Kukuričné deti 3

• Česko Kukuřičné děti: Přízrak města (viac)
všetky plagáty

Temné vize Stephena Kinga v nejbrutálnějším díle celé série! Eli a Joshua Porterovi, pocházející z Gatlinu, mají krušné dětství. Po smrti svého otce jsou nuceni přesídlit do Chicaga k adoptivním rodičům. Zatímco starší Joshua se poměrně rychle začlení do víru velkoměsta, mladší Eli nezapomíná na své Gatlinské kořeny a začíná ovlivňovat městské děti. V opuštěném skladišti pěstuje kukuřici a připravuje se na návrat démona. Jediný, kdo má dostatek vědomostí a sil na zastavení Eliho řádění, je jeho starší bratr. Odváží se však riskovat smrt svého sourozence? (Řitka video)

MickeyStuma odpad!

Třetí nepřímé pokračování hororového příběhu, který je tak nějak mimo mísu. Spíš se mi zdá, že vznikl omylem. Ze začátku to sice vypadalo na brutálnější zpracování, ale poté moje očekávání zchladlo na bod mrazu. Žádná skupinka vražedných dětí, žádný fanatismus, žádná temná atmosféra. Jen jeden fracek, který by za své nevychované frajerské chování potřeboval pořádný výprask. A ten konec už byl vrcholem vší trapnosti. Předloha Stephena Kinga dostala pořádně zabrat. Ne, tohle neberu. ()

Rathalos

Tretia cast je lepsia ako dvojka,ale slabsia ako jednotka,plusom je,ze je tu viac akcie a velmi dobry herecky vykon podal hlavny zly hrdina,ktory ma presvedcil o svojej postave...:-) ()

helraiser

Průměrnej díl průměrné série o vraždících capardech. Celkem slušná podivaná i když to mohlo být samozřejmě mnohem lepší, ale buďme rádi za to co jsme dostali. ()

Psycho.R

Nebýt toho extrémně špatného konce, který mi připomínal zadní projekce z Lovců dinosaurů, tak je to celkem ok. Jen ten klub byl spíše, než démonický, rozmazlenej fakan. ()

PB2

Nebylo to zlé, vlastně až do návratu do Nebrasky jsem to viděl jako zatím nejlepší díl. Bohužel pak šla kvalita dost dolů. V prvních 2 dílech jsme se nedočkali fyzické podoby Toho, který kráčí mezi řádky, a bylo to dobře, protože to, co tenhle film předvádí v závěru už není ani pokus o horor, ale spíš parodie hororu. ()

Dlo'h-osh

Druhý a třetí díl jsou zhruba na stejné úrovni. Typické horory devadesátých let se všemi plusy i minusy, co k nim patří. Pár vcelku sympatických dětských postav, které se vzepřou zlu, zfanatizované děti jsou naopak proti jedničce slabé, vraždy jakž takž. Dospělé postavy jsou v obou dílech hloupé a naivní a v podstatě jen čekají na porážku, hlavní monstrum na konci třetí části je i na svou dobu otřesné a spíš k smíchu. Na tyto dva díly se ale ještě dá koukat, bohužel tím série nekončí a další díly už jsou na odpad. ()

Cechyno4 odpad!

Kingovu předlohu jsem nečetl. Ale tohle bylo slabé, opravdu slabé. A ten konec s příšerou z kukuřičného pole ? Nic moc. Opravdu slabota. ()

djbarrel

Děj filmu se přesunul z vesnice do města a děsivé pohledy nahradila pořádná akce. Paradoxně se asi jedná o nejzábavnější díl, protože se míň kecá a víc se děje. Ovšem konec byla skutečná bomba - ta obrovská gumová obluda byla naprosto úžasná. Nicméně konec byl zabiják i z jiného důvodu, zabití obludy srpem a tímtéž zabití Eliho i s biblí ... Je to dost přehnaný, ale prostě zábavný. 69 % ()

honzic

Nejhorovější díl, který místy zamrazí, žel bohužel značně přehanný a nepovedený konec vše zkazil, udělal z toho pohádku pro děti. Je to škoda, probíhající děj měl před tím potenciál a trochu i napětí. Herecké výkony taky byly značně slabé. Hodnocení: 55 % ()

