Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Wyrdas

Perfektní nápad, slušné přihrávky na Čínskou sešívačku, pěkné holky a dlouhé lajny. Lavi je občas tak vyčerpaný, že by stáhl lajnu i z fotbalového hřiště, ale to nezmění nic na kruté realitě, že díly mají až neuvěřitelně kolísavou kvalitu i stopáž. Za mě to šlo postupně dolů a to je škoda, protože rozjezd byl opravdu skvělej. Z průměrného hodnocení vyšla jen kousek na hattrickem čtyřka, tak ji tam i nechám. Určitě stojí za zhlédnutí, zas tolik času to nezabere. ()

Nix

Já jsem naprosto spokojen. Vyšehrad je rozhodně zajímavý počin, jako recese funguje na jedničku a Štáfek je tu geniální parchant, kterého by jste chtěli nakopat do kolena. Tady mne baví i ostatní herci a celkový provedení, samozřejmě i když fotbal není můj oblíbený sport, Lavi bude navždy můj oblíbený fotbalista. ()

E lan

Ale jo, pod nánosem neskutečně vulgárního slovníku se najde hromada dobrých vtipů a hlášek, které se stávají legendární. ()

Alan_Shearer

Super záležitost. Fotbalová tématika je mi více než blízká a zkrachovalci typu Jan Blažek, Martin Fenin nebo Martin Zeman mi kolikrát dokázali vykouzlit úsměv na tváři. Humor podle mýho gusta, zapojováni lidí z branže cenim a Štáfek s Prachařem zatim nemaj chybu. Uvidíme, jakej bude dalši vývoj - zatim jasnejch 5*. ()

ClapTrap

Fotbalovou tématiku a fotbal obecně mám velice rád, Štáfek se toho zhostil s bravurou, kdy jako špílmachr ze Sparty, který se "prochlastal" k nižší soutěži, si dělá srandu ze všech okolo. Vácha jako správná modelka se přišel podívat ve druhém díle ke Štáfkovi. Musím uznat, že z české tvorby velmi příjemný internetový kraťas, u kterého se dokáži upřímně, nenuceně zasmát. ()

P.H.

Fotbalu jsem v životě neviděl víc než minutu v kuse, ale tohle mě baví :) Desetiminutová stopáž je tak akorát a když to utnou po těch deseti dílech, nestačí to sklouznout do stereotypní nudy. ()

Franche

Ačkoliv mi je normálně Štáfek sympatický, ve svém seriálu je nesmírně slizký a nagelovaný idiot. Vzhledem k tomu, že to byl 100% autorův záměr, je seriál uvěřitelný a neskutečně vtipný. Opravdu věřím tomu, že valná hromada českých rádoby čutalistů odpovídá vzorci perfektně prezentovanému v této minisérii. Otázkou je, jak dlouho se svěží tempo a vyšší kvalita udrží. ()

alldo.raine

Kdo někdy hrál fotbal, ať už na jakékoliv úrovni a zároveň se oněj zajímá a sleduje ho, bude si plesat blahem. Protože ať už u toho budete brečet nebo se smát, pamatujte, takhle to opravdu bylo a je. taková jedna velká společná autobiografie. ()

MAAUZ

Nejsem extra fanoušek fotbalu, ale tohle můžeš pustit i svý mladý a bude se smát. Hrozná psina. "Co pískáááš, ty voleee!?" ()

Don82

Naprostý opak Semestru: rychlé, přehnané a ironicky zábavné. Vyšehrad si povedeně utahuje z mikrokosmu českého fotbalu a bez ostychu nastavuje zrcadlo podobně jak to udělal Čtvrtníček s Ivánkem. Nevím kolik stála výroba, ale vypadá to moc dobře. Stejně tak na scénáři je vidět jistá znalost fotbalového zákulisí. Není třeba to dál pitvat, protože toto je Laviho střela do černého. ()

topi80 odpad!

Vezmeme vtipné (byť ze sportovního hlediska tak vtipné nejsou) momenty z českého fotbalu a přežvýkáme je divákům ještě jednou ve chvíli, kdy už nejsou aktuální. Zabaleno do údajně vtipné parodie. Jako domácí video šesťáka na hodinu výpočetní techniky by to snad na tu trojku stačilo. Prostě, další typické dílo od Seznamu a od Streamu... ()

ANTYCHRYST

Lavi....co k tomu více dodat..:) Mistr kolečko=král seriálů :)... a po hokejové lajně je tu fotbalobej nářez..a to pořádnej.. :) :) 90% těch hlášek a narážek na reálné situace..:) velká jízda :) Štáfek se toho zhostil výborně a navždy se zapsal jako Lavi...:) ()

SONY_

S Lavim jsem někdy problém, protože podobné génie nemám rád. Ale někdy jsem se i trochu pousmál, ovšem jen v první polovině seriálu, protože v té druhé, a navíc po odchodu Jakuba Prachaře, to stálo dost za prd. Líbila se mi ale minutáž jednotlivých epizod. /65%/ ()

Jan.Cada1

Extrémní jednoduchá sranda. Celý seriál zhlédnut na jedno brdo. Mega povedený koncept. Super zábava pro lidi, kterým nevadí černý nebo nekorektní humor. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)