Necrotongue

Ještě pořád za tři, ale jsou výrazně slabší. Byl to teprve pátý díl, ale mám neodbytný pocit, že i při takhle krátkých epizodách docházejí tvůrcům nápady. Jestli budou v tomto sestupném tempu pokračovat, skončí závěrečná epizoda v odpadu! Budu doufat, že se ještě vzchopí a nebude to jen ztráta času. ()

.baris.

Ojojoj, to je propad. Zatímco úvodní čtyři díly byly i přes svoji vulgárnost vtipné a bohužel až příliš pravdivé, tady jsem se nezasmála ani jednou, i přes hodně krátkou minutáž jsem se několikrát mrkla na hodinky a celý mi to přišlo dost trapný. Vůbec nejde o to, koho konkrétně si berou na paškál, ale o tu "zábavu", která v tomhle dílu byla dost křečovitá a umělá. Jako by tvůrcům docházel dech (to snad ne!). Tak doufám, že si Lavi nevystřílel munici, že pátý díl byl jen výpadek a šestka se zas vrátí do starých kolejí, jinak budu muset svůj názor na Vyšehrad jako celek ještě přehodnotit. P.S.: Okresní přebor je stejně lepší, sorry, páni tvůrci :). ()

Jara.Cimrman.jr

"Má Jarolím moje číslo?" Uznávám, že není jednoduché vysvětlit dylině Lavimu, že ze 3. ligy do repre je cesta dlouhá. Ovšem skutečnost, že reprezentanti doma nechávají své modelky, rozhodně stojí za zamyšlení. Jen aby mi v cestě do postele nestáli ti, na které se v nominaci zapomnělo. Jinak bylo tohle Laviho dobrodružství jen taková krátká jednohubka, ve které mě potěšili Rajnoch se Sňozíkem tím, že mi poodhalili, o co vlastně ve vrcholovém fotbale dneska jde. ()

SOLOM.

Rovněž začínám cítit jistou tvůrčí křečovitost, která zde byla místy až moc citelná. Lavi by chtěl do repre, ale prcání partnerek/manželek/přítelkyň reprezentantů je přece mnohem lákavější – no Peltova stará…Nejsem slávista, takže nemám vůči tomuto dílu až takové předsudky, ale musím souhlasit, že jde zatím o nejslabší díl, který se už jen tak tak drží na hraně průměru. Několik trefných hlášek a momentů tu je, ale jinak už to začíná postrádat šmrnc prvních dvou dílů a to hodně… ()

castor

„Hele, má Jarolím moje číslo?" Holt ze třetí nejvyšší ligy je cesta do reprezentace trnitá. I když takového tvořivého hráče beztak národní tým potřebuje. Lavi dál všechny kolem přivádí k zoufalství. Pánové Jakub Prachař nebo Ondřej Pavelka nabízejí zjevné herecké potěšení. Nicméně stále nejbizarnější gagy by už mohlo doplnit i něco víc. ()

• V tomto díle se objeví dva bývalí čeští fotbalisté Jan Rajnoch a Radek Sňozík. Oba v době uvedení epizody působili v amatérském fotbalovém klubu Real Top Praha, ve kterém v té době také hráli osobnosti z kulturního a sportovního prostředí včetně představitele Laviho (Jakub Štáfek). (Wh1t3W0lf)