Nikolas__

Přesunout se z atmosférického zapadákova do města nebyl vůbec dobrý nápad. Od Urban Harvest jsem čekal zábavnou béčkovou podívanou, jakou byl druhý díl, ale bohužel. Trojka je totiž první vyloženě špatný díl série, a selhávají vněm postavy, herci, i scénář. Ani hudba už tak nevynikala. V tomhle filmu je strašně moc úplně divných scén a štve mě to. Je to ještě více nadpřirozené než předchozí díly a je to na škodu. Natočeno je to taktéž líně. Tvůrci si po prvních dvou dílech uvědomily že existuje něco jako gore, takže tohle už je násilnější - což neberu ani jako plus ani jako mínus. Když se v závěru vynořila ta věc, tak to už jsem byl vážně zmatený, jestli koukám na slasher nebo na fantasy. Design to mělo sice dobrý, ale do filmu se to vůbec nehodilo. Chvílemi jsem přemýšlel nad dvěma hvězdami, ale ne. Kvalitativně je to zhruba na úrovni devátého pátku (podobně ujetého). Sérii potom naštěstí zachránila čtyřka s Naomi Watts. ()

Ondrew

No prosim. Autori na to sice potrebovali tri diely, ale KONECNE sa na to da relativne dobre pozerat. Urcite prospela aj zmena prostredia, kde vidiecke zabery vystriedalo do urcitej miery mesto (hoci urbanistickych zaberov je skromne mnozstvo). Napatie nechyba, co je vsak smutnejsie -- clovek uz po treti raz sleduje v podstate to iste, akurat "v blede modrom". Vskutku neuveritelne, ze sa niekto odvazil o kukurici (!) natocit az 6 dielov. Isti ludia si skratka nedaju pokoj. Pozitivne hodnotim, ze "TEN CO STALE DOKOLA CHODI MEDZI RIADKAMI" sa konecne aj zhmotnil do viditelnej podoby. Naopak negativne hodnotim fakt, ze ta prapodivna bytost je stvorena doslova otrasne... v roku 1995 sa uz trikovi fachmani mohli vyfarbit niecim efektnejsim. Takze ked si to tak zhrniem, postupne, z jedneho pokracovania na druhe, sa seria po malickych krocikoch zlepsuje. Tomuto dielu uz davam rovnych 50%, t.j. o desat viac, nez jeho predchodcovi. Sam som zvedavy, ako na tom budu Kukuricne deti s poradovym cislom styri... ()

JesterKruger odpad!

Člověk se už pomalu diví, co všechno nenajde ve filmech z devadesátých let. Herci jsou sice dobří, Ale co tohle sakra je??? Vždyť tohle je kompletní urážka celičké série. Po výborné jedničce a koukatelné dvojce přichází tohlencto nedodělané monstrum? Co má tahle série za význam, když v jedničce démona zničí, a ve dvojce je zas (to přehlídnu, jelikož ve spoustu hororech někdo vstane z mrtvých.) Ale aby vstával z mrtvých dookola? Tohle je slabá kopie předchozích dílů, Navíc moc brutální. Efekty z počátku se zdály být výborné, ale když pak se zjevil ten nechutný obr, tak ten efekt byl o ničem. O tomhle filmu fakt nechci mluvit. Ani dobře udělaná bitva mezi Joshuou a Eli ten film nespraví. Koncept tohoto filmů je dobrý. Ale film je nedotažený. ()

Mic-hal

Genialni.. nenpada me nic jineho nez behat po pokoji skakat do vzduchu a volat Béčko.. kazdopadne nelituju tech par korun co sem za to utratil v levnych knihach.... muzerni herci podprumerny dej... Nevim co me na tehle filmech tolik bavi ale kazdopadne to hazim do pytle s hellraiserem.. A jen tak mimochodem docela se divim ze se Stephen King necha uvadet v titulcich.. ()

Mark1983

Kukuřičné děti jsou už slabším průměrem,který možná nadchne osoby ve školním věku,což jako školák jsem to žral.Dnes to už nežeru. ()