Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

PrincessB

Tak takovouhle - s prominutím - prdel, už jsem u seriálu dlouho nezažila. Vtipné, kousavé a satirické. Fotbal nemusím, ani ho nesleduji, ale tohle má legendární hlášky pro každého! ()

papuchalk

Nevím co je pro tvůrce víc omezující, jestli ten formát 8-11 minut na díl, a nebo zaměření se jen na jednu postavu fotbalisty a jeho excesy. Těch věcí co by šlo z fotbalovýho prostředí parodovat je daleko víc, včetně bafuňářů, majitelů klubů, kustodů, sponzorů, diváků, komentátorů atd. a šlo by z toho udělat daleko širší záležitost, s rozhodně delší stopáží. Ale vlastně délka těch seriálů mi přijde jako posun oproti Okresnímu přeboru, kde mi ty díly přišly zase moc dlouhé a jakoby rozmělněné. MOžná je to takhle údernější a vtipnější. Co mi ale fakt chybí, záběry ze samotné hry/tréninků/zápasů. V tom byl Okresní přebor nepřekonatelný. ()

OzyCox

Fotbal není mou láskou a vlastně ani dobrou kamarádkou. Beru to jako něco, čím se lidi baví, když si chtějí protáhnout nohy. Ovšem po shlédnutí prvních pěti dílů... mě v nejbližší době uvidíte na stadionu Vyšehradu, jak řvu: "Laviiiiiii do tohooo!" ()

senecek

Přesný obraz našich ,,rádo-by" sportovců,hlavně fotbalistů. Zábavné na jedné straně,ale hlavně smutné,kam u nás dovedli jeden z nejlepších sportů na světě (a hlavně ve světě!!!) páni,co si říkají vedení! Ještě jednou - super zábava,i když smutná ....... ()

hwnd

Vykalená hvězda Lavi, která čutá za Vyšehrad. Začíná to skvěle, spousta vtipů a narážek. Ale... Je to krátké, je to na divné platformě. Po pár dílech je na tom vidět, jak autoři nápady neuživí ani těch 10 minut a jak jde kvalita od jednoho pididílu k druhému prostě níž a níž. Stejně tak mé prvotní nadšení v hodnocení vystřídalo vystřízlivění a silná korekce. Třeba se z toho časem něco vyvine, pokud se autoři domluví s nějakou normální platformou a pomocnou ruku podá někdo s více nápady. Ale takhle to nejspíš dopadne, že se nějak dopotí zbytek jednohubek a projekt zanikne. ()

Eire odpad!

TOP COMMENT : topi80 odpad! Vezmeme vtipné (byť ze sportovního hlediska tak vtipné nejsou) momenty z českého fotbalu a přežvýkáme je divákům ještě jednou ve chvíli, kdy už nejsou aktuální. Zabaleno do údajně vtipné parodie. Jako domácí video šesťáka na hodinu výpočetní techniky by to snad na tu trojku stačilo. Prostě, další typické dílo od Seznamu a od Streamu... UZ LEN DODAM futbalove babovresky skrizene kamenakem... tfuj tojfl... ()

koza3

Taková instantní nudlová. Rychlovka, která pobaví pár super vtípky, ale myšlenku to předává pouze tu, že fotbalisti jsou dylyny :-D ()

Brock

sestupná tendence, nic víc tenhle seriál necharakterizuje líp, ostatně je to vidět u jednotlivých epizod v hodnocení... první čtyři jedou jaxviňa... pak se to nějak zadrhne a po Lavim dneska už neštěkne ani pes ()

Dzoumen

Super fotbalový seriál, sice mládež už zná dost sprostý slova, ale i tak bych tento seriál doporučoval od 15+, protože je tam dost sprostých slov. 78% ()

blondboss

Tak toto je totálny úlet a tvorcovia tu trafili klinček po hlavičke - aspoň teda v mojom prípade. V podstate je to internetový seriál plný plytkého neotrelého humoru a zároveň plný trápnych a niekedy až za hranou situácií. Štáfek si postavu Laviho očividne užil a Prachař mu slušne sekundoval (aj keď len do polky seriálu). Škoda toho, že jednotlivé časti nemali o niečo dlhšiu stopáž. Každopádne ale ja som sa bavil a aj keď niektoré časti boli také suchšie, tak celkovo z toho ide dobrý feeling a na "vypustenie hlavy" je to ako stvorené. 80 % ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)