Mušketier

• Slovensko V kráľových službách (viac)

Je 17. storočie, doba intríg a podvodov, a s kordom pri páse prichádza do hlavného mesta francúzska z malej dediny v kraji Gaskogne mladík D´Artagnan (Justin Chambers) dychtiaci po živote. Keď mal 14 rokov, jeho rodičov zabila kráľovská garda na čele s krutým Febrem (Tim Roth). Teraz je pripravený pomstiť smrť svojich rodičov, brániť česť francúzskej kráľovnej (Catherine Deneuve) a dať život za svoju krásnu Francescu (Mena Suvari). (TV Markíza)

sunwukung6

Docela zajímavý počin.Nádherně provedené souboje,celkem dobrý humor.Jistě,někdo může namítnout celkové zpracování děje,ale tady šlo spíše o to,aby se divák s menší filmovou inteligencí jen prostě pobavil. ()

StarFsh

Vydržal som to cca 10 minút do prvého fightu v krčme. Po ňom som to z rehotom vytiahol z DVD mechaniky.... D'Artagnan, ako Kung-Fu fighter, to mohlo napadnúť len totálneho debila! A Dumas sa točí v hrobe, ako ventilátor... ()

Ziral odpad!

Pimprlová hloupá komedie, plná nesmyslů, nic víc !!! Žebříková scéna, D´Artagnanův provaz, tak to mi hlava nebere !!! ()