Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

MatoPalkes

Ten seriál je síce oveľa viacej trápny než zábavný ale tie ultrakrátke diely mi pomohli ho dopozerať a nakoniec musím uznať že to nebolo najhoršie. V slabej chvíľke dám asi šancu aj filmu. ()

MatyRock

„Od mala kopal do míče, Bylo to nadějný lvíče, Pak objevil co je výčep, Rázem bylo všechno v p...“ Fotbalu neholduji, ale po Laviho desetidílném dobrodružství asi začnu fandit FC Slavoj Vyšehrad. Jakub Štáfek zahrál excentrického fotbalistu znamenitě a jen díky němu je Julius Lavický takový král. ()

kickwait

Kolik si můžu přivést domů děvek, když mám vážný vztah? Toto je nejoblíbenější věta v této sérii. Scénář Petra Kolečka je jako vždy skvělý. Jakub Štáfek je prostě Lavi. Roli Laviho hraje dokonale. Téměř bezchybná série, až na to, že některé díly nebyli tak zábavné. ()

Dzanecki

Byla by hanba dát tomuto snímku 5*, ale 4* rozhodně. Vyšehrad je skvělá satira na český fotbal. Kuba Štáfek přivedl na svět perfektní komediální seriál. Rozhodně jiný než všechny ostatní, které se točí v ČR. Nejvíc se mi líbí vtipy, zobrazení realistických scén, do kterých může fotbalista spadnout, nápad, Kuba Štáfek a napodobování realných osob. To, co se očekávalo odtohoto seriálu, vše splnilo. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)