tak nevidí...hektolitry krve, příšerné nechutnosti, černý humor a dokonce špetka romantiky. To všechno je obsaženo v jednom jediném filmu. Jenže člověk z tohodle "hnusu" nemůže odtrhnout oči...sleduje film dál protože nevěří svým očím...táhne ho to a neskutečný humor spojený s nadměrnou brutalitou ho strhává každým coulem. Musí se nechat, že takový film už asi nikdo nikdy nenatočí a tak si tohodle dílka neskutečně vážím...a i proto oceňuji plným počtem hvězdiček. ()

Barak

Nechápu, jak tenhle Jackson mohl dostat nabídku na Pána prstenů. Brutální, masakroidní řežba.. obrovský úsměv na tváří, kupa hlášek, slizu, krve a zohavených těl. Poslední půlhodina je totální peklo. Nářez jako svině.... :) ()

Joeey

Potěší, když si film na nic nehraje. Některým filmům podobného ražení nemůžu přijít na jméno, ale tady je vidět, že tvůrci neměli žádné postranní úmysly a chtěli hlavně pobavit. ()

gp_one odpad!

La pardon, ani strach, ani napětí, a u komedie i naprostá absence zábavy. Jeden z mála filmů, které nedokážu vidět celé v kuse aniž bych odešel. ()

lxbch

Peter Jackson se rozhodl, že natočí neskutečně vtipný/nechutný horor. Film začíná Indana Jones sekvencí, pokračuje přes různé zombie horory a končí skvělým finále, za které by se ani pan Mountfield nemusel stydět. Já se královsky bavil. A to je, oč tu běží. ()

helraiser

Neskutečně geniální zombie komedie, která šlape od začátku až do konce. Něco takového se prostě jen tak nevidí. Není jiné volby tohle prostě musíte mít a tak jestli máte možnost sehnat tak jděte do toho, budete zaručeně spokojeni. ()